NEDERLAND continued...
1204 nh image102/03, Hulpuitgifte, postfrisse prachtex. € 300 (Image) (Image2)

Est. EUR 75

Closing..Apr-11, 03:00 PM
1205 nh image104/05, Rijksdaalderopdrukken, postfrisse prachtex. met cert. Vleeming (2011) € 800 (Image) (Image2)

Est. EUR 150

Closing..Apr-11, 03:00 PM
1206 nh image104/05, Rijksdaalderopdrukken, postfrisse prachtex. met cert. Moeijes (1993) € 800 (Image) (Image2)

Est. EUR 150

Closing..Apr-11, 03:00 PM
1207 nh image104, 2,50 op 10 gulden oranje, in luxe postfris hoekrandblok van vier met "P.Z." in groen op velrand € 1500 (Image)

Est. EUR 300

Closing..Apr-11, 03:00 PM
1208 nh image107/09, Cijfer, postfrisse prachtex. € 325 (Image) (Image2)

Est. EUR 75

Closing..Apr-11, 03:00 PM
1209 on cover image109, 20 cent Cijfer, 4 ex. op env. van Rotterdam 3-8-1921 per expresse naar Hamburg 5-8-1921. Veruit het vroegst bekende gebruik van deze zegel, Avezaat noteert 28-7-1922 (Image)

Est. EUR 75

Closing..Apr-11, 03:00 PM
1210 (og) imageDiverse voorstellingen 1923. Kleurproef van het goedgekeurde ontwerp 'Leeuw in de Hollandse tuin' van Michel de Klerk in de waarde 1 cent, met gekartelde rand, in de kleur donkerbruin op wit glanzend papier zonder gom, op ongegomd velletje waarin rechtsonder knipteken kroontje (gebruikt voor proeven). Niet in PC 1980 en PC 2002 (Image)

Est. EUR 200

Closing..Apr-11, 03:00 PM
1211 (og) imageDiverse voorstellingen 1923. Gekroonde beeltenis van koningin Wilhelmina en face naar een niet-gekozen ontwerp van M. de Klerk in de waarde VIJF gulden in de kleur donkergeelgroen, op een crèmekleurig, ongegomd velletje met rechtsboven knipteken kroontje (gebruikt voor proeven), en linksonder met potlood geschreven II (voor de kleur). Niet in PC 1980, wel in PC 2002, PC.Ned. 110Db. Uitermate zeldzaam en decoratief! (Image)

Est. EUR 300

Closing..Apr-11, 03:00 PM
1212 (og) imageDiverse voorstellingen 1923. Gekroonde beeltenis van koningin Wilhelmina en face naar een niet-gekozen ontwerp van M. de Klerk in de waarde VIJF gulden in de kleur blauw, op een crèmekleurig, ongegomd velletje met rechtsboven knipteken kroontje (gebruikt voor proeven), en linksonder met potlood geschreven III (voor de kleur). Niet in PC 1980, wel in PC 2002, PC.Ned. 110Dc. Uitermate zeldzaam en decoratief! (Image)

Est. EUR 300

Closing..Apr-11, 03:00 PM
1213 nh image121/31, Jubileum 1923, 2 cent t/m 5 gulden, cpl. postfrisse prachtex. met cert. Vleeming (2023) € 1280 (Image) (Image2)

Est. EUR 300

Closing..Apr-11, 03:00 PM
1214 nh image129/31, 1, ½ en 5 gulden Jubileum, postfrisse prachtex. € 1160 (Image) (Image2)

Est. EUR 200

Closing..Apr-11, 03:00 PM
1215 nh image129/31, Jubileum 1923, hoge waarden, postfrisse prachtex. € 1160 (Image) (Image2)

Est. EUR 200

Closing..Apr-11, 03:00 PM
1216 nh image132/33, Opruiming 1923, postfrisse prachtex. € 275 (Image) (Image2)

Est. EUR 75

Closing..Apr-11, 03:00 PM
1217 nh image132/33, Opruimingsuitgifte in postfrisse prachtblokken van vier € 1100 (Image) (Image2)

Est. EUR 200

Closing..Apr-11, 03:00 PM
1218 (og) imageToorop 1923, Kleurproef (€) van de goedgekeurde tekening van de 10 cent oranjerood, twee afdrukken in ongetand verticaal paar op ongegomd okerkleurig papier (Image)

Est. EUR 100

Closing..Apr-11, 03:00 PM
1219 (og) image134/35, Toorop 1923, serie (10 cent vrijwel prachtex.) met groene potloodstrepen en handstempelopdruk 'Specimen' (Image) (Image2)

Est. EUR 75

Closing..Apr-11, 03:00 PM
1220 nh image134/35, Toorop 1923, postfrisse randblokken van vier met in de rand knip C4. € 400 (Image) (Image2)

Est. EUR 100

Closing..Apr-11, 03:00 PM
1221 nh imageReddingwezen 1924. Kleurproef in offsetdruk in blauw van beide waarden, ongetand, tezamen op een velletje gegomd papier (linksboven en rechtsboven plakkerrest) met boven in het midden het knipteken kroontje (gebruikt voor proeven). Niet in Proevencatalogi. Uitermate zeldzaam! (Image)

Est. EUR 500

Closing..Apr-11, 03:00 PM
1222 (og) image139/40, Reddingwezen 1924, serie met groene potloodstrepen en handstempelopdruk 'Specimen' (Image) (Image2)

Est. EUR 75

Closing..Apr-11, 03:00 PM
1223 (og) imageVliegende duif type Lebeau 1924, kleurproef van niet-gekozen ontwerpen in de waarden 1 cent, 2 cent, 2½ cent en 4 cent in de kleur zwartgrijs, tezamen op ongegomd velletje crèmekleurig papier waarin het knipteken kroontje (gebruikt voor proeven) en rechtsonder met potlood geschreven XIII (voor de kleur), met links een verticale kleurbalk, rondom de zegelbeelden getand 11½. Niet in PC 1988, wel in PC 2002 als PC.144Bah-148Bah (Image)

Est. EUR 400

Closing..Apr-11, 03:00 PM