DIENST continued...
1670 |
D3, 2 cent Armenwet op Bestelkaart voor Boekwerken, van Middelburg 18-2-1919 naar 's-Gravenhage. De kaart is geschreven door de secretaris van de Armenraad te Middelburg (Image)
Est. EUR 100
Currently...€100.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1671 |
D5f en D6f, gebroken rechterbeen van de A, postfrisse prachtex. Cataloguswaarde voor * = € 305++ (Image) (Image2)
Est. EUR 150
Currently...€150.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1672 |
D7f-D7, 10 cent grijs met opdrukafwijking "gebroken rechterbeen van de A" in paar met een normaal ex., postfris prachtpaar met certificaat Vleeming (2024) Cataloguswaarde * = € 690 ++ (Image) (Image2)
(Image3)
Est. EUR 300
Currently...€300.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1673 |
D8f, 1½ cent Armenwet donkerblauw en rood met variëteit: "gebroken A", postfris prachtex. met bovenvelrand en certificaat Vleeming (2024) Cataloguswaarde * = € 1150++ (Image) (Image2)
Est. EUR 500
Currently...€500.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1674 |
D9/D15, Cour Permanente de Justice, 1½ t/m 30 cent, complete ongebruikte prachtserie met certificaat Vleeming (2024) € 5000 (Image) (Image2)
(Image3)
Est. EUR 1,500
Currently...€1,500.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1675 |
o |
D13f, opdrukafwijking : InternationalF, 1 ex. in een randblok van vier met centrale verzoekafstempeling. € 700 (Image)
Est. EUR 100
Currently...€100.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1676 |
D16/D19, D16a/D19a en D16f/D19f, eerste en tweede druk, alsmede de opdrukafwijking InternationalF, postfrisse prachtex. € 1680 (Image) (Image2)
Est. EUR 300
Currently...€300.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1677 |
o |
D17af, 12½ cent blauw met plaatfout "Gent", gebruikt prachtex. met certificaat NVPH (2024) € 625 (Image) (Image2)
Est. EUR 100
Currently...€100.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1678 |
D20/D24, Cour Internationale de Justice, 7½ cent t/m 25 cent, cpl. postfrisse prachtserie met certificaat Vleeming (2024): "...12½ cent rechtsboven gelig tandje, ov. frisse serie zonder gebreken". € 1650 (Image) (Image2)
(Image3)
Est. EUR 400
Currently...€400.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1679 |
D20 en D22, 7½ cent en 12½ cent opdruk COUR INTERNATIONALE DE JUSTICE in goud op officiële Cour-enveloppe, afgestempeld 'sGravenhage-Vredespaleis 17-11-1948, volgens het juiste brieftarief van 20 cent verzonden naar Parijs. Uitermate
zeldzame (combinatie)frankering, in NVPH Speciale catalogus 2006 (daarin voor het laatst uitgebreide briefnoteringen) -.-. Oogstrelend pronkstuk voor uw tentoonstellingscollectie! (Image)
Est. EUR 500
Currently...€500.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1680 |
D25/D26, Cour Internationale de Justice, 2 cent blauw en 4 cent groen, postfrisse prachtex. met certificaat Vleeming (2024) € 850 (Image) (Image2)
Est. EUR 200
Currently...€200.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1681 |
D27/D40, Cour Internationale de Justice, 2 cent t/m 1 gulden, complete postfrisse prachtserie met certificaat Vleeming (2024) € 2250 (Image) (Image2)
(Image3)
(Image4)
Est. EUR 700
Currently...€700.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1682 |
D27/D40, Cour, D31 mogelijk minieme plakkerrest (€), overigens postfrisse prachtserie. € 2250 (Image) (Image2)
Est. EUR 500
Currently...€500.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1683 |
D27b, D29b en D30b, 2 cent roodbruin, 4 cent groen en 5 cent sepia, alle op zogenaamd Violino papier, postfrisse prachtex. met certificaat Vleeming (2024) € 750 (Image) (Image2)
(Image3)
Est. EUR 200
Currently...€200.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1684 |
D41/D43, Aanvullingswaarden Vredespaleis, 40, 45 en 50 cent, postfrisse prachtex. met certificaat Vleeming (2024) € 6000 (Image) (Image2)
(Image3)
Est. EUR 2,000
Currently...€2,000.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
TELEGRAM
1685 |
TG1, 1 cent lila en zwart, postfris prachtex. met certificaat Vleeming (2024) € 750 (Image) (Image2)
Est. EUR 300
Currently...€300.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1686 |
TG1/TG12, ongebruikte serie, 1, 3, 5 cent (prachtex. met volle, originele gom), 12½ cent (vouw, met volle, originele gom), 15, 50 cent (prachtex, gedeeltelijk met volle, originele gom), 20 cent (vrijwel prachtex., paar halve tandjes, met
volle, originele gom), 25 cent (1 tandje los, met volle, originele gom en schitterend van kleur), 30 cent (zeer fraaie zegel, gedeeltelijk met originele gom), 60 cent (vrijwel prachtex, gedeeltelijk met originele gom), 1 gulden (vrijwel prachtex. met
volle gom), 2 gulden (prachtex. met volle gom). € 9840 (Image)
(Image2)
Est. EUR 1,500
Currently...€1,500.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1687 |
()/ |
TG1/TG6 en TG8/TG12, alle met opdruk Specimen, de complete set ongebruikt (15 cent zonder gom), ov. prachtex. met originele gom. € 1750 (Image) (Image2)
(Image3)
Est. EUR 300
Currently...€300.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1688 |
TG2, 3 cent lila en zwart, postfris prachtex. met certificaat Vleeming (2024) € 500 (Image) (Image2)
Est. EUR 200
Currently...€200.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1689 |
TG 3, TG5, TG6, TG8, TG9 en TG10, ongebruikte prachtex. met originele gom en minimale plakkerrest. € 3025 (Image) (Image2)
Est. EUR 750
Currently...€740.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |