Worldwide continued...

4221 nh/og/0 imageSamenstelling diverse landen in 8 insteekboeken, w.o. Israël, Palestina, Griekenland, Luxemburg, Nederland, Zwitserland, CEPT, Frankrijk, M.E.F., UNO, Monaco, Europe-Afrique, meelopers CEPT, Albanië, zm/m (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
4222 nh/og/0 image1950/1990 Verzameling thema in 10 ringboeken, wereldwijd w.o. industrie, beroemde personen, etc., zeer interessant voor handel, zeker na te zien, zm/m/ntz (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
4223 og/0 imageWereldverzameling in Grand album, timbre poste w.o. België, Nederland, USA, Brazilië, veel betere zegels, maar kwaliteit zeer gemengd, ntz (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
4224 nh/0 imageFrankeervignetten, uitgebreide verzameling diverse landen in 4 ringmappen, w.o. Costa Rica, Scandinavië, Bund, Zwitserland, Japan, Nederland, Singapore, Zuid-Afrika, Portugal, Frankrijk, Groot-Brittannië, Cuba, Cyprus, Australië, Spanje, België, Hongkong, (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
4225 MIX imageWereldverzameling in 2 dikke ordners, w.o. postfris (Zwitserland e.a.), China en Taiwan, Belgisch-Congo, Hongkong (o.a. RSW gestempeld), zeer veel materiaal, zm/m (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
4226 MIX imageOud wereld album, heel wat klassiek en beter materiaal, zm/m/ntz (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
4227 nh/og/0 imageKlassieke uitzoekpartij, w.o. Zwitserland, Spanje, Vaticaan, Midden-Oosten, Nederland, Reich, etc., zm/m/ntz (Zeer hoge cataloguswaarde) (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
4228 og/0 imageSamenstelling Joegoslavië, Roemenië, Hongarije, periode voor 1950, in insteekboek, m/ntz (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
4229 ng/0 image19° tot begin 20° eeuw, oude verzameling in Imperialalbum, met 100den uitgesneden postzegelafdrukken van PWS, gestempeld en ** uit de hele wereld,w.o. zeldzame items! (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
4230 nh/og/0 imageZeer gevarieerde samenstelling in ringband, w.o. Engeland klassiek, België, China, Nederland, Israël (w.o. voorlopers), zm/m/ntz (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
4231 og/0/PWS imageOud Frans wereldalbum met o.a. Engeland, Nederland, België, Japan, Frankrijk, gemengde kwaliteit zoals meestal, ntz (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
4232 nh image1971/1990 Verzameling Alderney, Aland, Denemarken en vooral Zweden (met veel boekjes, combinaties uit boekjes), zm (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
4233 nh/og imageHoeveelheid blokken en ongetande zegels in ringband w.o. veel Hongarije, Roemenië, Portugal v.a. 1940, zm/ntz (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
4234 imageSamenstelling diverse landen in 2 insteekboeken en 2 mappen, w.o. Bulgarije, België, Polen, Duitsland, zm/m/ntz (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
4235 og/0 imageOud Frans wereldalbum met o.a. België, Engeland, Nederland, Azië, doorsnee kwaliteit zeer matig, ntz (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
4236 MIX imageZeer gevarieerd geheel in 6 insteekboeken, w.o. klassiek België, veel postfris wereld, thema schepen, zm/m/ntz (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
4237 nh imageSamenstelling diverse Oost-Europa landen in 3 insteekboeken w.o. Rusland, Georgië, Wit-Rusland, Estland, Letland, Litouwen, Moldavië, Oekraïne, recente periode, zm (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
4238 MIX imageDrie voordrukalbums voor Indonesië, Liechtenstein en San Marino, redelijk gevuld met ook beter materiaal, interessant geheel, zm (Hoge cataloguswaarde) (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
4239 nh/0 imageSamenstelling diverse landen in 3 insteekboeken, w.o. België (nominaal), Luxemburg, thema, Nederland, Groot-Brittannië (4 presentation packs), Frankrijk, zm/m (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
4240 nh/og/0 imageSamenstelling waarbij reeksen en waarden uit België, Frankrijk, Duitsland, zm/m/ntz (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM