Asia (52)   |  Canada (5)   |  Congo - Belgian Congo (329)   |  France and French Colonies (255)   |  Germany and German Colonies (50)   |  Great Britain and British Commonwealth (130)   |  Portugal and Portuguese Colonies (16)   |  Postcards (388)   |  Topicals (158)   |  Worldwide (833)   |  Worldwide Stamps and Covers (2523)   |

Worldwide continued...

3001 image1915/1920 Zeer interessante verzameling Duitse bezetting en Abstimmungsgebiet met veel poststukken w.o. mengfrankeringen, Sosnowice zegels + brief, Zawiercie, Oberschlesien, Marienwerder, mooie koop, zm (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
DUITSLAND - Bezetting tijdens de 2° W.O.
3002 PWS image1937/1944 Böhmen und Mähren etc., mooie verzameling postwaardestukken ongebruikt w.o. Mi. K 1, P 9 1940, DP 1, Serbien P 1/5, bijzondere koop, zelden aangeboden, zm (Hoge cataloguswaarde) (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
3003 MIX image1938/1945 Interessante verzameling in album beginnend met Sudetenland 1938 poststukken, dan Böhmen u, Mähren, Tsjechoslowakije, Slowakije w.o. Mi. n° 1/22 * met keur, zm (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
3004 MIX image1939/1946 Verzameling bezetting in Oost-Europa met General Gouvernement incl. kleinbogen, Polen met o.a. regering in ballingschap, Oekraïne Alexanderstadt met keur, Pleskau, zm/m (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
3005 MIX image1940/1942 Verzameling in album met Luxemburg, Elzas en Lotharingen met groot aantal postwaardestukken, meest met diverse afbeeldingen, zm (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
3006 nh/og image1940/1945 Denemarken, Noorwegen, Finland en Griekenland, verzameling in album van deze periode, Griekenland met o.a. 1940 Nationale Jeugd * (beide reeksen), tevens beide reeksen van bezetting Noord-Epirus, zm (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
3007 nh/og imageServië 1941/1943, volledig album met gedocumenteerde en zeer mooie verzameling waarin de geschiedenis wordt beschreven met o.a. Regering in ballingschap (1943), Servië 1941/1943, krijgsgevangenen zeer uitgebreid en gespecialiseerd, 1942 Voor de armen zege (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
3008 nh imageKroatië 1941/1945 Prachtige verzameling in album met o.a. Mi. n° 24/38 ** met keur (Mi. €1.000), veel volledige vellen en kleinbogen, Sturmdivision ** zegels en blok zonder keur, veldpost, tenslotte Kroatië Sibenik n° 1/5 ** met attest, zm (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
3009 nh/og/0 imageSamenstelling Danzig, Saar Böhmen u. Mähren met betere zegels, zm/m (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
DUITSLAND - Lokaal uitgaven
3010 nh/og imageGrossräschen n° 30 in strip van 3, middelste zegel klein formaat **, buitenste zegels * met fotocertificaat, prachtig drieluik, zm (Mi. €640) (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
DUITSLAND - Sovjet bezetting
3011 nh imageWest-Sachsen, Mi. BL 5Y 1946 Leipzig, gebruikelijke gomplooitjes, zm (Mi. €250) (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
3012 MIX image1945/1949 Mooie verzameling in klemband met o.a. Ost-Sachsen n° 1 * (met keur), deze uitgifte gespecialiseerd w.o. Coswig, Grossröhrsdorf, Thüringen met o.a. wat variëteiten, BL 2t **, BL 4 **, Goethe blok *, zm (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
3013 nh/0 image1945/1949 Mooie verzameling in ringband, postfris (hier en daar met scharnier) en gestempeld verzameld met o.a. Mecklenburg-Vorpommern, Ost-Sachsen, Sachsen, Thüringen met BL 1 ** (dubbel gekeurd) en gestempeld, BL gest. (beide papiersoorten), Allgemeine (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
DUITSLAND - Amerikaanse en Britse bezetting BIZONE
3014 nh imageN° 52-I/68-I (Mi.) 1948 - bandopdruk, volledige reeks, alle met keur Schlegel en 8 belangrijkste waarden met certificaat Raybaudi, vf (Mi. €500) (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
DUITSLAND - Geallieerde bezetting
3015 nh imageN° 73eg/97IIeg (Mi.) 1949/51 Bauten, tanding 14, zm (Mi. €730) (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
3016 nh/og/0 image1945/1949 Verzameling alle zones in klemband, inclusief lokaaluitgiften en wat privé-opdrukken, zm/m/ntz (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
3017 nh/og/0 image1946/1948 Verzameling zones w.o. wat Lokalausgaben, ntz (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
DUITSLAND - REICH Reeksen
3018 nh imageN° 17 '3 Pf, 1945 Feldpost opdruk op Hitler', Ruhrkessel keurstempel, schaars, zm (Mi. €80) (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
3019 nh imageN° 499A/507A Deutsche Nothilfe - Wagner, tanding 14 x 13, zm (Mi. €3.000) - zie foto kaft. (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
3020 nh imageN° 897I (Mi.) Innsbruck 6 + 4 plaatfout witte vlek op de borst, paar met normale zegel, zm (Mi. +€100) (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM