1097 Tweede Wereldoorlog verzameling Motief in 2 ordners (o.a. aardig Duitsland) en 1 album Slag om Arnhem 1944

Closing..Nov-30, 11:59 PM
1098 Drie verhuisdozen met 28 stockboeken en 10 doosjes

Closing..Nov-30, 11:59 PM
1099 Verhuisdoos met 10 stockboeken met aardig materiaal

Closing..Nov-30, 11:59 PM
1100 Verhuisdoos met 25 stockboeken w.o. iets China (27 kg.)

Get Market Data for [China Collection] Visual Pricing Guide Sample Census

Closing..Nov-30, 11:59 PM
1101 Vier verhuisdozen met 45 albums/stockboeken en diverse doosjes w.o. Oostenrijk en Nederland in luxe DAVO albums

Get Market Data for [Austria Collection] Visual Pricing Guide Sample Census

Closing..Nov-30, 11:59 PM
1102 Twee verhuisdozen met o.a. veel postfris Nederland in 17 doosjes en albums

Closing..Nov-30, 11:59 PM
1103 Twee verhuisdozen met stockboeken, doosjes, klein stockboekje etc. Leuke koop

Closing..Nov-30, 11:59 PM
1104 Grote partij in 19 verhuisdozen met 209 albums en insteekboeken w.o. Nederland in Davo luxe albums commercieel interessante koop

Closing..Nov-30, 11:59 PM
1105 Vier verhuisdozen met 33 albums en wat kleinere mappen etc w.o. FDC's Nederland t/m 2009 en wat China aardige koop

Closing..Nov-30, 11:59 PM
1106 Bund, Berlijn en DDR in 6 Leuchtturm albums met o.a. betere zegels

Closing..Nov-30, 11:59 PM
1107 Diversen w.o. klassiek in zakjes. Na te zien

Closing..Nov-30, 11:59 PM
1108 Verhuisdoos met 7 boeken FDC's

Closing..Nov-30, 11:59 PM
1109 Twee verhuisdozen met o.a. nieuwe lege albums, suikerzakjes klassiek op albumbladen en 18 stockboeken 'Fundgrube'

Get Market Data for [Aden Collection] Visual Pricing Guide Sample Census

Closing..Nov-30, 11:59 PM
1110 Zes verhuisdozen met 33 stockboeken, 14 doosjes en los materiaal interessante uitzoekkoop

Closing..Nov-30, 11:59 PM
1111 Verhuisdoos met 10 albums/stockboeken en los materiaal

Closing..Nov-30, 11:59 PM
1112 Twaalf albums/stockboeken in verhuisdoos

Closing..Nov-30, 11:59 PM
1113 USA in twee verhuisdozen met 20 albums/stockboeken w.o. postfris

Get Market Data for [United States Collection] Visual Pricing Guide Sample Census

Closing..Nov-30, 11:59 PM
1114 Verhuisdoos met 24 stockboeken w.o. postfris

Closing..Nov-30, 11:59 PM
1115 Drie verhuisdozen met 40 stockboeken/albums w.o. met aardig materiaal

Closing..Nov-30, 11:59 PM
1116 Zwitserland en Liechtenstein diverse brieven, maximumkaarten en FDC's tot 2008 in 4 albums en 2 dozen

Closing..Nov-30, 11:59 PM