Asia (52)   |  Canada (5)   |  Congo - Belgian Congo (329)   |  France and French Colonies (255)   |  Germany and German Colonies (50)   |  Great Britain and British Commonwealth (130)   |  Portugal and Portuguese Colonies (16)   |  Postcards (388)   |  Topicals (158)   |  Worldwide (833)   |  Worldwide Stamps and Covers (2523)   |

Belgium continued...

Samenstellingen continued...
2381 nh image1907/1912 'Wapenschild en Pellens' voorraad in veldelen, in gemengde kwaliteit, w.o. met randinscripties, na te zien op variëteiten, ENORME cat. waarde. (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
2382 nh/og image1910/1980 Uitgebreide handelaarsvoorraad in dik insteekboek, waarbij veel betere waarden en reeksen, overwegend *, zm/m (Enorme cataloguswaarde) (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
2383 nh/og image1910/1965 Verzameling, hoofdzakelijk * in oude klemband, w.o. veel volledig reeksen, zm/m/ntz (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
2384 nh/og image1912/1962 Voorraad diverse uitgiften in insteekboek, overwegend *, zonder hogere waarden, ideaal om reeksen aan te vullen, zm/m (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
2385 nh/og image1912/1986 Samenstelling in ringband, w.o. reeksen, dienst en TX, zm/m/ntz (OBP €625 CWI) (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
2386 og image1912/1951 Verzameling in Schaubek klemband, waarbij volledige reeksen, KP, pubs, wat Belgisch-Congo, zm/m/ntz (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
2387 nh/og/0 image1912/1946 Kleine studie op diverse uitgiften zoals Pellens, 1915, Helm, kleine Montenez in ringmap, zm/m (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
2388 nh/og/0 image1914/1919 Samenstelling diverse uitgiften in insteekboeken, waarbij veel centrale stempels, overwegend uitgifte 1915, zm/m/ntz (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
2389 nh image1915/1983 Samenstelling met dubbels in insteekboek w.o. 756/60 (7x), BL 26 (8x), Schrijvers (1x), LX 55, zm (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
2390 nh/og image1915/1979 Kleine voorraad op zwarte insteekkaarten w.o. 149A **, 434A (4x) **, 1° Senaatreeks ** (8x), Elizabeth **, rolzegels, dienst, LP, TX, zm/m (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
2391 nh/og image1915/1999 Overgrote deel na 1960 postfris, zm/m/ntz (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
2392 nh/og/0 image1915/1970 Restanten op oude albumbladen, waarbij betere waarden, deel 2° keus en roestig, zm/m/ntz (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
2393 nh/0 image1920/2001 Samenstelling boekjes, rolzegels, dienst, nominaal in ringklasseur, zm/m (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
2394 image1920/2000 Verzameling in insteekboek w.o. dubbels (voor 1945), nadien overwegend volledige reeksen en blokken, zm/m (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
2395 og image1922/1941 KP, KT en pubs, verzameling op bladen o.a. KT 3/11, KT 13/14, PU 5/58, zm/m/ntz (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
2396 nh/og/0 image1922/1986 Voorraad voornamelijk nominaal in 8 insteekboeken, waarbij ook dienst, preo's w.o. veldelen en blok van 4, zm/m (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
2397 nh/og/ng image1922/1980 Samenstelling met dubbels in 3 insteekboeken, waarbij beter materiaal doch in gemengde kwaliteit, zm/m/ntz (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
2398 MIX imageVerzameling zegels + poststukken van de uitgifte '1922 Oorlogsinvaliden', w.o. ongetand, randinscripties, aangetekend, zeer mooi opgesteld, zm (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
2399 nh image1925/1988 Verzameling langlopende reeksen met dienst, -10%, TX, preo's, Albert I, Leopold III, heraldieke leeuw, Boudewijn w.o. 724a/24vv, S 47/63, enz., zm/m (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
2400 nh/og/0 image1928/1943 Ten bate van Orval, verzameling op zelfgemaakte bladen in ringklasseur, w.o. 1° Orval ** + *, Orval met L en kroon *, tientallen blokken, groot- en klein formaat, met opdruk, met opdrukvariëteiten, derde Orval, 4° Orval in volledige velletj (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM