1217 |
Verhuisdoos met 27 stockboeken (ca. 26 kg.)
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
1218 |
Motief
Treinen in twee verhuisdozen met 22 albums en 1 doos w.o. FDC's (Image)
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
1219 |
Twee verhuisdozen met 32 stockboeken w.o. aardige landencollecties en Nederland met iets nominaal
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
1220 |
Klassiek in stockboek en op zwarte kaartjes o.a. Engelse koloniën en vierkantstempels. Leuke koop
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
1221 |
Motief postfris veel zegels en hoge cat.
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
1222 |
Diverse klassiek vnl. betere zegels. Interessant
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
1223 |
Wereld afwisselende partij in 61 rondzendboekjes
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
1224 |
Wereld afwisselende partij van ruim 580 rondzendboekjes
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
1225 |
Diverse poststukken w.o. Ned.Indië
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
1226 |
Doos met ca.120 vnl. betere poststukken w.o. geïllustreerde p.w.s. (Image)
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
1227 |
Diversen klassiek en Engelse koloniën. Leuke koop
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
1228 |
Frankrijk, Indonesië en Engeland moderne postfrisse betere waarden
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
1229 |
Zuid Korea postfris goed voor Motief
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
1230 |
Doos met ca.100 p.z.-boekjes
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
1231 |
Doos met albums/stockboeken w.o. collecties Tsjechoslowakije, Engeland, Frankrijk en Bund
Get Market Data for [Czechoslovakia Collection] Visual Pricing Guide Sample Census |
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
1232 |
Doos met 6 stockboeken w.o. aardig klassiek en ** Zwitserland
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
1233 |
Wereld uitzoekpartij met van alles en nog wat
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
1234 |
DAVO jaargangen en zakjes Noorwegen ** etc.
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
1235 |
Doos met 9 stockboeken
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
1236 |
Doos met ca.400 hawid-kaartjes met vnl. Azië
Closing..Nov-30, 11:59 PM |