omslagen continued...

NEDERLAND continued...
2004 imageFRANCO-TAKJE STEMPELS op 2 insteekkaarten, meest op emissie 1869 maar ook op emissie 1867, 1872 en 1876. Mooie koop! (Image) (Image2) (Image3)

Est. EUR 100

Closing..Oct-13, 11:59 PM
2005 imageAFSTEMPELINGEN op emissie 1869, Franco met en zonder kastje, Halfrond Franco en Naamstempels, totaal 12 zegels, zeer fraai tot pracht (Image) (Image2)

Est. EUR 100

Closing..Oct-13, 11:59 PM
2006 imagePUNTSTEMPELS, ruim 400 stuks op de 5 en 10 cent Willem III, tussen nr.1 en 255, het geheel in doorgaans nette kwaliteit (Image) (Image2) (Image3) (Image4) (Image5) (Image6) (Image7) (Image8) (Image9) (Image10) (Image11)

Est. EUR 50

Closing..Oct-13, 11:59 PM
2007 imagePUNTSTEMPEL 20 op nr. 18, grootrond Scheveningen 2 op nr. 35 en Zuidbroek-Ter Apel op nrs. 87/89 (Image)

Est. EUR 50

Closing..Oct-13, 11:59 PM
2008 imagePUNTSTEMPELS, studieverzameling van de diverse typen van nr. 64 = Kampen op losse zegels van diverse emissies en waarden (o.a. 64 klein op Hangend Haar) en 3 poststukken, deskundig en goed gedocumenteerd opgezet op 12 bladen (Image) (Image2) (Image3) (Image4) (Image5) (Image6) (Image7) (Image8) (Image9) (Image10) (Image11)

Est. EUR 200

Closing..Oct-13, 11:59 PM
2009 imagePUNTSTEMPELS, op 4 insteekkaarten, allemaal duidelijke afdrukken wb. betere op veelal betere zegels. Prachtlot met zeer hoge cataloguswaarde (Image) (Image2) (Image3) (Image4) (Image5)

Est. EUR 300

Closing..Oct-13, 11:59 PM
2010 imageKLEINRONDSTEMPELS, 5 insteekkaarten met veelal schitterende afdrukken, waarbij div. betere (Image) (Image2) (Image3) (Image4) (Image5) (Image6)

Est. EUR 100

Closing..Oct-13, 11:59 PM
2011 imageAFSTEMPELINGEN, waarbij lang- kleinrond- franco-takje, halte- dubbelring- en gelegenheidsstempels, op 5 insteekkaarten (Image) (Image2) (Image3) (Image4) (Image5)

Est. EUR 100

Closing..Oct-13, 11:59 PM
2012 imageTWEELETTERSTEMPELS, op 3 insteekkaarten, prachtafdrukken wb. betere! (Image) (Image2) (Image3) (Image4)

Est. EUR 100

Closing..Oct-13, 11:59 PM
2013 imageBESTELLERSTEMPELS, 40 stuks op insteekbladen, vrijwel uitsluitend prachtafdrukken (Image) (Image2)

Est. EUR 100

Closing..Oct-13, 11:59 PM
2014 imageGROOTRONDSTEMPELS, op 6 insteekkaarten, vrijwel uitsluitend schitterende afdrukken, wb. betere (Image) (Image2) (Image3) (Image4) (Image5) (Image6) (Image7)

Est. EUR 100

Closing..Oct-13, 11:59 PM
2015 imagePOSTHISTORIE, Binnenlandse Scheepspost. 12 Poststukken 1750-1911 met geschreven aanduidingen, per beurtschipper, dorpsschuit, trekschuit, verschillende stoombootmaatschappijen, diverse stempels zoals Z.Z.S.M. (Zuiderzee Stoomboot Mij. op brief uit 1869), brieven ter begeleiding van goederen als 'een mandje visch' of 'met vier hammen', 4 gedrukte enveloppen met verschillende mooie ovaalstempels als 'Raderstoomboot Vreeswijk', etc. Voor de scheepsliefhebber! (Image) (Image2)

Est. EUR 200

Closing..Oct-13, 11:59 PM
2016 imagePOSTHISTORIE, 9 poststukken 1787-1896, Texelse Post (1787, luxe afdruk PEP1 6020-31 op minder mooie briefomslag), Gezuiverd (1831, brief van Breslau naar Londen), Tiendaagse Veldtocht 1831 (3 brieven van militair te velde uit Eindhoven en Wintelre, aug. 1831, naar Sommelsdijk), 3 prachtige brieven uit 1834 van Leeuwarden aan de commandant van de Friesche Schutterij toen gestationeerd te Schaik, resp. Vechel en Nijmegen, alsmede postblad G2 bijgefr. met 7½ cent nr. 36 van Amsterdam 12-10-1896 naar Finland (Image) (Image2) (Image3) (Image4) (Image5) (Image6) (Image7)

Est. EUR 100

Closing..Oct-13, 11:59 PM
2017 imagePOSTHISTORIE, Posthoornstempels in luxe kwaliteit op 3 zeer frisse brieven van GOUDA (1795, naar Aelst, franco Rotterdam, PEP1 10150-06), SCHIEDAM (1783, naar Aalst, franco Rotterdam, PEP1 10530-01) en SCHOONHOVEN (geschreven te Bergambacht 8-8-1819 of 1809€, naar Gouda, PEP1 10540-02) (Image) (Image2) (Image3)

Est. EUR 150

Closing..Oct-13, 11:59 PM
2018 imagePOSTHISTORIE, Departements- en Déboursé-stempels op 9 mooie, complete brieven waarvan diversen met interessante inhoud, met P.93.P./Berg-Op-Zoom (zwart, 1812 met tevens P.P.P.P. in kader, in rood op brief naar Laval), 119/La Haye (zwart, 1811), 123/Groningue (zwart, 1811 en rood, 1811, 2 brieven), P.123.P./Groningue (rood, 1813 op brief naar Kopenhagen!), Déb.119/Rotterdam (zwart, 1814), Déb.124/Embden (zwart, 1812), Déb.126/Bois-Le-Duc (rood, 1814) en Déboursé/Den Helder (rood, 1836). Prachtkavel! (Image) (Image2) (Image3) (Image4) (Image5) (Image6) (Image7) (Image8)

Est. EUR 200

Closing..Oct-13, 11:59 PM
2019 imagePOSTHISTORIE, Departementstempels in zeer mooie kwaliteit op 6 frisse brieven, enkele deels voorgedrukt, van P.118.P/AMSTERDAM (1812 in rood, 2 brieven allebei naar Texel), 120/ZWOLLE (17-4-1811 naar Hardenberg, vroegst bekende afdruk op gerepareerde brief), 124/AURICH (1812 in rood, naar Oldenburg), 124/WITTMUND (1813 in rood, naar Jever) en 126/BOIS-LE-DUC (1814 in zwart, naar Esch of Erp€) (Image) (Image2)

Est. EUR 150

Closing..Oct-13, 11:59 PM
2020 imagePOSTHISTORIE, 26 aanzienlijk betere poststukken 1811-1948 in zeer mooie kwaliteit w.o. stempels, brieven met nr. 1 (2x met naam Oosterwolde in blauw) en nr. 2, oude briefkaarten met bijfrankering naar buitenland, (enkel)frankeringen, adreskaart, in te vorderen waarde, aangetekend, postbuskaartjes, etc. Interessant! (Image) (Image2) (Image3) (Image4) (Image5) (Image6) (Image7) (Image8) (Image9)

Est. EUR 200

Closing..Oct-13, 11:59 PM
2021 imagePOSTHISTORIE, partijtje brieven 1823-1874, merendeels naar een officier in Sommelsdijk, w.o. diverse stempels, aardige briefinhoud, bij diverse brieven tekst en uitleg (Image) (Image2) (Image3) (Image4) (Image5) (Image6) (Image7) (Image8) (Image9) (Image10) (Image11) (Image12) (Image13)

Est. EUR 75

Closing..Oct-13, 11:59 PM
2022 imagePOSTHISTORIE, Belgische bezetting van Limburg 1833-1838, 4 interessante brieven van Venlo naar Bruxelles (1833, 1835), Liège (1838 met tevens stempel SR in kader) en Goch (1838), waarvan op 3 brieven de stempelcombinatie Venlo/Franco + rondstempel, alsmede een brief van Sittard naar Maeseyk (1838, K.36a) (Image) (Image2)

Est. EUR 200

Closing..Oct-13, 11:59 PM
2023 imagePOSTHISTORIE, 5 mooie poststukken gefrankeerd met emissies 1864 w.o. nr. 4 afgestempeld naamstempel 't ZANDT, mengfrankering nrs. 7 + 19, etc. (Image) (Image2)

Est. EUR 200

Closing..Oct-13, 11:59 PM