Worldwide continued...
THEMA - Diverse continued...
4081 |
/0 |
Samenstelling betere zegels, w.o. Franse gebieden 1965 télécommunications 7 waarden postfris (Cataloguswaarde €513), vlinders China gest., Qatar 1964, Tokyo, zm (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4082 |
//0 |
Samenstelling diverse onderwerpen in 3 insteekboeken, Rwanda, Rep. Guinnée, Vietnam, Indochina w.o. ongetand, zm/m (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4083 |
/0 |
Verzameling in ringband, vnl. filmsterren w.o. veel USA in vellen, boekjes, etc., zm (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4084 |
//0 |
Diverse thema's in albums en insteekboeken, w.o. veel muziek, Expo '58, zm/m. (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4085 |
//0 |
Alle thema's, 5 albums + schoendoos met veel volledige reeksen en doos met opgestelde bladen, ideaal voor ruil of voortverkoop, zm/m/ntz
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4086 |
/ |
Diverse onderwerpen in 5 insteekboeken w.o. schilderijen, schepen, personaliteiten, religie, zegel op zegel, zm (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4087 |
/0 |
Diverse thema's in 2 insteekboeken w.o. veel vogels, Maltezer orde, zm (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4088 |
/FDC |
UNO verzameling in 6 albums w.o. vlaggen UNO, veel thema, tevens verzameling jaar van het kind, zm (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4089 |
/0/FDC |
Diverse themaverzamelingen w.o. sport, Copernicus, beroemde personen, zm (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4090 |
/0 |
Algemeen, verzameling in Yvert album met o.a. schilderijen, Kerstmis, Expo 1958, enz., zm/m (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4091 |
/0 |
Diverse onderwerpen, samenstelling in 6 boeken, zm/m. (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
EUROPA CEPT
4092 |
Handelaarsstock, Europa CEPT, 1956/2003, gesorteerd in zakjes per uitgifte of in veldelen, inclusief blokken en minisheets, gedetailleerde gedetailleerde lijst op site en bij lot, zm/m (Cataloguswaarde: € 659.000) (Image)
Get Market Data for [Europe Collection] Visual Pricing Guide Sample Census |
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4093 |
1956/1993 Prachtige verzameling in 4 LX KaBe albums, volledig zonder Spaans Andorra 1972, tevens wat voorlopers w.o. *, zm (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4094 |
1956/2004 Zeer mooie voorraad in 1 insteekboek + 3 ringmappen, waarbij alle betere waarden en reeksen + blokken, zm (Enorme cataloguswaarde)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4095 |
1956/2011 Verzameling met dubbels in insteekboek, w.o. Liechtenstein 1960 (2x), Spaans Andorra 1972, enz., zm (Mi. +/-€3.800) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4096 |
0/FDC |
1956/1992 Verzameling in 5 ringklasseurs op zelfgemaakte bladen w.o. Luxemburg 1956, Liechtenstein 1960 op FDC, Spaans Andorra op FDC + voorlopers vanaf 1936, zm (Zeer hoge cataloguswaarde) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4097 |
/0 |
1956/1966 Verzameling met dubbels in 2 insteekboeken met o.a. Luxemburg 1956, Liechtenstein 1960 en vele andere postfris, tevens veel gest. en FDC's, zm/m (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4098 |
1956/1992 Ogenschijnlijk volledige verzameling in Lindner, incl. Luxemburg 1956, Liechtenstein 1960, Andorra 1972, zm (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4099 |
1956/1971 Kleine voorraad in insteekboek w.o. Luxemburg 1956 (1x) en 1957 (6x), Liechtenstein 1960 (2x), zm/m (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4100 |
1956/1989 Verzameling in insteekboek, w.o. Luxemburg 1956 en 1957, zm (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |