PORT continued...
1650 |
P14a/P26a, 1 cent t/m 25 cent donkerblauw, type III, enkele waarden met originele iets gelige gom, complete postfrisse prachtserie met certificaat Vleeming (2024) € 2030 (Image) (Image2)
(Image3)
(Image4)
Est. EUR 500
Currently...€500.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1651 |
P20fb, grote breuk in de 6, in blok van vier met drie normale ex., alsmede 20fd, hoogstaande T in cent, postfrisse prachtex. € 550+ (Image) (Image2)
Est. EUR 150
Currently...€150.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1652 |
P27/P28 type II, postfrisse prachtex. € 1100 (Image)
(Image2)
Est. EUR 200
Currently...€200.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1653 |
P27/P28, type III, postfrisse prachtex. € 800 (Image)
(Image2)
Est. EUR 200
Currently...€200.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1654 |
(Image2)
Est. EUR 200
Currently...€200.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1655 |
P27/P28, fa, fb en fd, "punt-port", "open lijst" en "E.T", ongebruikte prachtex. € 1200 (Image) (Image2)
Est. EUR 150
Currently...€150.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1656 |
P27fc/P28fc, type II met plaatfout "Barst", postfrisse prachtex. € 480++ (Image) (Image2)
Est. EUR 300
Currently...€300.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1657 |
P31/P43, De Ruyter, cpl. postfrisse prachtex., 50 cent met keurstempeltje Gebr.Senf. € 1401 (Image) (Image2)
Est. EUR 400
Currently...€400.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1658 |
P33a, P34a, P36a, P37a en P39a, alle type II, postfrisse prachtex. € 333 (Image) (Image2)
Est. EUR 100
Currently...€100.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1659 |
P35fa en P41fa, beide met plaatfout "dubbele punt tussen E en N", postfrisse prachtex. met certificaten Vleeming (2024) € 1050 (Image) (Image2)
(Image3)
(Image4)
(Image5)
Est. EUR 200
Currently...€200.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1660 |
P37b en P39b, type I en II tezamen hangend, postfrisse prachtex. € 775 (Image) (Image2)
Est. EUR 200
Currently...€200.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1661 |
/ |
P37f, P38f, P39f, P39af, P41f en P42f, alle met plaatfout "streepje door de D", de 50 cent ongebruikt, de overige waarden postfris en alle prachtex. € 755
(Image) (Image2)
Est. EUR 100
Currently...€100.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1662 |
P43f-P43, 1 gulden De Ruyter met plaatfout "streepje door de D", samenhangend met een normaal ex., postfris prachtpaar met certificaat Vleeming (2024) € 1850
(Image) (Image2)
(Image3)
Est. EUR 500
Currently...€500.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1663 |
P48Aaf, foutdruk "ENT", postfris prachtex, centraal in blok van 9 met keur H.v.d.Loo. € 450 (Image)
Est. EUR 100
Currently...€100.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1664 |
P49Abf, 4 cent lichtblauw met plaatfout "I in plaats van T in Betalen", postfris prachtex. € 225 (Image)
Est. EUR 50
Currently...€50.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1665 |
P67a/68b, keerdrukken zonder en met witte tussenstrook, ongebruikte prachtex. € 395 (Image) (Image2)
Est. EUR 75
Currently...€75.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
DIENST
1666 |
D1/D8, Armenwet, cpl. postfrisse prachtex. (Image)
(Image2)
Est. EUR 200
Currently...€200.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1667 |
D1, 1 cent Armenwet in paar en los exemplaar op briefkaart van de Armenraad te Apeldoorn op 30-10-1917 lokaal verstuurd naar de Secretaris van de Gereformeerde Diaconie. Het betreft de uitnodiging van een bestuursvergadering van de
Armenraad (Image)
Est. EUR 100
Currently...€100.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1668 |
/ |
D1f, D2f **, D3f en D4f, ongebruikte prachtex. met opdrukafwijking "gebroken linkerbeen van de A", € 575 (Image) (Image2)
Est. EUR 75
Currently...€75.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1669 |
o |
D1f/D7f, Armenwet met opdrukafwijking "gebroken A", gebruikte prachtex. € 1210 (Image) (Image2)
Est. EUR 200
Currently...€200.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |