LITERATUUR continued...
5741 |
LIT |
"Zwitserland, David Feldman, veiling catalogus ""Helveticus 1"" in 1991" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
5742 |
LIT |
"Samenstelling van 6 boeken/boekjes w.o. ""rare stamps"", door L.N. en M. Williams, ook ""kunst en filatelie art et philatelie"" door Bonnevalle, zm "
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
5743 |
LIT |
Filatelie tijdschrift - maandblad voor postzegelverzamelaars, jaren 2017 tot en met 2021, totaal van 55 tijdschriften, zm (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
5744 |
LIT |
Balasse magazine, samenstelling van n° 1 t.e.m. 91 in 16 boekjes (harde kaft), prachtig, zm (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
5745 |
LIT |
"Samenstelling ""Balasse magazine"" vanaf n° 158 tot 287, zm " (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
5746 |
LIT |
Atlas des oblitérations de Belgique, Le Congo Belge et ses margues postales, Nipa, Colonies Françaises et Bureaux à l'Etranger + oude veilingcatalogi
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
5747 |
LIT |
"1977/2011 ""WEFIS-studie"", samenstelling van 41 tijdschriften w.o. veel dubbels + iets ""Fisto studie"" (8 tijdschriften), zm" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
5748 |
LIT |
"België, 1984/2010 ""Fisto-studie"", samenstelling van 29 bulletins w.o. n° 2, 4, 6, 10, 12, 17/26, 28/29, 33/42 en 104/105, zm " (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
5749 |
LIT |
"Tijdschriften samenstelling ""Het postzegel 1945-2018"" (52 boekjes), ""Philatelica specialist"" (van n° 1 tot 14), ""kwartaalblad voor filatelie"" (18 boekjes), ""La revue postale 1945-1951"" (45 boekjes), w.o. dubbels, ""La revue
philatlique Belge 1942 (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
5750 |
LIT |
"1954/1978 Samenstelling ""La revue postale"", 158 tijdschriften w.o. enkele dubbels, zm " (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
5751 |
LIT |
"1924/1977 Samenstelling ""Le philateliste Belge"", 128 bulletins w.o. enkele dubbels, zm " (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
5752 |
LIT |
"W.O. I 1990/2014 ""Germania studiekring'', samenstelling van 37 tijdschriften, zm " (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
5753 |
LIT |
Michel Europe 2019/2020 compleet incl. Duitsland (8 delen) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
5754 |
LIT |
Bord de la Meuse 1839 met vele mooie etsen, zm/m (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
5755 |
LIT |
Oude catalogi, Yvert, Michel, OBP (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
5756 |
LIT |
Catalogus, Stanley Gibbons, stamps of the world 2008 in 5 delen (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
5757 |
LIT |
Diverse onderwerpen, wat leerboekjes, dagboek uit de loopgraven 1914, enz. (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
5758 |
LIT |
"Wereld, samenstelling van 14 boeken w.o. ""Luchtpostcatalogus van België"", ""Interphila '78"", ""Prefilatelistsiche postmerken van België"", ""De Belgische postwaardestukken"", ""Catalogue Scheps 1977 - Israël"", ""Japan 1975"", zm " (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
5759 |
LIT |
Catalogus, samenstelling van 28 boeken, catalogi, etc., w.o. oude Yvert en Michel catalogus, fotokopies, OBP 2003, etc., zm (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
5760 |
LIT |
OBP 2021, Zumstein 2010, S.G. Concise G.B. 2015 (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |