NEDERLANDS-INDIË continued...
1710 |
() |
Berlijnse kleurproef op dun, glad, wit papier, zonder gom en ongetand, van de 10 cent in zwart PC.12a, in hoekblok van 20 exemplaren, met in de hoek stempelafdruk 'P.Z.' in cirkel. Vrijwel prachtblok, enkele scheurtjes in de velrand (niet
in de zegels) (Image)
Est. EUR 75
Currently...€75.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1711 |
5F, 2 cent lilabruin, Kt. 12½ x 12 gr.g., postfris prachtex. € 750 (Image)
Est. EUR 200
Currently...€200.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1712 |
8F, 5 cent groen, Kt. 12½ x 12, gr.g., postfris prachtex. € 750 (Image)
Est. EUR 200
Currently...€200.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1713 |
11F, 15 cent grijsbruin, Kt. 12½ x 12, gr.g., postfris prachtex. € 350 (Image)
Est. EUR 100
Currently...€100.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1714 |
12F, 20 cent ultramarijn, Kt. 12½ x 12, gr.g., postfris luxe ex! € 1250 (Image)
Est. EUR 400
Currently...€400.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1715 |
13E, 25 cent donkerpaars, Kt. 13½ x 13¼ gr.g., postfris prachtex. € 400 (Image)
Est. EUR 100
Currently...€100.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1716 |
14K, 30 cent groen, Kt. 12½ gr.g., postfris prachtex. € 450 (Image)
Est. EUR 150
Currently...€150.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1717 |
15C, 50 cent karmijn, Lt. 13¼ x 14 kl. g., postfris prachtex. € 500 (Image)
Est. EUR 150
Currently...€150.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1718 |
16Fa, 2½ gulden donkerviolet en groen, Kt. 12½ x 12, gr.g., beh. gomkreukje een postfris prachtex. € 850 (Image)
Est. EUR 300
Currently...€300.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1719 |
o |
79a, 1 gulden doflila met opdruk JAVA hoogstaand, gebruikt prachtex. met certificaat Ned. Bond. € 400 (Image) (Image2)
Est. EUR 100
Currently...€100.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1720 |
79f, 1 gulden met opdrukvariëteit 'JAVA. kopstaand', ongebruikt prachtex. Cert. NVPH (1956). € 200 (Image) (Image2)
Est. EUR 50
Currently...€50.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1721 |
o |
93f, 22½ cent met opdrukvariëteit ' BEZIT BUITEN.' op briefstukje met vierkantstempel Wonosobo 9-3-1910, vrijwel prachtex. (linksboven tand aangezet). Keuren Mebus, v.d. Veer. Cert. NVPH (1976). Een zeer zeldzame zegel! € 3850 (Image) (Image2)
Est. EUR 500
Currently...€500.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1722 |
149/59, Jaarbeurs Bandoeng, cpl. postfrisse prachtserie. € 1000 (Image) (Image2)
Est. EUR 300
Currently...€300.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1723 |
5
Cent type Karbouw. Kleurproeven uit 1933. 5 proeven van het ontwerp met de afgekeurde smalle 5, crèmekleurig papier, ongetand, met gom, in gekozen kleuren voor de 1, 2, 4, 5 en 7½ cent in breed gerande strippen van vijf (alleen de blauwe is als
PC.164a gecatalogiseerd). Tevens 5 cent met goedgekeurde dikke 5 in niet-gekozen tint blauw, crèmekleurig papier, ongetand, ongegomd in strip van vijf (mogelijk PC.168). Eveneens 10 kleurproeven van de 5 cent met de goedgekeurde dikke 5, ongetand,
met gom op gemarmerd papier in breed gerande strippen van vijf (4x) of strippen van drie (6x), uit PC.165. Ex Bulterman (Image) (Image2)
Est. EUR 500
Currently...€500.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1724 |
186/210, Karbouw en Wilhelmina, complete postfrisse prachtex. € 545 (Image) (Image2)
(Image3)
Est. EUR 150
Currently...€150.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1725 |
260/65, Koningin Wilhelmina met watermerk, 50 cent t/m 5 gulden, postfrisse prachtex. € 1500 (Image) (Image2)
Est. EUR 400
Currently...€400.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1726 |
304/16, serie (alle waarden met linker velrand) met perforatiegat en rode opdruk SPECIMEN (Image) (Image2)
Est. EUR 75
Currently...€75.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1727 |
333f, Pelita met foutdruk 'Opdruk kopstaand', postfris prachtex. € 225
Est. EUR 75
Currently...€75.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1728 |
() |
PC288, stempelproef op dun papier van de 2½ cent violet, op kartonnetje geplakt, prachtex. Hfl. 500 (Image)
Est. EUR 100
Currently...€100.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1729 |
() |
PC 291. Stempelproef van de American Bank Note Co. te New York van de goedgekeurde beeltenis van koningin Wilhelmina en in de gekozen kleur bruin met waarde-inschrift 10 cent, daarboven nummer 86047, geplakt op een kartonnetje (Image)
Est. EUR 75
Currently...€75.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |