Brieven continued...
2561 |
1904/1988 Samenstelling 89 poststukken met strafport, waarbij vanuit buitenland, zm/m (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2562 |
1907 Postkaart uit Gossnitz (Sachs.-Alt) 16/1/1907 naar Brussel met 30fr. driekleuren - frankering en Nachname (roze), voor 20 frank, zeldzaam, m
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2563 |
Document van Post: Kennisgeving van ontvangst in expres verstuurd uit Boom 2/4/1907 naar Anvers 2/4, ontvangststempel Boom 2/4, zm (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2564 |
Avis de réception, Antwerpen bourse 2/10/1907 en Buizingen 17/1/1920, zm (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2565 |
1908/1948 Betere samenstelling 29 poststukken in ringmap w.o. Brede baard, Expres, LP, Oostende-Dover, 437 op aangetekende brief, 1° wereldoorlog, zm/m
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2566 |
"1910/1913 ""Pellens/Grove baard"", samenstelling van 15 inningsberichten, verstuurd uit diverse dorpen en steden naar Brussel, zm/m/ntz"
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2567 |
1912/1913 Samenstelling van 8 inningsberichten, brieven gefrankeerd met n° 82 (OBP) verstuurd uit verschillende dorpen en steden naar Brussel, zm/m
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2568 |
Bericht tot oproeping aan de telefoon uit Ronse/Renaix 18/2/1914 (telegraafstempel) naar Berchem, zm (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2569 |
1915 Brief (hoofding Kraannatie Antwerpen) met Gent Etappen Inspektion 3/9/1915 (in kader), met mooie randstempel Sint-Amandsberg, bureel 4 sept., m
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2570 |
1915/1976 Samenstelling van 25 poststukken w.o. luchtpost, diverse uitgiften, ook PWST, censuurmerken W.O. I en W.O. II, zm/m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2571 |
1919/1963 Militaire post, samenstelling 83 kaarten of brieven in album, zm/m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2572 |
1921/1980 Verzameling 66 poststukken in klemband waarbij verzekerde verzendingen, TX, tram, Oostende-Dover, 1° nachtvlucht, enz., zm/m (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2573 |
1921 Mooie driekleuren - frankering 15/7/1921, naar Java Ned.-Indië, ongebruikelijke bestemming, zm (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2574 |
1935/1952 Mooie samenstelling w.o. aangetekende, luchtpost, staal zonder waarde, aangetekend drukwerk + 4 BRF (1976/1982) met aangegeven waarde, zm
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2575 |
1935/1945 Studieverzameling van de poststempels aan de hand van brieven, mooi opgesteld op 97 zelfgemaakte bladen, zm/m (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2576 |
Uitgelezen studielot met 25 mooie Belgische type brieven met betrekking tot W.O. II met mobilisatie, verbroken verbindingen, retour, ziekenhuizen, Sédichar, epuratie, bijzondere krijgsgevangenen brieven, zm/m (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2577 |
"Steunkaart voor bijeenkomst ""REX ou MOSKOU"" te Schaerbeek 30 juli, Leon Degrelle parlera au peuple de Bruxelles, zm" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2578 |
"1940 Gefrankeerde Canadese brief van Montreal 3/5/1940 naar Luik, met Engelse censuurstroken (censuur n° 70), verso ""Dead letter office inspection Service jun 12 1940"", Ottawa ontwaarding, prachtig, zm " (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2579 |
"1943/1957 Samenstelling van 28 brieven (archief Lanckman) gefrankeerd met diverse uitgiften waarbij ""-10%"", heraldieke leeuw V, klein staatswapen en open kraag wo. kopstaande zegels en pub, zm/m " (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2580 |
1945-modern, samenstelling 97 poststukken met herdenkingsstempels, kaarten, brieven, FDC's, thema, zm/m (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |