Europe / Europa continued...
819 |
Saksen 1858
brief met Mi.8 (2x) en 9 (2x) via Leipzig naar Elberfeld (keur Roumet) (Image)
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
820 |
Duitsland 1948
brief met 2 DM (Mi.960) naar Casablanca doorgestuurd naar Frankrijk. Zeer schaars (Image)
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
821 |
Algerije Yv.363A
** cat.400 pr.ex. (Image)
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
822 |
Frans Marokko
Luchtpost Yv.89-92 (Mi.I-IV) */** (two sets NH) cat.3680 pr.ex. (VF) (Image)
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
823 |
Joegoslavië
Mi.blok 4A en 4B cat.240 pr.ex. (Image)
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
824 |
Liechtenstein Mi.82-89 * cat.(1300) (voor postfris) pr.ex. (Image)
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
825 |
San Marino 1939
Lp enveloppe via Berlijn met mengfrankering naar de Canarische eilanden (probably rare) (Image)
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
826 |
IJsland Mi.26B
met kopstaande overdruk (Pa.51V1) cat.7000 Kr. ** pr.ex. (cert. Nielsen) (Image)
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
827 |
België punt- en kleinrondstempels (ca.550 ex.)
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
828 |
België diverse stempels (68 ex.)
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
829 |
Denemarken Fa.58
halvering op brief (no guarantee) (Image)
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
830 |
Duitsland
geallieerde bezetting Mi.blok nr.6 ** (2x) cat.440 pr.ex. (Image)
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
831 |
Duitsland
geallieerde bezetting Mi.blok 2t cat.(3300) vr.pr.ex. (kleine Vergelbung) stempel 'ohne obligo' (Image)
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
832 |
Duits
Oost-Afrika (Tanzania) Belgische bezetting 1916 Kigona en Ugigi twee poststukken met zeldzaam censuur (Image)
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
833 |
Bayern vnl.
'Muhlrad' stempels (ca.50 items) (Image)
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
834 |
Bayern 1897-1899 40 prentbriefkaarten, alle gefrankeerd
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
835 |
Duitsland 1897-1902 29 prentbriefkaarten, alle gefrankeerd
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
836 |
Duitsland Infla-brief naar Rotterdam met o.a. Mi.289b (40x) Interessant
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
837 |
Duitsland diverse poststukken vnl. 'Privat Stadspost' (17 items)
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
838 |
Baltische Staten 35 stempels
Closing..Nov-30, 11:59 PM |