TELEGRAM continued...
1690 |
TG7, 25 cent lila en zwart, postfris luxe ex. met certificaat Vleeming (2024) € 6000 (Image) (Image2)
Est. EUR 3,000
Currently...€3,000.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1691 |
TG11, Een gulden lila en rood, ongebruikt prachtex. met volledig originele gom en minimaal plakkerspoortje. € 2300 (Image)
Est. EUR 500
Currently...€500.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1692 |
TG12, Twee gulden lila en rood, ongebruikt prachtex. € 1800 (Image)
Est. EUR 400
Currently...€400.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
BRANDKAST
1693 |
BK1/BK7, 15 cent t/m 7½ gulden, cpl. postfrisse prachtex. (Image)
(Image2)
Est. EUR 500
Currently...€500.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1694 |
BK1/BK7, 15 cent t/m 7½ gulden, complete postfrisse prachtex. met certificaat Koopman (1977) € 1500 (Image) (Image2)
(Image3)
Est. EUR 500
Currently...€500.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1695 |
/ |
BK1/BK7, Brandkastzegels 15 cent t/m 7½ gulden, 75 cent en 4½ gulden met spoortje van verwijderde plakker, overige waarden postfris, prachtex. met certificaat Vleeming (2024) € 1300 (Image) (Image2)
(Image3)
(Image4)
Est. EUR 300
Currently...€300.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1696 |
o |
BK7, 7½ gulden met, hoewel het jaartal buiten de zegel valt, een naar ons idee originele, wat stevige en iets gevlekte afstempeling van Amsterdam-Kerkstraat 24.XII.../192€. De zegel heeft aan de achterzijde rechtsboven wat bruine
plekjes (lijkt geen roest, aan voorzijde niet zichtbaar), is overigens mooi getand en goed gecentreerd. Van een poststuk afgeweekt (Image)
Est. EUR 200
Currently...€200.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
INTERNERING
1697 |
IN1/IN2, Nederlandse Maagd in groen en bruin, postfrisse prachtex. € 650 (Image) (Image2)
Est. EUR 150
Currently...€150.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1698 |
Est. EUR 150
Currently...€150.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
POSTBEWIJS
1701 |
PW1/PW7, Postbewijszegels 1 gulden t/m 10 gulden, complete postfrisse prachtserie met certificaat Vleeming (2024) € 10.000 (Image) (Image2)
(Image3)
Est. EUR 4,000
Currently...€4,000.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1702 |
PW1/PW7, ongebruikte prachtserie. Cert. NKD (2013): 'met originele gom, zonder gebreken'. € 5750 (Image) (Image2)
Est. EUR 1,000
Currently...€1,000.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1703 |
PW4, postbewijszegel van 3 gulden op postbewijsformulier van 2½ cent G1 (kleine beschadiging rechts) van het bijpostkantoor Amsterd:-Amstel 7-1-1887 naar 'sGravenhage 11-1-1887. Zeldzaam! (Image)
Est. EUR 300
Currently...€300.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
NEDERLANDS-INDIË
1706 |
o |
Landmailzegel I (Mail en koper schuin onder elkaar), prachtexemplaar op briefstukje, waarde f 2,16 koper, gedateerd 11 Julij 1846. € 1000 (Image)
Est. EUR 200
Currently...€200.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1707 |
1, 10 cent wijnrood, postfris, volrandig prachtex. € 1800 (Image)
Est. EUR 500
Currently...€500.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1708 |
o |
1, 10 Cent wijnrood in vrijwel prachtstrip van vier (2e zegel van rechts heeft onder dun plekje, rechter zegel rechts aangesneden, overigens prima gerand), afgestempeld met halfrond-franco Passoeroean. € 1350 (Image)
Est. EUR 100
Currently...€100.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1709 |
2, 10 Cent karmijnrood, ongebruikt prachtex. met volle, originele bruine gom en een zeer lichte plakkerrest. Cert. Muis (2001). € 1500 (Image) (Image2)
Est. EUR 300
Currently...€300.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |