NEDERLAND continued...
1369 nh 95, 20 cent bruin in half vel van 40 stuks, postfrisse prachtex. € 1920

Est. EUR 400

Closing..Oct-12, 11:59 PM
1370 nh 96, 25 cent lichtblauw in veldeel van 69 stuks, postfrisse prachtex. € 3450

Est. EUR 700

Closing..Oct-12, 11:59 PM
1371 nh 97, 50 cent lichtgroen in veldeel van 36 stuks, wb. plaatfout 97P (pos.21), postfrisse prachtex. € 3960 +

Est. EUR 800

Closing..Oct-12, 11:59 PM
1372 nh image98, 1 gulden wijnrood, postfris horizontaal randpaar, prachtex. € 600 (Image)

Est. EUR 150

Closing..Oct-12, 11:59 PM
1373 nh image98, 1 gulden wijrood in postfris prachtblok van zes € 1800 (Image)

Est. EUR 400

Closing..Oct-12, 11:59 PM
1374 nh image98, 1 gulden wijnrood in postfris hoekrandblok van tien, prachtex. € 3000 (Image)

Est. EUR 800

Closing..Oct-12, 11:59 PM
1375 nh image99, 2½ gulden donkerviolet in postfrisse hoekrandstrip van vijf, prachtex. € 2375 (Image)

Est. EUR 600

Closing..Oct-12, 11:59 PM
1376 nh image99, 2½ gulden donkerviolet in postfrisse hoekrandstrip van vijf, prachtex. € 2375 (Image)

Est. EUR 600

Closing..Oct-12, 11:59 PM
1377 nh image100, 5 gulden geel, postfris prachtex. met ondervelrand € 740 (Image)

Est. EUR 200

Closing..Oct-12, 11:59 PM
1378 nh image100, 5 gulden geel in postfris verticaal paar met ondervelrand, prachtex. € 1480 (Image)

Est. EUR 400

Closing..Oct-12, 11:59 PM
1379 nh image100, 5 gulden geel in postfris prachtblok van vier met ondervelrand € 2960 (Image)

Est. EUR 800

Closing..Oct-12, 11:59 PM
1380 nh imageJubileum 1913, de complete serie 90 t/m 101, alle met velrand, postfrisse prachtex. € 4000 (Image)

Est. EUR 1,000

Closing..Oct-12, 11:59 PM
1381 (og) imageDiverse voorstellingen, kleurproef van de goedgekeurde tekening door M. de Klerk van de 1 cent in de kleur groen, met gekartelde rand, op ongetand en ongegomd velletje van aan beide zijden glimmend stevig wit papier, waarin het knipteken kroontje, gebruikt voor proeven. Niet in PC 1988 en 2002 (Image)

Est. EUR 150

Closing..Oct-12, 11:59 PM
1382 (og) imageDiverse voorstellingen 1923, kleurproef van de goedgekeurde tekening door N.J. van de Vecht van de 4 cent in de kleur roodlila, op ongetand en ongegomd velletje wit papier waarin het knipteken kroontje, gebruikt voor proeven. Niet in PC 1988, wel in PC 2002 als PC.Ned.113b (Image)

Est. EUR 150

Closing..Oct-12, 11:59 PM
1383 nh image121/31, Jubileum 1923, cpl. postfrisse prachtserie € 1280 (Image)

Est. EUR 400

Closing..Oct-12, 11:59 PM
1384 nh image121/31, Jubileum 1923, cpl. postfrisse prachtserie € 1280 (Image)

Est. EUR 400

Closing..Oct-12, 11:59 PM
1385 og image124Bv, 10 cent oranjerood met variëteit: 'onderzijde ongeperforeerd', ongebruikte prachtex. € 400 (Image)

Est. EUR 100

Closing..Oct-12, 11:59 PM
1386 og image124Fv, 10 cent oranjerood, verticaal paar met variëteit: 'tussen de zegels ongeperforeerd', ongebr. zeer fraai ex. met klein dun plekje € 725 (Image)

Est. EUR 100

Closing..Oct-12, 11:59 PM
1387 nh image124Gv, 10 cent oranjerood met variëteit: 'bovenzijde ongeperforeerd', postfris hoekrandstuk met plakkerrestje op de velrand € 600 + (Image)

Est. EUR 300

Closing..Oct-12, 11:59 PM
1388 nh image136/38, Tentoonstelling 1924, 10, 15 en 35 cent in complete postfrisse velletjes van 25 ex. (plakker op velrand), prachtex. € 6500 (Image)

Est. EUR 1,000

Closing..Oct-12, 11:59 PM