Worldwide continued...

3041 nh/og/0 image1877/1980 Verzameling met dubbels in 2 insteekboeken met o.a. wat coins datés, spoorweg, zm/m (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
3042 nh/og image1900/1943 Omvangrijke geklasseerde voorraad, dubbel verzameld **/* in dik insteekalbum, prachtlot voor verder te verkopen, zm (Cataloguswaarde €7.130 ** + €2.910 * = €10.040) (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
3043 nh/og/0 image1900/1970 Enorme voorraad w.o. veel thema, zeer goed voor wederverkoop, zm/m/ntz (Zeer hoge cataloguswaarde) (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
3044 nh/og/0 image1900/1951 Verzameling in Davo album w.o. veel volledige reeksen **, ook enkele betere zegels, merendeel *, zm/m/ntz (Hoge cataloguswaarde) (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
3045 nh image1900/1968 Uitgebreide samenstelling in dik insteekboek met dubbels, veel volledige reeksen, zm/ntz (Hoge cataloguswaarde) (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
3046 image1900/1925 Kleine verzameling langdurige uitgiften met 157 zegels in insteekalbum, veel betere en mooie stempels en ook wat betere zegels w.o. Yv. 122 (4x), Yv. 138c (4x), Yv. 176a (Maury 176 type II), enz., zm (Hoge cataloguswaarde) (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
3047 nh/og image1924/1962 Verzameling in 2 Safe albums met veel betere zegels w.o. Beroemde Mannen **, zm/m (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
3048 og/0 image1924/1960 Samenstelling in insteekboek, waarbij dubbels, enkele betere zegels, ook luchtpost, zm/m/ntz (Yv. +/-€2.026) (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
3049 nh image"1927/1935 Samenstelling van 4 volledige vellen van ""Colis Postaux de Paris pour Paris"" (Dallay n° 18, 92, 132 en 154, ntz), zm/m/ntz (Dallay €1.260)" (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
3050 nh/og image1943/1988 Omvangrijke geklasseerde voorraad in 4 King insteekalbums, soms dubbel verzameld **/*, prachtobject voor verder te verkopen, zm (Cataloguswaarde €6.125 ** + €595 * = €6.720) (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
3051 nh/og image1945/2002 Vrijwel volledige verzameling in 3 Kabe albums, aanvankelijk *, later postfris, zm (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
3052 nh image1960/1981 Volledige verzameling frankeerzegels en preo's in 2 Lindneralbums, zm (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
3053 MIX image1960/1995 Samenstelling in 1 insteekboek en 1 Safe album w.o. dubbels, veel volledige reeksen, preo's, poststukken, boekjes, blokken (BL 6*), zm/m/ntz (Hoge cataloguswaarde) (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
3054 nh image1962/1986 Mooie verzameling boekjes en rolzegels in Safe album, diverse gomsoorten, etc., zm (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
3055 nh image1963/1980 Mooie verzameling in Schaubek album incl. blokken, boekjes, dienst, zm (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
3056 nh image1965/1999 Verzameling in 3 albums KaBe + 1 insteekboek, zm (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
3057 image"1974/1998 Verzameling ""Document philateliques Officiels de la Poste"" in 11 albums, prachtig, zm" (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
3058 nh image1975/1990 Quasi volledige verzameling in KaBe album incl. blokken en wat boekjes, zm (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
3059 MIX imageVerzameling zegels, boekjes, brieven, voorlopers, PA, preo's, dienst, nominaal in ringklasseur, zm/m/ntz (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
3060 nh/og/0 imageVerzamelingen en voorraadboeken gestempeld en postfris met beter materiaal, zm/m/ntz (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM