Worldwide continued...
3061 |
//0 |
Restantverzamelingen etc. met veel ouder materiaal, ntz (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
3062 |
//0 |
Diversen in 4 insteekboeken w.o. veel Rode Kruis boekjes, voorraad postfris en klassiek gestempeld, zm/m/ntz (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
3063 |
/0 |
Verzameling in 2 insteekboeken met betere zegels uit periode 1900/1940, préo's, maar voornamelijk zeer modern, w.o. veel blokken gestempeld, zm/m/ntz
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
3064 |
//0 |
Zeer veel materiaal in albums en insteekboeken, w.o. gestempelde verzameling en voorraad, zm/m/ntz (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
3065 |
//0 |
Verzameling alle periodes, in 2 insteekboeken in gemengde kwaliteit, merendeel gestempeld, zm/m/ntz (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
3066 |
//0 |
Samenstelling alle periodes (tot jaren '60) in insteekboek met zegels, stempels, drukwerkbanden, brieven, PWST, zm/m/ntz (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
3067 |
Restantverzameling met langdurige uitgiften (1900/40) op oude albumbladen, meerdere mooie en betere stempels, ntz (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
3068 |
Insteekalbum met enkele honderden zegels van langdurige uitgiften, Mouchon, Merson en Semeuse, met zeer mooie uitgezochte stempels, w.o. veel ambulant, bijgevoegd 1 brief uit Berlijn naar Augsburg, zm (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
3069 |
//0 |
Verzameling in (1900/95) insteekboek met veel **/*, zm/m (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
FRANKRIJK - Brieven
3070 |
1806/1929 Prachtig studielot van 10 voorlopers met inhoud, alle met departementsnummer uit: 55 Lonwy, 53 Verdun sur Meuse, 45 Marmande, 77 Mazamet, 53 Bar le Duc, 108 Savont, 105 Savigliano, 87 Nove, 106 Cazal, 128 Stade en bestemmingen
als Mantua, Genova (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
3071 |
1809/Mooie studielot met 18 voorlopers in binnenlandse dienst, 40 Vendome (1813), 25 Crest (1821), 55 Metz (1811), 53 St.-Michel (1827), 7 Sedan (1820), 60 Vincennes, 37 Valenciennes Chalonne sur Saone (1828), 27 Chartres (1823), Bordeaux
(1809), 76 Abbev (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
3072 |
1812/1823, 4 prachtige voorlopers in binnenlandse dienst w.o. P.55 P.Mets (1812), P.85 P.Nice (1813), P.65 P.Tarbes in rood (1823), Paris (1818) 60 P.P. en Port Payé-stempels, zm/m (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
3073 |
1812/1900 Mooie samenstelling, binnenlandse post en naar het buitenland, zm/m/ntz (150 stuks) (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
3074 |
1814/1819 Vijf mooie voorlopers van 83 Auxerre in binnenlandse dienst, zm/m (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
3075 |
Studielot met 22 mooie voorlopers in binnenlandse dienst o.a. Charonne, Vendome (1819) après le départ, 3x Mondoubleau (1847), poste restante, Lucon (1858), Castres (1843), Auvillars (1844), Saint Jean Pied de Port (1867), Les Bains du
Mont Dore (1862), G (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
3076 |
1821/1876 Twaalf mooie voorlopers in binnenlandse dienst uit Amiens, zm/m (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
3077 |
1830/1846 Negen voorlopers, grote dubbelringstempels in binnenlandse dienst met o.a. Vendome, Abbeville, Tournon, Tarbes, Valenciennes, Marseille, Forges, etc., zm/m (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
3078 |
1831/1857 Samenstelling van 35 voorlopers, verstuurd uit diverse steden en naar diverse bestemmingen, merendeel binnenland, zm (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
3079 |
1835/1850, 14 oude brieven en voorlopers uit periode 1835/1850, ntz (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
3080 |
1850/1876 Zeer mooie selectie van 12 poststukken, w.o. betere kantoren, zeer goede mengfrankeringen, enz., w.o. n° 4 in paar, zm (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |