141 |
ZK |
Deurne, Kasteel De Drie Torekens, Venneborg, Pastorij, Bisschoppenhof, mooie samenstelling (4 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
142 |
ZK |
Deurne, Kasteel Venneborg, Het Galifort, Bisschoppenhof, Turnhoutsebaan met tram (4 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
143 |
ZK |
"Deurne, mooie samenstelling met oa. landhuis der meeuwen, Turnhoutsebaan, Kerkeveld en het oude ""Sterckx-hof"" (72 stuks)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
144 |
ZK |
Deurne, prachtige samenstelling met vele betere kaarten oa. ingang Venneborg, De Man Straat, vakschool, Jos Schuerweghstraat, ook enkele dubbels (73 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
145 |
ZK |
Deurne, stoet van de Heilige Fredegandus 1902 (7 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
146 |
ZK |
Deurne, vier prachtzichten, St.-Rochusstraat, gemeentehuis, Pastorijstraat en Herentalschebaan (4 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
147 |
ZK |
Deurne, voetbal, St.-Fredegandusschool en het stadion Rivierenhof (2 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
148 |
ZK |
Doel, prachtige dorpszichten, Boomgaardstraat en Noordstraat (2 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
149 |
ZK |
Ekeren & Ekeren Donk, mooie dorpszichten, heel veel Hoelen (57 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
150 |
ZK |
Ekeren, St.-Mariaburg, Merksem, Hoogboom, wo. betere (10 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
151 |
ZK |
Essen, mooie dorpszichten w.o. veel Hoelen (71 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
152 |
ZK |
Essen, wo. dorpszicht, station, enz. (6 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
153 |
ZK |
Hoogstraten, diverse zichten (156 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
154 |
ZK |
Hoogstraten, stockkaarten, 30 verschillende in 2 dozen (1495 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
155 |
ZK |
Hoogstraten, w.o. dorpszichten, jubel, processie van het heilig bloed (reeks) (432 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
156 |
ZK |
Hoogstraten, w.o. enkele betere stadszichten, allen oudere (95 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
157 |
ZK |
Hoogstraten, zicht per statie van de Buurtspoorweg (1 stuk) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
158 |
ZK |
Kalmthout (57 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
159 |
ZK |
Kapellen, wo. Hoelen 6668, 5080, 287 en 6483 (9 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
160 |
ZK |
Lier, w.o. stadszichten, kazerne, buitenzichten, enz. (71 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |