Netherlands and (former)overseas territories
369 |
Nederland en Ned. Indië 1852-1980. Goed gevulde collectie Nederland gebruikt/ongebruikt wb. Teven startverzameling Nederlands Indië/Ned. Nieuw Guinea.
Low Estimate € 250
Closing..Jan - 11, 11:00 AM |
370 |
Overzeese Gebiedsdelen** een stockboek met Saba, St Maarten, Curaçao, Sint Eustatius, w.o. vellen.
Low Estimate € 100
Closing..Jan - 11, 11:00 AM |
371 |
Nederlands Indië en Curaçao in 2 Importa albums, waarbij ongebruikt betere Nrs Curaçao zoals 57-70, 75-81, 104-120 en Nederlands Indië veel gestempeld.
Low Estimate € 100
Closing..Jan - 11, 11:00 AM |
372 |
Nederland en Overzee een verzameling in 5 Kabe albums periode 1852 - 1971 w.o. port LP 12/13, dienst, etc., Nederlandse Antillen, Ned. Indië, Curaçao **/*/0.
Low Estimate € 100
Closing..Jan - 11, 11:00 AM |
373 |
Aruba een stock ** 1986 - 2015 w.o. blokken en velletjes met veel motief.
Low Estimate € 100
Closing..Jan - 11, 11:00 AM |
374 |
Nederland en Overzee */0 in Favoriet album periode 1852 - 1942 vnl met nette plakker en vele betere uitgiften.
Low Estimate € 80
Closing..Jan - 11, 11:00 AM |
375 |
Nederland en O.G. 1852-1978 in 2 albums. Leuke startverzameling meest gebruikt N.O.G. + Indonesië wb. Nederland aardig gevuld (nr. 15 volledig langst: Uithuizen grotesk) wat toeslagseries en roltanding etc.
Low Estimate € 75
Closing..Jan - 11, 11:00 AM |
376 |
Overzeese gebiedsdelen een verzameling in dato album **/*/0 inclusief een aantal oude veiling kavels , diverse betere zie foto. (Image)
Low Estimate € 70
Closing..Jan - 11, 11:00 AM |
377 |
Nederland en Overzee */**/0. Vanaf eerste emissie Nederland, Antillen, Curaçao, Blokken en automaat boekjes, en iets beter Suriname
Low Estimate € 50
Closing..Jan - 11, 11:00 AM |
378 |
Overzeese Gebiedsdelen een verzameling in schabel album tot 1967 w.o. Antillen en face en diverse betere series, **/*/0.
Low Estimate € 50
Closing..Jan - 11, 11:00 AM |
379 |
Overzeese Gebiedsdelen in 2 Davo albums w.o. Suriname en Nederlandse Antillen tot 2001, **/*/0.
Low Estimate € 50
Closing..Jan - 11, 11:00 AM |
380 |
Overzeese Gebiedsdelen **/*/0 in 5 Luxe Davo albums w.o. Aruba, Nieuw Guinea, Antillen, Suriname tot 1994.
Low Estimate € 50
Closing..Jan - 11, 11:00 AM |
381 |
Leuchtturm album Ned. Antillen 1950-2000 merendeels gevuld en vnl. postfris
Low Estimate € 50
Closing..Jan - 11, 11:00 AM |
382 |
Nederland ** een start verzameling Automaatboekjes 1964 - 1994 w.o. een aantal nummer negen en een Importa album Nederland , Overzee en Indonesië.
Low Estimate € 40
Closing..Jan - 11, 11:00 AM |
383 |
Nederland een verzameling in 4 albums 1852 - 1982 en Overzee tot 1975, **/*/0.
Low Estimate € 30
Closing..Jan - 11, 11:00 AM |