Boxes continued...
2642 |
Nederland 1971-2015. Verhuisdoos met overcomplete verzameling postfris in 5 luxe Importa Juweel albums met cassettes wb. Tevens veel extra blokken/velletjes en Grenzeloos/Mooi Nederland. Frankeerwaarde € 3007.-
Low Estimate € 1200
Closing..Jan - 11, 11:00 AM |
2643 |
Doos frankeergeldig Nederland, prestigeboekjes, tarief, kerst in 5 Davo albums (Geïllustreerd verzamelen) en los in zakjes. Frankeerwaarde +/- € 2900,-.
Low Estimate € 1160
Closing..Jan - 11, 11:00 AM |
2644 |
Doos postfris Nederland meest in jaarcollecties wb. Jaarcol. Velletjes 2012-2022. Frankeerwaarde € 2491,-
Low Estimate € 1000
Closing..Jan - 11, 11:00 AM |
2645 |
Verhuisdoos PTT mapjes van 238 t/m 661 in 14 ringbandjes. Frankeergeldig € 2214.-
Low Estimate € 850
Closing..Jan - 11, 11:00 AM |
2646 |
Frankeergeldig Nederland, tarief, priority, kerst in albums en jaarsets. Frankeerwaarde +/- € 2050,-.
Low Estimate € 800
Closing..Jan - 11, 11:00 AM |
2647 |
Doos frankeergeldig waarbij tarief en aangetekend, frankeerwaarde +/- €1940,-.
Low Estimate € 775
Closing..Jan - 11, 11:00 AM |
2648 |
Doos frankeergeldig voor 2010. Frankeerwaarde € 2045.-
Low Estimate € 750
Closing..Jan - 11, 11:00 AM |
2649 |
Nederland postzegelmapjes nrs 1-604. Frankeerwaarde +/- € 1800,-.
Low Estimate € 720
Closing..Jan - 11, 11:00 AM |
2650 |
Doos frankeergeldig voor 2010. Frankeerwaarde € 1825.-
Low Estimate € 700
Closing..Jan - 11, 11:00 AM |
2651 |
Doos met 28 jaarcollecties uit 2001-2011 (luxe en gewoon) alsmede 6 themaboekjes. Frankeerwaarde 1818.-
Low Estimate € 700
Closing..Jan - 11, 11:00 AM |
2652 |
Doos frankeergeldig Nederland wb. € 848.- nominaal + 867 x tarief 1. Totaal ca. € 1720.-
Low Estimate € 675
Closing..Jan - 11, 11:00 AM |
2653 |
Doos Nederland frankeergeldig, tarief, priority, kerst. Frankeerwaarde +/- € 1660,-.
Low Estimate € 665
Closing..Jan - 11, 11:00 AM |
2654 |
Verhuisdoos PTT mapjes 1 t/m 569 in 10 albums. Frankeerwaarde € 1602,-
Low Estimate € 640
Closing..Jan - 11, 11:00 AM |
2655 |
Doos Nederland frankeergeldig, tarief, jaarsets en in albums "geïllustreerd verzamelen" waarbij lege supplementen. Frankeerwaarde +/- €1490,-.
Low Estimate € 590
Closing..Jan - 11, 11:00 AM |
2656 |
Doos Nederland collectie met frankeergeldig in 2 mappen 1997-2016. Frankeerwaarde +/- € 1325,-.
Low Estimate € 530
Closing..Jan - 11, 11:00 AM |
2657 |
Doos Frankeergeldig Nederland, tarief, kerst, priority en aangetekend. Frankeerwaarde +/- €1275,-.
Low Estimate € 500
Closing..Jan - 11, 11:00 AM |
2658 |
Doos met 8 mappen, 1 album en insteekboek overwegend postfris uit ca. 2001-2011 met voor € 1252,- frankeergeldig.
Low Estimate € 500
Closing..Jan - 11, 11:00 AM |
2659 |
Nederland Speciaalcollecties persoonlijke postzegels. Treinen en Trajecten, Bedreigde zoogdieren, waddenvogels, voetbal, NFT zegels en nog veel meer. Frankeerwaarde €1120,-.
Low Estimate € 450
Closing..Jan - 11, 11:00 AM |
2660 |
Nederland frankeergeldig in ladenbak, kerst, priority, aangetekend frankeerwaarde € 1100,-.
Low Estimate € 440
Closing..Jan - 11, 11:00 AM |
2661 |
Doos frankeergeldig Nederland met 1 jaarset 2001 en 2002 t/m 2009 2x veel extra's waarbij automaatboekjes. Frankeerwaarde+/- € 1060,-.
Low Estimate € 420
Closing..Jan - 11, 11:00 AM |