Dutch Indies continued...
497 imageNederlands Indië voornamelijk ongebruikt in Davo album, Waarbij Nr 2 (tanding rechts?), Jaarbeurs Bandoeng, Japanse bezetting Malakka/Sumatra/Java, Port. Voor Impressie zie foto. (Image)

Low Estimate € 200

Closing..Jun - 27, 11:00 AM
498 imageNederlands Indië ongebruikte collectie in Davo album, Nr 7 (specimen), 21, 23-30, 81-98, Jaarbeurs Bandoeng 2x (niet gekeurd), Untea etc. Voor impressie zie foto. (Image)

Low Estimate € 175

Closing..Jun - 27, 11:00 AM
499 Nederlands Indië in Davo album leuke starterscollectie met bijvoorbeeld "Jaarbeurs Bandoeng (niet compleet), Nr 165 (*), Brandkast, Untea etc.

Low Estimate € 75

Closing..Jun - 27, 11:00 AM
500 Nederlands Indië 1883-1947 meest ongebruikt in Davo album.

Low Estimate € 50

Closing..Jun - 27, 11:00 AM
501 Collectie puntstempels Nederlands Indië (op nrs. 9.) met 118 verschillende nrs. meest mooie afdrukken. Tevens 6 insteekkaarten met ook andere waardes.

Low Estimate € 40

Closing..Jun - 27, 11:00 AM
502 Handelaren stock Nederlands Indië/Indonesië in 1 stockboek 1868-2001 **/*/0 in gevarieerde kwaliteit met dienst, buiten bezit, port etc.

Get Market Data for [Netherlands Antilles Collection] Visual Pricing Guide Sample Census

Low Estimate € 40

Closing..Jun - 27, 11:00 AM
503 Davo album Nederlands Indië en Nederlands Nieuw Guinea, waarbij port, dienst, luchtpost etc **/*/0.

Low Estimate € 20

Closing..Jun - 27, 11:00 AM
504 Nederlands Indië in Davo album ongebruikt postfris, Untea en Nieuw Guinea.

Low Estimate € 10

Closing..Jun - 27, 11:00 AM
Netherlands
300 imageNederland 1852-1974 in Davo album. Vrijwel complete collectie met div. attesten wb. 25H*(klein attest H. Vleeming, 2020)29A puntst. 44(klein attest H. Vleeming 2020) 30AI (Attest H.Vleeming, 2020) wb. 48 (cert. C. Muis, 1997), 61c** (attest NVPH, 1970 79C*(klein attest H. Vleeming) 80 (Attest H. Vleeming, 2022), 100B(Klein attest H. Vleeming, 2021), 101* (attest K. Lipsius, 2013) verder compleet ongebruikt en na 1953 meest postfris, Tevens Roltanding */**(ex R32), LP 12/13**(Attest Lipsius, 2003) Port wb. 27III**(klein attest H. Vleeming, 2022), Port 67a-68b**(Attest H. Vleeming, 2021) Brandkastserie*, Dienst 1-8*, Postbewijs 1-7 en Telegram 1-6 en 8-12. Tevens enkele poststukken wb. Nr. 2 en Internering 1 op couvert. (Image) (Image2)

Low Estimate € 3500

Closing..Jun - 27, 11:00 AM
301 imageNederland 1852-1969 in 3 Davo albums. Zeer uitgebreide collectie en vrijwel compleet, zowel gebruikt als ongebruikt/postfris met oa. 1-4(*), 5-6*, 27*(Dr. Louis + attest T. Bakker), 47-48*(Cert. T. Bakker), 47(2x), 48, 64* (Cert. Vleeming), 68**, 80* + (Cert. T. Bakker), 75-76**, 101* (vrijwel pr.), 130-131* + o, 16163-165A*, 165B**( cert. Vleeming), 171Af(cert. Vleeming, schaars gestempeld), 236-237**(z.fr.), 346-349**( cert. Moeijes), 534-537(*), Rolt. 7-18**(cert. Vleeming), 7-18* + o (R7 beiden 2x), R33-R56** + * + o, Brandkast 1-7*(Dr. Louis) etc. etc. Superkoop! (Image)

Low Estimate € 3000

Closing..Jun - 27, 11:00 AM
302 imageNederland 1852-1985 in 2 Leuchtturm albums. Collectie gebruikt/ongebruikt/postfris met emissies 1867, 1869, 1872, 1876 en 1891 en verder gespecialiseerd op tanding en uitgebreid aanwezig en overig compleet met 349-349*, 534-537*, LP 12/13*, Port compleet (va. P3 ongebruikt), Postbewijs 1-7, Dienst v1-8*, en Roltanding (gebr./ongebr. Ex. R32). Kwaliteit wisselend, doch mooie koop! (Image)

