Asia (182)   |  Canada (4)   |  Congo (546)   |  France and French Colonies (280)   |  Germany and German Colonies (14)   |  Great Britain and British Commonwealth (134)   |  Portugal and Portuguese Colonies (3)   |  Postcards (644)   |  Topicals (221)   |  United Nations (4)   |  Worldwide (1045)   |  Worldwide Stamps and Covers (2687)   |

Worldwide continued...

4661 imageDuizenden zegels diverse uitgiften in bundels, zm/m/ntz (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
SPANJE - Gebieden
4662 c image"Marruecos, 2 aangetekende brieven gefrankeerd met BL 1 voor de eerste en BL 2 voor de tweede verstuurd uit Tetuan in 1937 naar Bruxelles/België met censuur ""CENSURA MILITAR TETUAN"", zm/m " (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
TSJECHOSLOWAKIJE
4663 nh/og/0 image1918/1989 Zeer gevarieerde verzameling in insteekboek, w.o. opdrukken 1919, LP, zm/m (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4664 nh/og/0 image1918/1993 Zeer goed gevulde verzameling in 6 insteekboeken met veel postfris w.o. kleinbogen, zm/ntz (Hoge cataloguswaarde) (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4665 nh/og/0 image1919/1984 Samenstelling in insteekboek, waarbij volledige reeksen en blokken, merendeel **/*, zm/m/ntz (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
TURKIJE
4666 imageN° 7 (Yv), Pakketkaart gefrankeerd met, onder andere, een paar van de 100pi bruine zegels met opdruk Ministry of Justices, verscheidene andere kleefbriefjes op de voor- en achterzijde, prachtkwaliteit met de gebruikelijke desinfecteringsscheurtjes doorhe (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4667 nh/og/0 image1863/1930 Prachtige overvolle verzameling in 2 albums, beginnend met 1° emissie, gespecialiseerd (33 zegels), veel blokken en grote veldelen, veel variëteiten o.a. opdrukken, zeer zelden aangeboden, zm/m/ntz (Enorme cataloguswaarde) (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4668 og/0 image1863/1914 Verzameling op Yvertbladen met emissie 1863 volledig, incl. dagblad, taxe, zm/m (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4669 nh image1939/1990 Verzameling blokken in insteekboek w.o. n° 1/6, liefdadigheid n° 2, zm (Yv. €856) (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4670 nh image1970/1986 Verzameling in 2 albums KaBe + Turks Cyprus 1974/1983, zm (Yv. €1.112) (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4671 nh imageZeer mooie verzameling in drie insteekboeken, zm (Yv. €3.284) (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
ZWITSERLAND - Losse Nrs en reeksen
4672 image"N° 14 (5x) en 14a (Yv.) ""1850 Rayon I 5r. bleu et bleu clair w.o. met certificaat Bolaffi, zm" (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4673 image"N° 15 Ia ""Zittende Helvetia - 15rp."", horizontaal paar, gerand, met certificaat, zm/m (Mi. €1.200)" (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4674 image"N° 15 (Yv.) ""1850 Rayon II 10r. geel, zwart en rood"", 9ex. diverse tinten waarvan 1ex. gekeurd Weid, zm/m " (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4675 imageN° 23 (3x) Twee volrandig, 1 nipt aangesneden, zm (Yv. €450) (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4676 image"N° 55 ""Zittende Helvetia 40c. grijs"", zm (Yv. €2.500)" (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4677 ng image"N° 81 ""Staande Helvetia 20c. oranje"" tanding 9,5 zonder gom met certificaat, zm (Yv. €1.200 voor *)" (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4678 image"N° 85 ""1888 1fr. lie de vin"" (3x) met tanding 9,5, zm (Yv. €330)" (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4679 og image"N° 127 ""3fr. Zittende Helvetia - 1907"", gekeurd, zm (Yv. €450)" (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4680 og image"N° 127 ""3fr. Zittende Helvetia - 1907"", zm (Yv. €450)" (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM