ROLTANDING continued...
1264 on cover imageR83, 5 cent Kind 1929 in vierzijdige roltanding als juiste enkelfrankering op briefkaart van Eindhoven 18-8-1930 naar een R.K. vakantie-kolonie te Dieren. Tarief 5 cent voor briefkaarten van 1-10-1926 t/m 31-8-1937. Kinderzegels in roltanding als juiste enkelfrankering op poststuk zijn bijzonder zeldzaam! (Image)

Est. EUR 100

Closing..Apr-11, 03:00 PM
1265 on cover imageR85, 12½ cent Kind 1929 in vierzijdige roltanding (vrijwel prachtex.) als juiste enkelfrankering op envelop van Nijmegen 16-10-1933 naar Sortavala 21-10-1933 in Finland. Tarief 12½ cent voor brieven 0-20 gram naar het buitenland van 1-11-1928 t/m 31-10-1946. Zeldzame enkelfrankering en bovendien een schaarse bestemming! (Image)

Est. EUR 75

Closing..Apr-11, 03:00 PM
1266 on cover imageR86, 1½ cent Kind 1930 in tweezijdige hoekroltanding als juiste enkelfrankering op drukwerk van Amsterdam Centraal Station 19-12-1931 naar Hilversum. Tarief 1½ cent voor drukwerk 0-50 gram van 1-2-1928 t/m 31-10-1946. Zeldzame enkelfrankering! (Image)

Est. EUR 75

Closing..Apr-11, 03:00 PM
1267 nh imageR86/89 en R90/93, Kind 1930 en 1931, in postfrisse prachtblokken van vier € 1045 (Image) (Image2)

Est. EUR 200

Closing..Apr-11, 03:00 PM
1268 on cover imageR88, 6 cent Kind 1930 in tweezijdige hoekroltanding als juiste enkelfrankering op aan az. iets minder mooie envelop van 's Gravenhage 7-3-1931 naar Buitenzorg 4-4-1931 (Java), doorgezonden naar Pangkal-/Pinang 13-4 (Banka). Tarief 6 cent voor brieven 0-20 gram per zeepost naar Ned.- Indië van 1-2-1929 t/m 31-8-1937. Zeldzame enkelfrankering! (Image)

Est. EUR 75

Closing..Apr-11, 03:00 PM
1269 on cover imageR92, 6 cent Kind 1931 in tweezijdige hoekroltanding als juiste enkelfrankering op envelop van 's Gravenhage 6-3-1932 naar Alphen aan den Rijn. Tarief 6 cent voor brieven 0-20 gram van 1-2-1929 t/m 31-8-1937. Zeldzame enkelfrankering! (Image)

Est. EUR 75

Closing..Apr-11, 03:00 PM
1270 on cover imageR93, 12½ cent Kind 1931 in tweezijdige hoekroltanding als juiste enkelfrankering op envelop van 's Gravenhage 11-5-1932 (met mooi vlagstempel) naar Genève. Tarief 12½ cent voor brieven 0-20 gram naar het buitenland van 1-11-1928 t/m 31-10-1946. Kinderzegels in roltanding als juiste enkelfrankering op poststuk zijn bijzonder zeldzaam! (Image)

Est. EUR 150

Closing..Apr-11, 03:00 PM
1271 nh imageR94/97 en R98/101, Kind 1932 en 1933, in postfrisse prachtblokken van vier € 1140 (Image) (Image2)

Est. EUR 200

Closing..Apr-11, 03:00 PM
1272 on cover imageR95, 5 cent Kind 1932 in tweezijdige hoekroltanding als juiste enkelfrankering op als drukwerk verzonden envelop van Hilversum 27-3-1937 naar Holice in Tsjechoslowakije. Tarief 5 cent voor drukwerk 50-100 gram naar het buitenland van 1-2-1928 t/m 31-10-1946. Kinderzegels in roltanding als juiste enkelfrankering op poststuk zijn bijzonder zeldzaam, bovendien schaarse bestemming! (Image)

Est. EUR 100

Closing..Apr-11, 03:00 PM
1273 on cover imageR96, 6 cent Kind 1932 in tweezijdige hoekroltanding als juiste enkelfrankering op envelop van Rotterdam 10-12-1932 naar Middelburg. Tarief 6 cent voor brieven 0-20 gram van 1-2-1929 t/m 31-8-1937. Zeldzame enkelfrankering! (Image)

Est. EUR 75

Closing..Apr-11, 03:00 PM
1274 on cover imageR97, 12½ cent Kind 1932 in tweezijdige hoekroltanding als juiste enkelfrankering op envelop van Dordrecht 27-10-1933 naar Bazel. Tarief 12½ cent voor brieven 0-20 gram naar het buitenland van 1-11-1928 t/m 31-10-1946. Kinderzegels in roltanding als juiste enkelfrankering op poststuk zijn zeldzaam! (Image)

Est. EUR 100

Closing..Apr-11, 03:00 PM
1275 on cover imageR97, 12½ cent Kind 1932 in tweezijdige hoekroltanding als juiste enkelfrankering op envelop van Groningen 3-8-1934 naar Duitsland. Tarief 12½ cent voor brieven 0-20 gram naar het buitenland van 1-11-1928 t/m 31-10-1946. Kinderzegels in roltanding als juiste enkelfrankering op poststuk zijn bijzonder zeldzaam! (Image)

Est. EUR 100

Closing..Apr-11, 03:00 PM
1276 on cover imageR98, 1½ cent Kind 1933 in tweezijdige hoekroltanding als juiste enkelfrankering op drukwerkcouvert lokaal verzonden te Leeuwarden 22-10-1934. Tarief 1½ cent voor drukwerk 0-50 gram van 1-2-1928 t/m 31-10-1946. Zeldzame enkelfrankering! (Image)

Est. EUR 75

Closing..Apr-11, 03:00 PM
POSTZEGEL- EN AUTOMAATBOEKJES
1277 nh imagePZ27-1, Fl.1,80 boekje met 4 x 6 zegels 7½ cent violet type Veth (179A) met kaftkleur rood, postfris vrijwel prachtboekje € 1000 (Image)

Est. EUR 500

Closing..Apr-11, 03:00 PM
LUCHTPOST
1278 nh imageLP1 t/m LP13, cpl. postfrisse prachtex. € 1009 (Image) (Image2)

Est. EUR 150

Closing..Apr-11, 03:00 PM
1279 nh imageLP1 t/m LP13, cpl. postfrisse prachtex. € 1009 (Image) (Image2)

Est. EUR 150

Closing..Apr-11, 03:00 PM
1280 nh imageLP6/8, 10 postfrisse series, prachtex. € 800 (Image)

Est. EUR 100

Closing..Apr-11, 03:00 PM
1281 nh imageLP12/13, Zeemeeuwen, luxe postfrisse randstukken € 600 (Image)

Est. EUR 100

Closing..Apr-11, 03:00 PM
1282 nh imageLP12/13, Zeemeeuwen, 5 postfrisse prachtsets € 3000 (Image) (Image2)

Est. EUR 500

Closing..Apr-11, 03:00 PM
PORT
1283 nh imageP6BI, 5 cent lichtblauw, Kt.12½ x 12, postfris prachtex. € 1100 (Image)

Est. EUR 300

Closing..Apr-11, 03:00 PM