Low Estimate € 2500

Closing..Jun - 27, 11:00 AM
303 imageNederland 1876-1998 in 3 Leuchtturm klembanden. Zeer mooie collectie overwegend postfris met cert. Voor oa. nr. 64, 68, 74 en 130/131 (alle Moeijes "Postfris en echt" overig goed gevuld incl. wat nagegomd (wb. Internering 1/2) Kavel verdient serieuze bezichtiging. (Image) (Image2)

Low Estimate € 2500

Closing..Jun - 27, 11:00 AM
304 Nederland 1907-1942. Voorraadboek overwegend postfris wb. Paren en blokken van 4 meest gelegenheid en toeslagseries in overwegend prachtkwaliteit. Kavel dient bekeken te worden!

Low Estimate € 2000

Closing..Jun - 27, 11:00 AM
305 imageNederland 1852-1966 in 2 Lindner-Falzlos albums. Een vrijwel geheel complete collectie ongebruikt ( nr. 49 postfris met cert. Moeijes) aangeboden als postfris doch alle betere nrs. Nieuwe gom incl. beter port 3-41(*), Dienst 26-40 ongebruikt/postfris (originele gom, doch bij meerdere exemplaren stempel verwijderd). Kavel dient bezichtigd te worden. (Image)

Low Estimate € 2000

Closing..Jun - 27, 11:00 AM
306 Nederland 1852-1921 in 8 importa albums vanaf de 60'er jaren meest postfris. Waarbij frankeergeldig +/- € 3900,-,

Low Estimate € 1600

Closing..Jun - 27, 11:00 AM
307 imageNederland 1852-1979 Een geheel complete collectie frankeerzegels doch in sterk gevarieerde kwaliteit waar het gom betreft. Ook div. rariteiten wb. 60 in paar met missende perforatie slag (roltanding) 67* extra lang boven, 96 (links ongetand ??), 177 links ongetand (?) 1139 paar met misperforatie, 1152 idem, 1166 verschoven druk en 1166f (gebruikt vrijwel pracht) tevens heel aardig Roltanding, Port 3-12, Brandkast 1-7* en LP 12/13*. Zeer hoge cat. waarde. Kavel dient bekeken te worden. (Image) (Image2)

Low Estimate € 1500

Closing..Jun - 27, 11:00 AM
308 imageNederland 1852-2000 in 5 Lindner-T albums. Collectie gebruikt/ongebruikt en va. 1900 zeer veel ongebruikt en vrijwel compleet wb. Tevens Port (incl. veel ongebruikt), Roltanding (idem), Postbewijs gebruikt, Brandkastserie*, Dienst gebr./ongebr. etc. (Image) (Image2)

Low Estimate € 1500

Closing..Jun - 27, 11:00 AM
309 imageNederland 1864-1973 in blanco album. Zeer mooie collectie ongebruikt met veel beter materiaal met oa. 6(*)fr. Ex., 28 (zonder gom) emissie 1876-1894 op tanding verzameld en meest met originele gom, 47B(*), 71A**, 77A (luxe ongebruikt), 78C**(vrijwel pracht), 236** diverse tandingen Bontkraag en Veth, keerdrukken etc. voor impressie zie foto. (Image) (Image2)

Low Estimate € 1500

Closing..Jun - 27, 11:00 AM
310 imageNederland 1852-1999 in 4 Davo albums. Collectie gebruikt/ongebruikt en na 1945 ook div. postfris (534-537*) zeer goed gevuld met tevens Port (compleet), Roltanding gebr/ongebr. Compleet in wat wisselende kwaliteit (ex. R32), Postbewijs 1-7, PPVZ 1/2, Dienst 1-8 wat Telegram etc. (Image)

Low Estimate € 1250

Closing..Jun - 27, 11:00 AM
311 imageNederland 1852-1980 in 3 Lindner albums waarbij gebruikt 49-80 (pracht)-101 (cert W. Moeijes)-104-130-131-P31 t/m p43 (cert Rotterdam Philatelisten vereniging) ongebruikt 136 t/m 138-518 t/m 537 postfris 346 t/m 349 etc. Voor een goede indruk zie foto. (Image)

Low Estimate € 1000

Closing..Jun - 27, 11:00 AM