2136 Verhuisdoos starters verzamelingen Nederland en Overzee in voornamelijk Davo albums waarbij automaatboekjes, combinaties en veel postfris. **/*/0.

Low Estimate € 40

Closing..Jan - 12, 11:00 AM
2137 Verhuisdoos Nederland en Overzee in 18 stockboeken/albums. Zeer gevarieerd ook in aantallen **/*/0.

Get Market Data for [Netherlands Collection] Visual Pricing Guide Sample Census

Low Estimate € 40

Closing..Jan - 12, 11:00 AM
2138 Verhuisdoos 13 albums meest Davo met "back of the book" blokken en veel meer **/*/0.

Low Estimate € 40

Closing..Jan - 12, 11:00 AM
2139 Verhuisdoos Nederland en Overzee in 15 stockboeken en 1 map rood frankeringen waarbij veel engros. **/*/0.

Low Estimate € 40

Closing..Jan - 12, 11:00 AM
2140 Verhuisdoos 16 albums Nederland en Overzee waarbij automaatboekjes en engros. **/*/0.

Low Estimate € 40

Closing..Jan - 12, 11:00 AM
2141 Verhuisdoos met grote voorraad zegels vnl. Nederland maar ook iets Overzee, veel postfris, alles in 17 boeken

Low Estimate € 40

Closing..Jan - 12, 11:00 AM
2142 Nederland en Overzee een verhuisdoos met 21 stock books **/*/0, veel gulden periode en ook iets ouder.

Low Estimate € 40

Closing..Jan - 12, 11:00 AM
2143 Grote doos 7 stockboeken, 5 lindner albums en 1 leeg album. Meest vanaf 1945 waarbij Overzee */**/0.

Low Estimate € 35

Closing..Jan - 12, 11:00 AM
2144 Verhuisdoos Nederland en Overzee 14 stockboeken 1 mapje oudere ansichtkaarten en wat in mapen. **/*/0.

Low Estimate € 30

Closing..Jan - 12, 11:00 AM
2145 Verhuisdoos Nederland en overzee **/*/0 in 18 albums/stockboeken (meest Davo) waarbij automaatboekjes en wat jaren 50 **.

Low Estimate € 30

Closing..Jan - 12, 11:00 AM
2146 Verhuisdoos met vele zegels Nederland en OG wo. Postzegelboekjes, poststukken, zakjes etc. - uitzoeklot

Low Estimate € 30

Closing..Jan - 12, 11:00 AM
2147 Nederland en Overzee **/*/0 een verhuisdoos met 5 restant verzamelingen Nederland, 2 Davo luxe Aruba, 1 album Ned. Antillen en 1 album diverse.

Low Estimate € 30

Closing..Jan - 12, 11:00 AM
2148 Nederland en Overzee **/*/0 een verhuisdoos met 17 boeken w.o. deel verzamelingen, veel gulden periode.

Low Estimate € 30

Closing..Jan - 12, 11:00 AM
2149 Verhuisdoos Nederland en overzee waarbij Indonesië. In 8 ringmappen, 4 albums en 7 stockboeken. Vanaf 1900 tot 2000 waarbij vellen en veldelen */**/0.

Low Estimate € 30

Closing..Jan - 12, 11:00 AM
2150 Grote verhuisdoos Nederland en Overzee waarbij Indonesië. Vanaf 1852 voornamelijk gestempeld en de jaren 70-80 veel postfris aanwezig. In 5 ringbanden, 5 albums en 5 stockboeken.

Low Estimate € 30

Closing..Jan - 12, 11:00 AM
2151 Verhuisdoos begin verzamelingen in 5 Davo albums, 1 Leuchtturm album, 2 ringbanden, 13 stockboeken (waarvan 7 kleine stockboekjes). **/*/0.

Low Estimate € 30

Closing..Jan - 12, 11:00 AM
2152 Verhuisdoos 15 ringbinders met FDC's voornamelijk Nederland en Overzee maar ook iets Israël, Zwitserland en andere landen.

Low Estimate € 30

Closing..Jan - 12, 11:00 AM
2153 Nederland en Overzee een verhuisdoos met FDC's los en in boeken, gulden periode, iets Buitenland o.a. oud wereld album **/*/0.

Low Estimate € 30

Closing..Jan - 12, 11:00 AM
2154 Verhuisdoos FDC's Nederland en O.G. 70/80er jaren alsmede Zwitserland tot 1991 in 10 albums en 2 dozen. Groot aantal.

Low Estimate € 25

Closing..Jan - 12, 11:00 AM
2155 Verhuisdoos diversen wb. Veel Nederland en O.G. incl. postfris Nederlandse Antillen en Aruba, Nederland 1963-2000**, blanco FDC's va. E90 tot ca. 400 en wat postfris Engeland. Opbrengst komt geheel ten goede van het "Nederlandse Rode Kruis".

Low Estimate € 25

Closing..Jan - 12, 11:00 AM