1177 |
Diversen w.o. vervalste interneringszegels
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
1178 |
Diversen op albumbladen w.o. Curaçao en Suriname
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
1179 |
Postfris met veel blokken e.d. Hoge cat.
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
1180 |
Diverse poststukken w.o. klassiek (o.a. Amsterdam Livorno 1788) en Eerste W.O. Leuke koop
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
1181 |
Japan ca. 300 poststukken w.o. veel oud
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
1182 |
Wereld avontuurlijke en gevarieerde partij van klassiek tot modern op flink aantal kleine en grote insteekkaarten
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
1183 |
Motief Nobelprijs winnaars in twee stockboeken, doosje en 3 handboekjes
Get Market Data for [Topicals Collection] Visual Pricing Guide Sample Census |
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
1184 |
Motief Landkaarten in 2 stockboeken, doosje en enveloppe
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
1185 |
Doos met 10 stockboeken w.o. modern postfris Zwitserland en munten
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
1186 |
Diversen vnl. postfris w.o. Ver.Europa in 7 albums/stockboeken
Get Market Data for [Europe Collection] Visual Pricing Guide Sample Census |
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
1187 |
Verhuisdoos met postfris w.o. veel Engeland frankeergeldig
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
1188 |
Wereldcollectie 1840-1910 in 2 zware Schwanenberger albums met veel leuk materiaal
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
1189 |
Diversen in 6 stockboeken w.o. Monaco, Frankrijk en Roemenië
Get Market Data for [France Collection] Visual Pricing Guide Sample Census |
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
1190 |
Twee verhuisdozen met 15 albums/stockboeken w.o. Nederland en gebieden
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
1191 |
Negen verhuisdozen met 116 albums/stockboeken w.o. Nederland en koloniën. Vondsten mogelijk
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
1192 |
Vervallen
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
1193 |
Wereldcollecties (7x) w.o. China 'Coiling dragons' en collecties Frankrijk
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
1194 |
Motief in 9 albums
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
1195 |
Thematic collection of Ships 65 stockbooks in 6 big boxes. Almost all NH and VF complete sets. If there was one stamp with a ship in a set, the collector bought the complete set. VF and attractive collection , estimated Michel catalogue
value 100.000 (Image)
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
1196 |
Diversen vnl. FDC's (ca.400 ex.)
Closing..Nov-30, 11:59 PM |