Netherlands continued...
244 |
Nederland **/*/0 een verzameling in 4 Leuchtturm albums 1852 - 2009 w.o. betere series echter diverse kwaliteiten en frankeergeldig.
Low Estimate € 200
Closing..Jan - 11, 11:00 AM |
245 |
FDC's Nederland in 4 albums. Collectie va. E2 vrijwel compleet t/m E475. Beschreven tot ca. E80 nadien veel onbeschreven wb. E122a. Tevens E1 met getypt adres (doch zonder garantie)
Low Estimate € 200
Closing..Jan - 11, 11:00 AM |
246 |
Nederland **/*/0 een verzameling in Davo album 1852 - 1977 met betere eerste emissie, iets port, telegram, postbewijs, etc. zie foto. (Image)
Low Estimate € 150
Closing..Jan - 11, 11:00 AM |
247 |
Nederland **/*/0 een verzameling in 3 Davo albums 1852 - 2001 w.o. roltanding, port, Dienst o.a. 16- 19, 61B, 105,Telegram in diverse kwaliteiten.
Low Estimate € 150
Closing..Jan - 11, 11:00 AM |
248 |
'Zoogdieren in Nederland' 36 velletjes van 10 persoonlijke postzegels (Tarief 1), in speciaal album. Frankeergeldig ongeveer €360,- Euro.
Low Estimate € 150
Closing..Jan - 11, 11:00 AM |
249 |
Nederland 1852-1989 in 2 Holland albums. Collectie (on)gebruikt/postfris met beter materiaal wb. 1/2, 43/44* (fr./z.fr.), 203/207** en va. 1935 vrijwel compleet aanwezig, tevens LP 13 gebruikt.
Low Estimate € 150
Closing..Jan - 11, 11:00 AM |
250 |
Nederland 1998-2001. Collectie mailers en hangboekjes w.b. HB 1735c, HB 1746b en HB 1497a en b. Tevens 8 ongevouwen hangverpakkingen zonder inhoud en wat div. Nederland.
Low Estimate € 150
Closing..Jan - 11, 11:00 AM |
251 |
Collectie Nederland in Lindner Album, goed gevuld waarbij 1 t/m 6, Nr49, Bontkraag (*), 104/105(*), Traliezegels (*), 349 (*), port, roltanding, legioen voor impressie zie foto. (on)gestempeld en postfris in gemengde kwaliteit. (Image)
Low Estimate € 150
Closing..Jan - 11, 11:00 AM |
252 |
Nederland 1852-2006. Collectie gebruikt/ongebruikt en va. 1957 zeer overwegend postfris. Goed gevuld en na 1923 vrijwel compleet aanwezig in 3 Davo albums.
Low Estimate € 150
Closing..Jan - 11, 11:00 AM |
253 |
Nederland 1852-1983. Collectie (on)gebruikt en va. 1953 ook div. postfris in 2 Davo albums.
Low Estimate € 150
Closing..Jan - 11, 11:00 AM |
254 |
Nederland 1852-2001 in 2 Davo albums. Collectie o/*/** en na 1956 uitsluitend** met oa. 1-3 in nette kwaliteit, 49, 98-100, 105 en na 1925 vrijwel compleet.
Low Estimate € 150
Closing..Jan - 11, 11:00 AM |
255 |
Nederland 1852-1985. Collectie gebruikt met beter oud (in gemengde kwaliteit) en va. 1924 compleet aanwezig wb. Tevens wat combinaties, port en luchtpost.
Low Estimate € 150
Closing..Jan - 11, 11:00 AM |
256 |
Nederland 1852-2001 in 2 Davo albums. Goed gevulde collectie gebr./ongebr./postfris met oa. Port 67a/68b*
Low Estimate € 150
Closing..Jan - 11, 11:00 AM |
257 |
Nederland 1964-1994 Automaatboekjes. Collectie boekjes met Telblokjes (t/m 23b) met alle boekjes 6 en 9 aanwezig alsmede kaftvarianten van boekje H1 en H2.
Low Estimate € 150
Closing..Jan - 11, 11:00 AM |
258 |
Nederland 1872-1990. Insteekboek gebruikt/ongebruikt/postfris met druktoevalligheden en andere varianten deels in paren, blokken en veldeeltjes. Tevens wat Nederlands Indië met dito verschijnselen. (Image)
Low Estimate € 150
Closing..Jan - 11, 11:00 AM |
259 |
2 Safe albums automaatboekje met doubletten waarbij diverse betere boekjes nummer 6 en 9.
Low Estimate € 150
Closing..Jan - 11, 11:00 AM |
260 |
Nederland FDC's vanaf Nr 1 t/m 146 (on)beschreven.
Low Estimate € 150
Closing..Jan - 11, 11:00 AM |
261 |
Bananendoos Nederland en O.G. 1852-2000 in 8 Davo de luxe albums (met hoes)wb. Startcollectie Nederland o/*/** met veel ** va. 60 tot 2000, Ned. Indië o/*, Curaçao/Antillen (tot 2000 met veel modern postfris en Suriname o/*/** tot 1971.
Low Estimate € 125
Closing..Jan - 11, 11:00 AM |
262 |
Nederland 1867-1961. 2 Voorraadboeken gebruikt met langlopende zegels en gelegenheids(series).
Low Estimate € 125
Closing..Jan - 11, 11:00 AM |
263 |
Stockboek Nederland jaren 50 voornamelijk postfris waarbij onder andere nr 661 t/m 682 in diverse aantallen waarbij veldeeltjes etc tevens postfrisse voorraad 1965.
Low Estimate € 125
Closing..Jan - 11, 11:00 AM |