Netherlands continued...
2076 |
Verhuisdoos FDC's Nederland en iets diverse landen.
Low Estimate € 10
Closing..Jan - 12, 11:00 AM |
2077 |
Verhuisdoos PTT mapjes en FDC's in ringbanden en los.
Low Estimate € 10
Closing..Jan - 12, 11:00 AM |
2078 |
Nederland 10 div. boeken met vnl. FDC's, gelegenheids enveloppen, etc. met iets ouder materiaal.
Low Estimate € 10
Closing..Jan - 12, 11:00 AM |
2079 |
Nederland ongeveer 1000 bundels gebruikt w.o. veel frankeer.
Low Estimate € 10
Closing..Jan - 12, 11:00 AM |
2080 |
Verhuisdoos met 4 schoenen dozen met gebruikte kilowaar afgeweekt en nog op papier.
Low Estimate € 10
Closing..Jan - 12, 11:00 AM |
2081 |
Nederland en iets diverse een verhuisdoos w.o. Importa album ** 1971 - 1991, 1 Davo album USA gebruikt, diverse doosjes en zakken om nog af te weken.
Low Estimate € 10
Closing..Jan - 12, 11:00 AM |
2082 |
Nederland 8 Edel albums met een verzameling Rembrandt vnl met FDC's en iets zegels.
Low Estimate € 10
Closing..Jan - 12, 11:00 AM |
2083 |
Nederland een verzameling PTT mapjes in 9 albums tot 2002 **.
Low Estimate € 10
Closing..Jan - 12, 11:00 AM |
2084 |
Verhuisdoos met 8 boeken en doosje w.o. Nederland **/*/0. Opbrengst gaat naar het Rode Kruis.
Low Estimate € 10
Closing..Jan - 12, 11:00 AM |
2085 |
FDC's en Max. Kaarten Nederland in 11 albums vanaf E 10 deels beschreven ook iets getint.
Low Estimate € 5
Closing..Jan - 12, 11:00 AM |
2086 |
Nederland een verhuisdoos met 2 albums FDC's, 2 boeken met FDC's Europa, Importa album 1981 - 1997 ** en The 100 Greatest Masterpieces of Art.
Low Estimate € 5
Closing..Jan - 12, 11:00 AM |
2087 |
Nederland grote partij gulden periode FDC's waarbij een flink aantal doubletten in een volle verhuisdoos.
Low Estimate € 5
Closing..Jan - 12, 11:00 AM |
2088 |
Nederland een verhuisdoos met 15 albums PTT mapjes uit de gulden periode **.
Low Estimate € 5
Closing..Jan - 12, 11:00 AM |
2089 |
Nederland een verzameling PTT mapjes in 8 Davo albums, los, FDC's en iets gelegenheids enveloppen.
Low Estimate € 5
Closing..Jan - 12, 11:00 AM |
2090 |
Nederland verhuisdoos met PTT mapjes in albums en los in 5 dozen uit de gulden periode.
Low Estimate € 5
Closing..Jan - 12, 11:00 AM |
2091 |
Nederland in 6 zelf gemaakte kisten gebruikt engros inclusief automaatboekjes.
Low Estimate € 5
Closing..Jan - 12, 11:00 AM |
2092 |
Verhuisdoos Nederlandse 1e dag bladen, 1e dag kaartjes, FDC's in 10 albums alsmede 2 lege albums.
Low Estimate € 5
Closing..Jan - 12, 11:00 AM |
2093 |
Verhuisdoos Nederland in albums en zakjes waarbij veel gulden periode postfris en album supplementen.
Low Estimate € 5
Closing..Jan - 12, 11:00 AM |
2094 |
Grote doos FDC's, PTT mapjes in 8 ringbanden en waarbij los in doosje.
Low Estimate € 5
Closing..Jan - 12, 11:00 AM |
2095 |
Verhuisdoos 8 ringbanden FDC's voornamelijk jaren 80.
Low Estimate € 5
Closing..Jan - 12, 11:00 AM |