Worldwide continued...
BENODIGDHEDEN continued...
4661 |
Safe album bruin met cassette bladen Oostenrijk 1994/2002 (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4662 |
Safe albums (2 blauw + 2 zwart), Groot Brittannië met bladen 1970/2003 + decimals (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4663 |
Safe albums Groot-Brittannië (2x), met bladen 1981/1999 + Davo Groot-Brittannië 1970/1995 (licht beschadigd) + Lindner 1990/1997 (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4664 |
Safe en Davo voorraad albumbladen (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4665 |
Safe ringalbum met zwarte plastiek insteekbladen (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4666 |
Safe ringbanden Jersey zonder bladen + album Davo Jersey met bladen 2010/2015 (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4667 |
Stanley Gibbons, Stamp Colour Key (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4668 |
Victoria groot album met bladen (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4669 |
Yvert et Tellier, 8 oude voordrukalbums, bladen voor 20 landen, alle Midden-Oosten (Hoge aanschafwaarde!)(met hier en daar nog enkele gestempelde zegels)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
BIBLIOTHEEK
4670 |
LIT |
Bibliotheek van een 'België' verzamelaar, prachtgeheel met boeken, naslagwerken, catalogi, over alle uitgiftes, van Epauletten tot frankeermachines, van Balasse tot Coba, mooie kans. (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4671 |
LIT |
TENTOONSTELLINGEN (Nationale en internationale) 1967/2022, catalogi, palmaressen, bulletins, brochures, enz.... uniek geheel (aangezien veel publicaties niet buiten het organiserend land beschikbaar waren), basislijst bij het lot gevoegd
en online. (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4672 |
LIT |
Catalogi, karton met 15 gespecialiseerde werken i.v.m. de Belgische Filatelie, w.o. proeven, catalogus van Grubben en STES, dictionnaire des bureaux de poste de Belgique, enz., alle in zeer mooie kwaliteit (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4673 |
LIT |
Catalogi, karton met tien oude catalogi w.o. gespecialiseerde van het buitenland o.a. Facit (Scandinavië), Sassone (Italië), Vlastos (Griekenland), Dallay (Frankrijk), enz. in zeer goede staat (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4674 |
LIT |
Diverse filatelistische werkjes, w.o. Les cachets Méteores sur medaillons, guillochin opdrukken, vervalsingen op n° 37 (emissie 1869 - 5fr.), enz.
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4675 |
LIT |
Michel catalogi (23 ex) in goede staat, vnl Europa en Ubersee, ook Special cat. Duitsland, USA, Ganzsachen, hoge aanschafwaarde. (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4676 |
LIT |
Nederland, doos met 19 catalogi en naslagwerken, w.o. ook veilingcatalogi, o.a. NVPH Specialiteiten en Proeven catalogus. (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4677 |
LIT |
THEMA: Filatelie en postkaarten, interessante samenstelling boeken in doos, met o.a. History of Telco on stamps (1976) en Postal card catalogues, lijst bij het lot gevoegd en online. (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4678 |
LIT |
Wereld (vnl Gr Brittannië), doos met 37 catalogi en naslagwerken, w.o. Michel, St Gibbons, Maury, enz... (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4679 |
LIT |
Wereld, doos vol met 13 Yvert & Tellier catalogi, w.o. Outre-Mer, in goede staat, hoge aanschafwaarde. (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
LITERATUUR
4680 |
LIT |
Balasse magazine, niet ingebonden in 527 ex., zm/m (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |