1097 |
Tweede Wereldoorlog verzameling Motief in 2 ordners (o.a. aardig Duitsland) en 1 album Slag om Arnhem 1944
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
1098 |
Drie verhuisdozen met 28 stockboeken en 10 doosjes
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
1099 |
Verhuisdoos met 10 stockboeken met aardig materiaal
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
1100 |
Verhuisdoos met 25 stockboeken w.o. iets China (27 kg.)
Get Market Data for [China Collection] Visual Pricing Guide Sample Census |
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
1101 |
Vier verhuisdozen met 45 albums/stockboeken en diverse doosjes w.o. Oostenrijk en Nederland in luxe DAVO albums
Get Market Data for [Austria Collection] Visual Pricing Guide Sample Census |
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
1102 |
Twee verhuisdozen met o.a. veel postfris Nederland in 17 doosjes en albums
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
1103 |
Twee verhuisdozen met stockboeken, doosjes, klein stockboekje etc. Leuke koop
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
1104 |
Grote partij in 19 verhuisdozen met 209 albums en insteekboeken w.o. Nederland in Davo luxe albums commercieel interessante koop
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
1105 |
Vier verhuisdozen met 33 albums en wat kleinere mappen etc w.o. FDC's Nederland t/m 2009 en wat China aardige koop
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
1106 |
Bund, Berlijn en DDR in 6 Leuchtturm albums met o.a. betere zegels
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
1107 |
Diversen w.o. klassiek in zakjes. Na te zien
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
1108 |
Verhuisdoos met 7 boeken FDC's
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
1109 |
Twee verhuisdozen met o.a. nieuwe lege albums, suikerzakjes klassiek op albumbladen en 18 stockboeken 'Fundgrube'
Get Market Data for [Aden Collection] Visual Pricing Guide Sample Census |
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
1110 |
Zes verhuisdozen met 33 stockboeken, 14 doosjes en los materiaal interessante uitzoekkoop
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
1111 |
Verhuisdoos met 10 albums/stockboeken en los materiaal
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
1112 |
Twaalf albums/stockboeken in verhuisdoos
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
1113 |
USA in twee verhuisdozen met 20 albums/stockboeken w.o. postfris
Get Market Data for [United States Collection] Visual Pricing Guide Sample Census |
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
1114 |
Verhuisdoos met 24 stockboeken w.o. postfris
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
1115 |
Drie verhuisdozen met 40 stockboeken/albums w.o. met aardig materiaal
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
1116 |
Zwitserland en Liechtenstein diverse brieven, maximumkaarten en FDC's tot 2008 in 4 albums en 2 dozen
Closing..Nov-30, 11:59 PM |