4641 |
LIT |
Reflets de la Philatelie en Belgique et au Congo Belge (C. Soeteman) (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
4642 |
LIT |
"Russisch Levant, The Alnis guide to Russian Levant fantasies, door Glass Slipper, in 1985 en 3 ""Philatelie und postgeschichte n° 10, 11 en 12"" (Die feldpost der Deutschen Militär-mission 14/18 in der Turke, zm " (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
4643 |
LIT |
Scandinavië, enkele naslagwerken w.o. Groenland, zm/m met bijhorend luxevelletje, m/ntz (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
4644 |
LIT |
"Spaanse gebieden- IFNI, ""IFNI stamps and cancellations"", door James Negus F.R.P.S.L., in 1975, zm/m (72 blz.)" (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
4645 |
LIT |
"Thema, ""Electricité et philatelie"", door J.S. Van Berchem, uit Revue Energie, zm " (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
4646 |
LIT |
"USA, Catalogus Scott catalogus ""USA specialized 2018""" (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
4647 |
LIT |
"Veilingcatalogus, Cornielle Soeteman, ""First stamp of Belgium - 150° anniversary"", in 1999, met resultaten en kaft, zm" (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
4648 |
LIT |
Veilingcatalogus, collectie Karpov/Feldman, 3 delen in folie nieuw, zm (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
4649 |
LIT |
"Veilingcatalogus, David Feldman, ""Belgique de collection A. Karpov 1° deel""" (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
4650 |
LIT |
Veilingcatalogus, van de verzameling General Robert Gill, door Robson Lowe op 21 oktober 1965, geniet, cataloog betreft epauletten en medaillons met proeven en o.a. prachtige kleurenfoto's van veldelen 60 stuks van de medaillons met
watermerk in zeer goed (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
4651 |
LIT |
"W.O. II, ""België, W.O. II 1940/45, ringband met documentatie over Duitse en Belgische censuur, m/ntz (fotokopieën)" (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
4652 |
LIT |
"W.O. II, ""Oradour-sur-Glane, over het uitmoorden van het dorp door de Nazi's"", m " (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
4653 |
LIT |
"Wereld, ""Catalogue of world rarities exhibited by member of the Club de Monte Carlo - New York 2016"", zm (123 blz.)" (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
4654 |
LIT |
Wereld, Catalogus Stanley Gibbons, 2014 stamps of the world, 6 volumes, v (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
4655 |
LIT |
Wereld, Yvert & Tellier, Classiques du Monde 1840/1940, e.d. 2005 (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |