Worldwide continued...
4281 |
/0 |
Oud Duits wereldalbum met honderden zegels, kwaliteit gemengd, ntz (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4282 |
//0 |
Verzameling Engeland, Frankrijk en Spanje in 3 Davo albums Spanje 1960/1988 met veel postfris, zm/m/ntz (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4283 |
/0 |
Samenstelling Joegoslavië, Roemenië, Hongarije, periode voor 1950, in insteekboek, m/ntz (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4284 |
/0 |
19° tot begin 20° eeuw, oude verzameling in Imperialalbum, met 100den uitgesneden postzegelafdrukken van PWS, gestempeld en ** uit de hele wereld,w.o. zeldzame items! (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4285 |
//0 |
Samenstelling diverse landen in 3 insteekboeken w.o. China, België (nominaal), Burundi, enz., zm/m/ntz (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4286 |
Diverse landen, verzameling in dik insteekboek met Ned Antilklen, Suriname en Syrië, zm. (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4287 |
MIX |
Voorraad diverse Europese landen + wat overzee in 3 insteekalbums, veel Groot-Brittannië + gebieden, België, Vaticaan, enz., zm/m (Hoge cataloguswaarde)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4288 |
//0 |
Verzameling in klemband, met veel zegels, Tsjechoslowakije, Rusland, Roemenië, Bulgarije, veel postfris, zm/m. (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4289 |
/0 |
Samenstelling klassiek Duitse zegels, Griekenland enz..., zeer hoge cat. waarde maar met vervalsingen goed na te zien. (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4290 |
Diverse landen, verzameling in insteekboek, met Frankrijk en Nederland, zm. (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4291 |
//0 |
1854/1900 Klein insteekboek met Albanië en Zwitserland, w.o. zegels in aantallen, betere zegels aanwezig, zm/m/ntz (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4292 |
Verzameling Europese landen in dik insteekboek, w.o. Liechtenstein, Hongarije, Ierland, Kanaaleilanden, Engeland, zm (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4293 |
//0 |
Diversen in 4 insteekboeken, w.o. veel Japan en boek België, ntz (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4294 |
Samenstelling diverse landen in 2 insteekboeken en 2 mappen, w.o. Bulgarije, België, Polen, Duitsland, zm/m/ntz (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4295 |
/0/FDC |
Kleine samenstelling in album w.o. nominaal België, FDC's België, Frankrijk, Spanje, Israël, zm/m (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4296 |
//0 |
Duitsland, USA, Zwitserland, samenstelling in 3 insteekboeken, overwegend gest., zm/m/ntz (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4297 |
/0 |
1840/1940 Wereldalbum met mooi geheel, België o.a. n° 6 (vierrandig), Mercier *, betere zegels, Spanje, Duitse Staten, Italië, twee Siciliën (volledige 1° uitgifte *), m/ntz (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4298 |
/0 |
1849/1950 Wereldverzameling A-Z in 3 oude albums met o.a. China, België, USA, m/ntz (Hoge cataloguswaarde) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4299 |
Jaren '60/'70, samenstelling volledige reeksen postfris Andorra, Spanje, Vatikaan, Duitsland, Noorwegen, enz... (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4300 |
Album met verzameling postzegelboekjes van veel verschillende landen w.o. Canada, Nederland, Engelse gebieden, Zwitserland (ca. 200 ex.), zm (Hoge cataloguswaarde) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |