Asia (52)   |  Canada (5)   |  Congo - Belgian Congo (329)   |  France and French Colonies (255)   |  Germany and German Colonies (50)   |  Great Britain and British Commonwealth (130)   |  Portugal and Portuguese Colonies (16)   |  Postcards (388)   |  Topicals (158)   |  Worldwide (833)   |  Worldwide Stamps and Covers (2523)   |

Worldwide continued...

BENODIGDHEDEN continued...
4661 imageSafe album bruin met cassette bladen Oostenrijk 1994/2002 (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
4662 imageSafe albums (2 blauw + 2 zwart), Groot Brittannië met bladen 1970/2003 + decimals (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
4663 imageSafe albums Groot-Brittannië (2x), met bladen 1981/1999 + Davo Groot-Brittannië 1970/1995 (licht beschadigd) + Lindner 1990/1997 (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
4664 imageSafe en Davo voorraad albumbladen (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
4665 imageSafe ringalbum met zwarte plastiek insteekbladen (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
4666 imageSafe ringbanden Jersey zonder bladen + album Davo Jersey met bladen 2010/2015 (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
4667 imageStanley Gibbons, Stamp Colour Key (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
4668 imageVictoria groot album met bladen (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
4669 imageYvert et Tellier, 8 oude voordrukalbums, bladen voor 20 landen, alle Midden-Oosten (Hoge aanschafwaarde!)(met hier en daar nog enkele gestempelde zegels) (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
BIBLIOTHEEK
4670 LIT imageBibliotheek van een 'België' verzamelaar, prachtgeheel met boeken, naslagwerken, catalogi, over alle uitgiftes, van Epauletten tot frankeermachines, van Balasse tot Coba, mooie kans. (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
4671 LIT imageTENTOONSTELLINGEN (Nationale en internationale) 1967/2022, catalogi, palmaressen, bulletins, brochures, enz.... uniek geheel (aangezien veel publicaties niet buiten het organiserend land beschikbaar waren), basislijst bij het lot gevoegd en online. (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
4672 LIT imageCatalogi, karton met 15 gespecialiseerde werken i.v.m. de Belgische Filatelie, w.o. proeven, catalogus van Grubben en STES, dictionnaire des bureaux de poste de Belgique, enz., alle in zeer mooie kwaliteit (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
4673 LIT imageCatalogi, karton met tien oude catalogi w.o. gespecialiseerde van het buitenland o.a. Facit (Scandinavië), Sassone (Italië), Vlastos (Griekenland), Dallay (Frankrijk), enz. in zeer goede staat (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
4674 LIT imageDiverse filatelistische werkjes, w.o. Les cachets Méteores sur medaillons, guillochin opdrukken, vervalsingen op n° 37 (emissie 1869 - 5fr.), enz. (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
4675 LIT imageMichel catalogi (23 ex) in goede staat, vnl Europa en Ubersee, ook Special cat. Duitsland, USA, Ganzsachen, hoge aanschafwaarde. (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
4676 LIT imageNederland, doos met 19 catalogi en naslagwerken, w.o. ook veilingcatalogi, o.a. NVPH Specialiteiten en Proeven catalogus. (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
4677 LIT imageTHEMA: Filatelie en postkaarten, interessante samenstelling boeken in doos, met o.a. History of Telco on stamps (1976) en Postal card catalogues, lijst bij het lot gevoegd en online. (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
4678 LIT imageWereld (vnl Gr Brittannië), doos met 37 catalogi en naslagwerken, w.o. Michel, St Gibbons, Maury, enz... (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
4679 LIT imageWereld, doos vol met 13 Yvert & Tellier catalogi, w.o. Outre-Mer, in goede staat, hoge aanschafwaarde. (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
LITERATUUR
4680 LIT imageBalasse magazine, niet ingebonden in 527 ex., zm/m (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM