ALLERLEI - STRIPVERHALEN
404 |
Suske en Wiske, herdrukken van Het Nieuwsblad (21 stuks) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
405 |
Vnl Kiekeboe en Suske en Wiske, kwaliteit na te zien (85 stuks) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
406 |
Kuifje, postkaarten, repro's, wenskaarten, enz., prachtige samenstelling (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
MUNTEN en BANKBILJETTEN
407 |
BANKBILJETTEN: Alle Belgische franken in mooi Leuchtturm album (+/-70 stuks), ook 2 Franse biljetten, kwaliteit na te zien (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
408 |
BANKBILJETTEN : Diverse landen, w.o. Duitsland, Frankrijk en kolonies, enz... (269 stuks) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
409 |
BANKBILJETTEN : Wereld (87 stuks) en Zuid Amerika (56 stuks) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
410 |
BANKBILJETTEN : Belgische, kwaliteit na te zien (25 stuks) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
411 |
MUNTEN : 2003/2020, 262 volledige euromuntensets + 5x (set van 5x2 euro), prachtgeheel, kwaliteit UNC. (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
412 |
MUNTEN : 2 gouden medailles, 150 Jaar Vlaamse strijd en Beatrix penning (19.75 Gr goud) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
413 |
MUNTEN : Jaargangen 1982 t/m 1999 + de 3 '200 Fr' stukken, in mooi album (+/- 50 gr zilver) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
414 |
MUNTEN: Album Juliana met een weinig zilver (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
415 |
MUNTEN : de 6 '250 Fr' stukken 1995/1999, in mooi album (102 gram zilver) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
416 |
MUNTEN : Vatikaan 16x 500 Lire + 2 gelegenheidsmappen 50° Verjaardag Koning Boudewijn + 1 penning Beatrix (+/- 150 gram zuiver zilver) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
417 |
MUNTEN : Wereld, diverse landen, merendeel Nederland (12 kg) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
418 |
MUNTEN: Voornamelijk België, w.o. 4x 500fr. (1980) zilver (Honderden stuks) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
419 |
MUNTEN : Beginnersset euromunten, de 12 starterslanden, in mooi album. (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
420 |
MUNTEN : 500 Fr stukken (3x, in mooi etui), Albert en Isabelle, Keizer Karel en Voorzitterschap Europaraad, (+/- 60 gram zilver) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |