BENODIGDHEDEN continued...
4581 |
Albums, kaften en insteekbloeken (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4582 |
Caro albums (3x) Rwanda 1963/1998 met cassette (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4583 |
Davo (6x), België, Belgisch-Congo, Vaticaan, Groot-Brittannië (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4584 |
Davo albums Frankrijk (8x), zonder bladen, genummerd van I t.e.m. VIII, zm (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4585 |
Davo België (4x), waarvan 3 met cassette, gemengde LX en standaardbladen tussen 1984 en 2008 + losse bladen (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4586 |
Davo België (8 stuks) waarvan 7 met cassette, bladen LX tot en met 2011 + Dit is België (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4587 |
Davo België luxe album VII (2000/2006) met cassette. (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4588 |
Davo België(4x) met cassette, S, Boudewijn I, Carnets I, velletjes I (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4589 |
Davo Luxemburg I, II, III zonder bladen met cassette (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4590 |
Davo LX Frankrijk (2x) + bladen 1981-2003 met cassette (licht beschadigd) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4591 |
Davo LX Nederland (2x) bladen 1990/1996 (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4592 |
Davo Monaco I, II, III zonder bladen met cassette (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4593 |
Davo Nederland (4x) zonder bladen met cassette, II, III, IV en V (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4594 |
Davo Standaard albums (2x), Griekenland met bladen 1861-2010 (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4595 |
Davo standaard met bladen (2x) 1852/2006 (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4596 |
Davo supplement Polen 2019/2020 LX (nieuwprijs €100) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4597 |
Deutsche Post banden (zonder bladen), insteekboeken leeg, voordrukalbums Duitsland (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4598 |
Diverse benodigdheden, w.o. loepen, zoomlens tot 100x, pergamijnzakjes, fosforlampen, hawid stroken, snijmachientjes, enz., ntz (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4599 |
Diverse, plastieke bladen, Schaubek album, ringband met bladen, insteekkaartjes (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4600 |
Doos met klemstroken, fluotester Safe en Lindner, bladzijden.... (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |