NEDERLANDS-INDIË continued...
1324 og image3, 6, 7, 8, 9, 12, 13 en 15, Koning Willem III met opdruk Specimen in kader, op de 10 cent zonder kader, nrs. 6, 7 en 15 fraai, overige ex. prima. € 160 (Image) (Image2)

Est. EUR 25

Closing..Apr-11, 03:00 PM
1325 nh image3, 4, 6, 9, 10 en 11, postfrisse prachtex. met kopie-cert. Muis (2009) € 860 (Image) (Image2)

Est. EUR 200

Closing..Apr-11, 03:00 PM
1326 nh image5F, 2 cent lilabruin, Kt.12½ x 12 gr.g., postfris prachtex. met kopie-certificaat Muis (2007) € 750 (Image) (Image2)

Est. EUR 200

Closing..Apr-11, 03:00 PM
1327 nh image7F, 2½ cent geel, Kt.12½ x 12 gr.g., postfris prachtex. met kopie-certificaat Muis (2007) € 400 (Image) (Image2)

Est. EUR 100

Closing..Apr-11, 03:00 PM
1328 nh image8F, 5 cent groen, Kt.12½ x 12 gr.g., postfris prachtex. met kopie-certificaat Muis (2007) € 750 (Image) (Image2)

Est. EUR 200

Closing..Apr-11, 03:00 PM
1329 nh image12F, 20 cent ultramarijn, Kt.12½ x 121 gr.g, postfris prachtex. met certificaat Muis (2009) € 1250 (Image) (Image2)

Est. EUR 400

Closing..Apr-11, 03:00 PM
1330 nh image13F, 25 cent donkerpaars, Kt.12½ x 12 gr.g., postfris prachtex. met kopie-certificaat Muis (2009) € 300 (Image) (Image2)

Est. EUR 75

Closing..Apr-11, 03:00 PM
1331 nh image14K, 30 cent groen, Kt.12½ gr.g., postfris prachtex. met kopie-certificaat Muis 2007) € 450 (Image) (Image2)

Est. EUR 100

Closing..Apr-11, 03:00 PM
1332 nh image15F, 50 cent karmijn, Kt.12½ x 12 gr.g., postfris prachtex. met kopie-certificaat Muis (2007) € 400 (Image) (Image2)

Est. EUR 100

Closing..Apr-11, 03:00 PM
1333 nh image16Fa, 2½ gulden donkerviolet en groen, Kt.12½ x 12 gr.g.. postfris prachtex. met cert. Muis (2007) € 850 (Image) (Image2)

Est. EUR 200

Closing..Apr-11, 03:00 PM
1334 (og) imageProeven 1908, niet goedgekeurd ontwerp van prof. J. Veth in de waarde 25 cent, 9 kleurproeven van de plaat, ongetand en zonder gom. Tevens als voorbeeld de van dit ontwerp afgeleide (ongebruikte) zegels nrs. 48, 54 en Curaçao nr. 42. Info bijgesloten (Image) (Image2)

Est. EUR 150

Closing..Apr-11, 03:00 PM
1335 og image80f, 2½ gulden zwartblauw met opdruk Java kopstaand, ongebruikt prachtex. met certificaat NVPH (1950) € 3850 (Image) (Image2)

Est. EUR 1,000

Closing..Apr-11, 03:00 PM
1336 og image98f, 2½ gulden zwartblauw met opdruk Buiten Bezit kopstaand, ongebruikt prachtex. met keur Ned Bond en certificaat Vleeming (2010) € 3850 (Image) (Image2)

Est. EUR 1,000

Closing..Apr-11, 03:00 PM
1337 o image160, 5 cent Jubileum 1923 en nr. 308, 7½ cent ABC, gebruikte ex. met harmonicavouw (Image) (Image2)

Est. EUR 50

Closing..Apr-11, 03:00 PM
1338 nh imageKleurproef van de 12½ cent Kreisler in offset, gedrukt in velletjes van 16 zegels in 2 blokken van 8 zegels (in horizontale rijen van 4 zegels) die verschoven staan t.o.v. elkaar, boven en onder een paskruis, in de kleur geelbruin op licht geelbruin gegomd papier met diagonale lijnen, schip (links) is rechts gelijnd, als PC.183. Licht tropisch, boven in elke hoek een plakkerrest. Zegel 12 heeft druktoevalligheid 'Wilhelmina met oorbel' (Image)

Est. EUR 200

Closing..Apr-11, 03:00 PM
1339 nh image228/29, Hulpuitgifte 1937 in postfrisse blokken van vier (229 licht tropisch) en tevens een proef van de zwarte 10 op de 30 cent in blok van vier, op deze zegel afgekeurd, maar wel gebruikt als opdruk op de 32½ cent. Opinie SvL: de proefopdruk is echt (Image) (Image2)

Est. EUR 200

Closing..Apr-11, 03:00 PM
1340 (og) imagePC291, stempelproef van de 10 cent bruin op dun papier op kartonnetje, prachtex. Hfl.500 (Image)

Est. EUR 100

Closing..Apr-11, 03:00 PM
1341 (og) imagePC296, stempelproef van de 60 cent, leikleur op dun papier op kartonnetje, prachtex. Hfl.500 (Image)

Est. EUR 100

Closing..Apr-11, 03:00 PM
1342 nh imageBrandkast 1/7, postfrisse prachtserie met ondervelranden en plaatnummers, wb. nummers 5 en 6, certificaat Vleeming (2023) € 600 (Image) (Image2)

Est. EUR 200

Closing..Apr-11, 03:00 PM
INDONESIË
1343 (og) imageTemples & Buildings 1949. 15 Sen to 25 Rupiah imperforated, ungummed complete series KPI.22A/36A (no w sub numbers) in blocks of four with left sheet margins. Beautiful set! Rp. 74,400,000 (Image) (Image2)

Est. EUR 1,500

Closing..Apr-11, 03:00 PM