4241 |
/0 |
Wereldverzameling in ordner met veel oudere zegels in zeer gemengde kwaliteit, ntz (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
4242 |
Veel verschillende landen in insteekboek, w.o. Europa CEPT, Nederland, Australië, zm (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
4243 |
//0 |
1840/1950 Grote verzameling, enorm uitzoeklot in oud Schaubek album, w.o. interessant om na te zien, zm/m/ntz (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
4244 |
//0 |
Duitsland, USA, Zwitserland, samenstelling in 3 insteekboeken, overwegend gest., zm/m/ntz (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
4245 |
//0 |
Verzameling in 2 insteekboeken met veel modern materiaal, maar ook klassiek, zm (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
4246 |
//0 |
Italië, waarbij Garibaldi LP **, klassiek Oostenrijk, in insteekboek, zm/m/ntz (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
4247 |
Bulgarije, Hongarije, Roemenië, mooie samenstelling, thema w.o. veel blokken en reeksen ongetand, zm (Yv. +/-€550) (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
4248 |
Diversen in 3 insteekboeken w.o. vluchtelingen, malaria, Spanje met Velazquez-blokken en Goya, zm (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
4249 |
/0 |
Verzameling, Italië in Davo album, Isle of Man ** en insteekboekje Portugal + 1 ringmap, wat beter materiaal bij Italië, zm/ntz (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
4250 |
//0 |
Verzameling in 2 ringbanden met o.a. Nieuw-Zeeland, Filipijnen, Japan, India, zm/ntz (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
4251 |
Box vol automaatzegels op brief w.o. Nederland en insteekboek frama's **, w.o. Zwitserland, België, (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
4252 |
//0 |
Mooie samenstelling met voornamelijk postfris van Canada, Verenigde Staten, Oostenrijk, Groot-Brittannië + iets gebruikt, zm/m/ntz (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
4253 |
/0 |
Samenstelling diverse landen, in 2 insteekboeken, w.o. België, Frankrijk, Bund, Joegoslavië, enz., zm (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
4254 |
/0 |
"Frankeervignetten, ""Frama's"", restanten diverse landen in 2 insteekboeken en 1 album, zm/m " (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
4255 |
//0 |
Bulgarije en Roemenië in dik insteekboek, v.a. klassiek, vele honderden zegels en blokken, zm/m/ntz (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
4256 |
//0 |
Diverse periodes uit diverse Europese landen, samenstelling in 2 insteekboeken w.o. Italië, Duitsland, Nederland, Rusland, merendeel gestempeld, zm/m/ntz
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
4257 |
/0 |
Grote partij vellen en veldelen in ordner, w.o. Zuid-Korea, Duitsland, Indonesië, zm (Hoge cataloguswaarde) (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
4258 |
/0 |
Insteekboek Luxemburg gest., restant + enkele losse modernere reeksen Oostenrijk, Noorwegen, Engeland, zm/m/ntz (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
4259 |
Samenstelling van diverse landen in 2 insteekboeken + 1 album, w.o. Luxemburg, 1° dag stempels op blok van 4, Mongolië, zm/m/ntz (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
4260 |
Diverse landen en periodes in insteekboek w.o. Groot-Brittannië, Frankrijk, etc., waarbij veel dubbels, zm/m/ntz (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |