Albums continued...
2602 Nederland Tarief zegels tot 2020 in 2 Davo albums waarbij iets guldens. Frankeerwaarde ongeveer €2410,- Euro.

Low Estimate € 950

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
2603 Nederland frankeergeldig in 3 Importa albums tot en met 2022 waarbij tarief, crypto, kerst en aangetekend. Frankeerwaarde +/- € 1970,-.

Low Estimate € 780

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
2604 Nederland Tarief zegels engros in blokken en velletjes, hang verpakkingen, frankeerwaarde ongeveer €1820,- inclusief PR11 (Duitse Rembrand), 2 zilveren zegels en wat gulden periode.

Low Estimate € 725

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
2605 2 insteekboeken postfris Nederland wb. veel guldenperiode en voor € 1790.- frankeergeldig t/m 2015.

Low Estimate € 700

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
2606 Nederland 5 boeken met frankeergeldige zegels, nominaal 495,- plus 1025 aan tariefzegels. Totaal ca. 1530,- euro.

Low Estimate € 600

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
2607 Nederland 1995-2011 in 5 Davo de luxe albums wb. Wat oudere blokken, port en Dienst alsmede frankeergeldig deel € 1457.-

Low Estimate € 575

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
2608 Nederland 1995-2017 in insteekboek en ringband w.b. voor € 1408.- frankeergeldig. Tevens wat guldenmateriaal.

Low Estimate € 550

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
2609 Verzameling PTT mapjes in 6 albums (nr. 208 t/m 551) Frankeerwaarde ca. 1450.-

Low Estimate € 550

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
2610 4 stockboeken frankeergeldig Nederland (waarbij gulden periode vanaf 1978). Frankeerwaarde +/- €1310,-.

Low Estimate € 520

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
2611 Nederland frankeergeldig in 4 Importa albums, tarief, kerst, priority. Frankeerwaarde +/- € 1275,-.

Low Estimate € 500

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
2612 2 insteekboeken Nederland postfris blokken en velletjes 1968-2021 wb. Frankeergeldig deel € 1245,-

Low Estimate € 480

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
2613 Nederland 2015-2021. Insteekboek velletjes tarief 1 en Internationaal. Frankeergeldig € 1102,-

Low Estimate € 450

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
2614 Nederland 2000-2015 complete collectie postfris in 3 Davo (luxe) albums. Frankeerwaarde € 1160,-

Low Estimate € 450

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
2615 Nederland 2000-2014 in 2 Davo(luxe) albums. Frankeerwaarde € 1006.-

Low Estimate € 400

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
2616 Frankeergeldig Nederland in 4 Davo albums, kerst, priority, tarief en aangetekend (ook postfris gulden periode). Frankeerwaarde +/- € 985,-.

Low Estimate € 400

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
2617 Nederland frankeergeldig in 1 Davo luxe en 1 ringband, Kerst, tarief, priority. Frankeerwaarde +/- € 950,-.

Low Estimate € 380

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
2618 Nederland 1979-2010 in 4 insteekboeken meest postfris wb. Voor 875.- frankeergeldig.

Low Estimate € 350

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
2619 Stockboek met frankeergeldig Nederland waarbij kerst en tarief zegels. Frankeerwaarde +/- € 775,-.

Low Estimate € 310

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
2620 imageNederland frankeergeldig in 4 stockboeken waarbij kerst, tarief, priority. Frankeerwaarde +/- € 620,-. (Image)

Low Estimate € 250

Closing..Jan - 11, 11:00 AM
2621 Importa Juweel albums met 2012-2016 postfris. Frankeerwaarde € 658.-

Low Estimate € 250

Closing..Jan - 11, 11:00 AM