Postcards continued...
421 |
MUNTEN: Set euromunten in speciale presentatiemap, 12 landen, €46,56 nominaal, zm (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
422 |
MUNTEN: Jaarsets 1982/1997 Nederland (14 stuks + 3 biljetten) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
423 |
MUNTEN: Kleine verzameling België in 2 albums (Honderden stuks) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
424 |
MEDAILLES : Herdenkingsmedailles met FDC (+/- 100 gram zuiver zilver) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
425 |
MEDAILLES en eretekens, w.o. veel W.O.I, sportmedailles (meer dan 25 stuks) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
426 |
MEDAILLES: Koning Boudewijn, herdenking troonbestijging, 1 zilveren en 1 vergulde (+/-40gr. zuiver zilver) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
LITERATUUR
427 |
LIT |
Nouvelle Encyclopedie (volume 2) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
428 |
LIT |
1889 De verschillende rampen: o.a. Corvilin, brand fabriek Rieth, etc., ook oude Antwerpen (uitgave 1923) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
429 |
LIT |
Catalogi in National socialismus en Valentine, and its origins (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
430 |
LIT |
Concience feesten 1912, 28 grote foto's (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
431 |
LIT |
Toekomst van België, gelinkt aan Hitler, uitgeverij Steenlandt, in 1940 (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
432 |
Zichtkaarten catalogus, door André Balland (Paris 1966) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
ALLERLEI - Algemeen
433 |
Stratenwijzer : Antwerpen en omliggende, tourisme - hotels, zm/m/ntz (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
434 |
AANDELEN: Samenstelling diverse titels, w.o. Seta, eclarage électrique, St.-Petersburg, Haz de Porto, Cotons de Belgique, Autobus Belges, Concordia, enz., m/ntz (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
435 |
BENODIGDHEDEN: 10 lege oude ZK albums (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
436 |
BIERVILTJES : (1.000den stuks) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
437 |
BIERVILTJES : Enorme hoeveelheid (in 4 dozen) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
438 |
BIERVILTJES: Honderden stuks los in doos (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
439 |
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
440 |
CHAMPAGNE capsules : Verschillende stuks, enkele champagne- en/of proseccocapsules (110 stuks) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |