Albums continued...
2602 |
Nederland Tarief zegels tot 2020 in 2 Davo albums waarbij iets guldens. Frankeerwaarde ongeveer €2410,- Euro.
Low Estimate € 950
Closing..Jan - 11, 11:00 AM |
2603 |
Nederland frankeergeldig in 3 Importa albums tot en met 2022 waarbij tarief, crypto, kerst en aangetekend. Frankeerwaarde +/- € 1970,-.
Low Estimate € 780
Closing..Jan - 11, 11:00 AM |
2604 |
Nederland Tarief zegels engros in blokken en velletjes, hang verpakkingen, frankeerwaarde ongeveer €1820,- inclusief PR11 (Duitse Rembrand), 2 zilveren zegels en wat gulden periode.
Low Estimate € 725
Closing..Jan - 11, 11:00 AM |
2605 |
2 insteekboeken postfris Nederland wb. veel guldenperiode en voor € 1790.- frankeergeldig t/m 2015.
Low Estimate € 700
Closing..Jan - 11, 11:00 AM |
2606 |
Nederland 5 boeken met frankeergeldige zegels, nominaal 495,- plus 1025 aan tariefzegels. Totaal ca. 1530,- euro.
Low Estimate € 600
Closing..Jan - 11, 11:00 AM |
2607 |
Nederland 1995-2011 in 5 Davo de luxe albums wb. Wat oudere blokken, port en Dienst alsmede frankeergeldig deel € 1457.-
Low Estimate € 575
Closing..Jan - 11, 11:00 AM |
2608 |
Nederland 1995-2017 in insteekboek en ringband w.b. voor € 1408.- frankeergeldig. Tevens wat guldenmateriaal.
Low Estimate € 550
Closing..Jan - 11, 11:00 AM |
2609 |
Verzameling PTT mapjes in 6 albums (nr. 208 t/m 551) Frankeerwaarde ca. 1450.-
Low Estimate € 550
Closing..Jan - 11, 11:00 AM |
2610 |
4 stockboeken frankeergeldig Nederland (waarbij gulden periode vanaf 1978). Frankeerwaarde +/- €1310,-.
Low Estimate € 520
Closing..Jan - 11, 11:00 AM |
2611 |
Nederland frankeergeldig in 4 Importa albums, tarief, kerst, priority. Frankeerwaarde +/- € 1275,-.
Low Estimate € 500
Closing..Jan - 11, 11:00 AM |
2612 |
2 insteekboeken Nederland postfris blokken en velletjes 1968-2021 wb. Frankeergeldig deel € 1245,-
Low Estimate € 480
Closing..Jan - 11, 11:00 AM |
2613 |
Nederland 2015-2021. Insteekboek velletjes tarief 1 en Internationaal. Frankeergeldig € 1102,-
Low Estimate € 450
Closing..Jan - 11, 11:00 AM |
2614 |
Nederland 2000-2015 complete collectie postfris in 3 Davo (luxe) albums. Frankeerwaarde € 1160,-
Low Estimate € 450
Closing..Jan - 11, 11:00 AM |
2615 |
Nederland 2000-2014 in 2 Davo(luxe) albums. Frankeerwaarde € 1006.-
Low Estimate € 400
Closing..Jan - 11, 11:00 AM |
2616 |
Frankeergeldig Nederland in 4 Davo albums, kerst, priority, tarief en aangetekend (ook postfris gulden periode). Frankeerwaarde +/- € 985,-.
Low Estimate € 400
Closing..Jan - 11, 11:00 AM |
2617 |
Nederland frankeergeldig in 1 Davo luxe en 1 ringband, Kerst, tarief, priority. Frankeerwaarde +/- € 950,-.
Low Estimate € 380
Closing..Jan - 11, 11:00 AM |
2618 |
Nederland 1979-2010 in 4 insteekboeken meest postfris wb. Voor 875.- frankeergeldig.
Low Estimate € 350
Closing..Jan - 11, 11:00 AM |
2619 |
Stockboek met frankeergeldig Nederland waarbij kerst en tarief zegels. Frankeerwaarde +/- € 775,-.
Low Estimate € 310
Closing..Jan - 11, 11:00 AM |
2620 |
Nederland frankeergeldig in 4 stockboeken waarbij kerst, tarief, priority. Frankeerwaarde +/- € 620,-. (Image)
Low Estimate € 250
Closing..Jan - 11, 11:00 AM |
2621 |
Importa Juweel albums met 2012-2016 postfris. Frankeerwaarde € 658.-
Low Estimate € 250
Closing..Jan - 11, 11:00 AM |