Worldwide continued...
3981 |
BF 5, SBK W23, Bundesfeier 1940, lichte hoekplooi links boven, zm (Yv. €400) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3982 |
BL 6 Secours Suisse d'hiver, zm (Yv. €325) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3983 |
BL 14 1951 - Lunaba, zm (Yv. €275) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3984 |
LP 1, SBK LP 1, 30c. bistre et vert met opdruk, zm (Yv. €370) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3985 |
Dienst N° 3, SBK 3, Industrielle Kriegswirtschaft, gekeurd, zm (Yv. €450) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3986 |
Dienst N° 7, SBK 7, Industrielle Kriegswirtschaft, gekeurd, zm (Yv. €300) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3987 |
Dienst N° 275/78 + 338/353, SBK 1/25, organisation mondiale de la santé, zm (Yv. €185) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3988 |
Dienst N° 354/61, SBK 1/8 Organisation internationale pour les refugies, zm (Yv. €200) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
ZWITSERLAND - Luchtpost
3989 |
N° 145 en 152 (Mi.) 1919/20 30c. en 50c. met opdruk, certificaat Diena, zm (Mi. €1.560) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3990 |
N° 152 (Mi.) 1920 30c. bruinoranje met opdruk, twee keuren w.o. Bartels, zm (Mi. €1.400) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
ZWITSERLAND - Brieven/poststukken
3991 |
BL 11 op filatelistische aangetekende postkaart, zm (Yv. €230) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3992 |
1852 Brief van Grindelwald naar Nidau gefrankeerd met Mi. n° 12 Rayon III 15rp. roodoranje, certificaat BPSP, zeldzaam geheel!, zm (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3993 |
1860 Brief uit Beinwyl (Suisse) op 15.12.1860 naar Antwerpen, 5 transit stempels, bijzonder, zm (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3994 |
1871/1881, 8 brieven met frankering Zittende Helvetia w.o. buitenland, zm (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3995 |
1914/1918 Zwitserland lot van 4 postkaarten, Feldpost, RK post, etc., zm (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3996 |
FDC |
1966/1981 Samenstelling 835 FDC's in 14 albums, w.o. dubbels, zm (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3997 |
Krantenbanden, tussen n° 1 en 51, gebruikt en ongebruikt, met dubbels, zm/m (195 stuks) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
ZWITSERLAND - Verzameling/Samenstelling
3998 |
//0 |
1850/1988 Verzameling in 6 Lindner albums, spaarzaam bezet tot 1940, wel met 2 rayons (keur), Pro Juventute v.a. 1918 (niet volledig), modern gedeelte postfris, aardig frankeergeldig, zm/m/ntz (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3999 |
//0 |
1854/2017 Verzameling in LX insteekboek met wat betere zegels, maar vooral postfris frankeergeldig, zm/m (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4000 |
/0 |
1854/2007 Goed gevulde verzameling in 3 Davo albums met betere zegels incl. dienst, VN Génève, meest gestempeld, zm/m (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |