Netherlands continued...
2016 |
Nederland een verhuisdoos met 4 Luxe Davo albums 1852 - 1999 en 4 luxe Importa albums 1852 - 1999, **/*/0.
Low Estimate € 70
Closing..Jan - 12, 11:00 AM |
2017 |
Nederland **/*/0 in 10 boeken w.o. ouder materiaal leuk om plaatfouten uit te halen.
Low Estimate € 50
Closing..Jan - 12, 11:00 AM |
2018 |
Verhuisdoos 4 Davo albums en 4 Importa albums met Nederlandse zegels. let op in het import album deel 1, zijn de meeste dure zegels facsimile **/*/0.
Low Estimate € 50
Closing..Jan - 12, 11:00 AM |
2019 |
Verhuisdoos Nederland 12 albums/stockboeken (3 luxe Leuchtturm en 1 luxe Davo) waarbij jaren 50 postfris. **/*/0.
Low Estimate € 50
Closing..Jan - 12, 11:00 AM |
2020 |
Verhuisdoos met 10 Davo albums Nederland vnl. gebruikt begin tot en met 2010 w.o. velletjes.
Low Estimate € 50
Closing..Jan - 12, 11:00 AM |
2021 |
Nederland een verhuisdoos met 8 vnl. luxe Davo albums met diverse perioden tot 2010, **/*/0.
Low Estimate € 50
Closing..Jan - 12, 11:00 AM |
2022 |
Verhuisdoos Nederland meest postfris alles 70/80/90er jaren incl. 11 albums PTT mapjes en 6 stockboeken.
Low Estimate € 50
Closing..Jan - 12, 11:00 AM |
2023 |
Moving box with stamps Netherlands, mostly moderner and MNH, in many different books (13 pieces)
Low Estimate € 50
Closing..Jan - 12, 11:00 AM |
2024 |
Nederland 10 Davo albums met nog best leuk materiaal **/*/0 ook jaren 50 en ouder.
Low Estimate € 50
Closing..Jan - 12, 11:00 AM |
2025 |
Verhuisdoos diversen meest Nederland wb. Voorraadboeken t/m 1999, PTT mapjes (Fl.), FDC's uit E12-E393 (wb. oudere doubletten) wat Indonesië, e3n doubletten Europese landen en Z. Afrika.
Low Estimate € 40
Closing..Jan - 12, 11:00 AM |
2026 |
Nederland **/*/0 een verhuisdoos met 17 vnl. stockboeken gulden periode voor de plaatfout verzamelaar.
Low Estimate € 40
Closing..Jan - 12, 11:00 AM |
2027 |
Nederland **/*/0 een verhuisdoos met 15 boeken w.o. albums ook jaren 50 tot 2000 een aantal Davo supplementen, etc.
Low Estimate € 40
Closing..Jan - 12, 11:00 AM |
2028 |
Nederland **/*/0 in 13 vnl. albums w.o. PTT mapjes, stock w.o. jaren 50, meest na 60.
Low Estimate € 40
Closing..Jan - 12, 11:00 AM |
2029 |
Nederland een verzameling FDC's in 6 Davo albums w.o. ouderen met adres 1957 - 2009 en 2 schoenendozen met doubletten inclusief Amphilex blokken op grote envelop.
Low Estimate € 40
Closing..Jan - 12, 11:00 AM |
2030 |
Verhuisdoos Nederland in PTT mapjes (Fl.) en postfris 1974-1995 wb. Vellen, veldeeltjes en velletjesblokken incl. veel Juliana Regina. Tevens wat diverse landen.
Low Estimate € 40
Closing..Jan - 12, 11:00 AM |
2031 |
8 albums (Davo, Safe etc.) Nederland waarbij jaren 50 postfris. **/*/0.
Low Estimate € 40
Closing..Jan - 12, 11:00 AM |
2032 |
Nederland een verhuisdoos met 9 luxe Davo albums met cassette diverse perioden **.
Low Estimate € 40
Closing..Jan - 12, 11:00 AM |
2033 |
Nederland **/*/0 PTT jaarsets uit de gulden periode, PTT mapjes en FDC's waaronder iets Euro's en kantoorpost afweek, en postzegelboekjes.
Low Estimate € 30
Closing..Jan - 12, 11:00 AM |
2034 |
Nederland en iets buitenland */**/0. FDC's, PTT mapjes, Velletjes en zakjes/blikjes met zegels
Low Estimate € 30
Closing..Jan - 12, 11:00 AM |
2035 |
Nederland ** PTT mapjes in 11 Importa albums tot 2003.
Low Estimate € 30
Closing..Jan - 12, 11:00 AM |