NEDERLAND continued...
1349 nh image47A, 2½ gulden wijnrood en lichtblauw, Lt.11½, postfris prachtstuk met certificaat Vleeming (2023) € 4000 (Image)

Est. EUR 1,500

Closing..Oct-12, 11:59 PM
1350 og image47B, 2½ gld anilineroze en blauw, Lt.11½ x 11, in ongebruikt prachtpaar € 1150 (Image)

Est. EUR 150

Closing..Oct-12, 11:59 PM
1351 nh image47B, 2½ gulden anilineroze en blauw, Lt.11½ x 11, postfris prachtstuk met certificaat Vleeming (20023) € 3750 (Image)

Est. EUR 1,500

Closing..Oct-12, 11:59 PM
1352 og image47C, 2½ gld anilinerood en blauw, Lt.11, in ongebr. pracht randpaar € 1150 (Image)

Est. EUR 150

Closing..Oct-12, 11:59 PM
1353 nh image48, 5 Gulden bronsgroen en bruinrood in luxe postfris hoekrandblok van vier met stempel "PZ" in velrand. Zeldzaam in deze prachtkwaliteit € 11.400 (Image)

Est. EUR 5,000

Closing..Oct-12, 11:59 PM
1354 og image48, 5 Gulden bronsgroen en bruinrood in ongebruikt pracht randpaar € 2000 (Image)

Est. EUR 300

Closing..Oct-12, 11:59 PM
1355 o image48, 5 gulden bronsgroen en bruinrood, Lt.11 in gebruikt prachtblok van vier afgestempeld met grootrond Amsterdam 19 jun 97, certificaat Vleeming (2016). Zeer zeldzaam € 5000 (Image)

Est. EUR 1,500

Closing..Oct-12, 11:59 PM
1356 nh image49, Kroningsgulden, postfris prachtex, € 1500 (Image)

Est. EUR 500

Closing..Oct-12, 11:59 PM
1357 og image49, Kroningsgulden in ongebruikt horizontaal prachtpaar € 500 (Image)

Est. EUR 75

Closing..Oct-12, 11:59 PM
1358 nh image51P, 1 cent rood met plaatfout punt tussen 1 en cent, in blok met 5 gewone ex. (Image)

Est. EUR 50

Closing..Oct-12, 11:59 PM
1359 nh image51va, 1 cent Vürtheim met variëteit: geheel ongeperforeerd in blok van vier, achterzijde iets getint, aan voorzijde niet zichtbaar. Dit is een van de twee bewaard gebleven blokken van vier, die de Haagse postzegelhandelaar Keiser in 1916 van de PTT mocht behouden omdat ze toch niet in de handel zouden komen. In 1916 vond fraude plaats bij het verificatiebureau van Joh. Enschedé en Zonen, waarbij de fraudeur zes zgn. uitschotvellen voor veel geld heeft getracht te verkopen. Zie: HPN A8-259/261 (en Fl 7515-1/10, okt. 1985). Het andere blok is in veiling 500 (1982) en 509 (1983) geveild voor Hfl.8000 ex. opgeld. Grote zeldzaamheid! Tentoonstellingsstuk € 5000 + (Image)

Est. EUR 1,500

Closing..Oct-12, 11:59 PM
1360 on cover image55vb, 2½ cent groen met opdruk 3 CENT op ongebruikte briefkaart, prachtex. met enkele plakerrestjes. Uiterst zeldzaam met certificaat NVPH (2020) € 6000 (Image)

Est. EUR 2,000

Closing..Oct-12, 11:59 PM
1361 og/nh image67A, 69A, 70A, 71A, 75A en 76A, 65B, 67B en 71B, alle in ongebruikte blokken van vier, van de nrs. 69A, 70A, 67B en 71B zijn telkens 2 ex. met miniem plakkerrestje, de overige, alle prachtex. postfris € 2596 (Image)

Est. EUR 750

Closing..Oct-12, 11:59 PM
1362 nh image61b/c, 7½ cent bruin keerdrukparen zonder en met tussenstrook, postfrisse prachtex. € 1000 (Image)

Est. EUR 300

Closing..Oct-12, 11:59 PM
1363 nh image80, 10 gulden oranje, postfris prachtex. met rechtervelrand en certificaat Muis (1998) € 2250 (Image)

Est. EUR 750

Closing..Oct-12, 11:59 PM
1364 nh image80, 10 gulden oranje in postfris hoekrandblok, linker-onderex. miniem bruin puntje, overigens in luxe kwaliteit € 9000 (Image)

Est. EUR 3,000

Closing..Oct-12, 11:59 PM
1365 nh image84/86, TBC 1, 3 en 5 cent, postfrisse prachtex. met certificaat NVPH (2001) € 700 (Image)

Est. EUR 200

Closing..Oct-12, 11:59 PM
1366 nh Jubileum 1913 in veldelen, nr.90 (35), 91 (152), 92 (77), 93 (35), 94 (15) en 95 (24), postfrisse prachtex. € 2394

Est. EUR 300

Closing..Oct-12, 11:59 PM
1367 nh 93, 10 cent grijszwart in compleet vel van 80 stuks, postfrisse prachtex. € 800

Est. EUR 100

Closing..Oct-12, 11:59 PM
1368 nh 94, 12½ cent blauw in compleet vel van 80 stuks, postfrisse prachtex. € 720

Est. EUR 100

Closing..Oct-12, 11:59 PM