Worldwide continued...
4261 |
//0 |
Mooie samenstelling op verkoopblaadjes, w.o. Spanje en gebieden, betere blokken Cuba en andere, Groenland, Pakke-Porto herdrukken, Duitsland, zm/m (Zeer hoge cataloguswaarde) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4262 |
//0 |
Interessante samenstelling in 3 insteekboeken met veel betere zegels, allerlei landen w.o. Luxemburg, Nederland, Litouwen, Duitsland, Zwitserland, Canada, Zuid-Amerika, België, Rusland, zm/m/ntz (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4263 |
Jaarsets, diverse landen en jaargangen, interessant geheel in 152 boeken + 2 dozen, zm/m/ntz (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4264 |
Diverse landen, verzameling in dik insteekboek, met Taiwan (uitgebreid), Egypte en Tunesië, mooi lot, zm. (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4265 |
//0 |
Samenstelling diverse landen w.o. Oostenrijk **, USA hoge waarden **, Nederland, Zweden binnenlandse dienst n° 1 * (Cataloguswaarde €1.000)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4266 |
/0 |
Oude verzameling in 2 klembanden w.o. Noorwegen, Monaco, Engeland, betere zegels aanwezig, maar kwaliteit zeer gemengd, zm/m/ntz (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4267 |
//0 |
Samenstelling overwegend volledige reeksen en **, Bund, Zwitserland, Frankrijk, Luxemburg, Monaco, thema vluchtelingen, Oostenrijk, in 5 insteekboeken, en 1 album, zm/m (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4268 |
//0 |
Samenstelling diverse landen in 6 insteekboeken, interessant om na te kijken, waarbij Reich, Bizone, Belgisch-Congo, Vaticaan, USA en veel België, gemengde kwaliteit, zm/m/ntz (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4269 |
MIX |
Gespecialiseerde verzameling 1874/1918, in album met Oost-Roemenië, Bosnië, Montenegro, Servië, zm/m/ntz (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4270 |
/0 |
Antiek insteekboekje met nog interessante inhoud, diverse goede zegels, kwaliteit wisselend. (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4271 |
/0 |
Klein insteekboek klassiek, vnl. Duitse Staten, Polen, USA, hoge cote, zm/m/ntz. (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4272 |
/0/FDC |
Samenstelling waarbij België (FDS, NA, FDC), Oostenrijk (kleinbogen), Japan, Frankrijk, Belgische gebieden, Bund, Groot-Brittannië, enz., zm/m
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4273 |
Boek vol blokken w.o. Hongarije (ook ongetand), Bulgarije, Polen, Portugal, Rusland, zm/ntz (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4274 |
/0 |
Wereld oud Yvertalbum, met nog aardig materiaal, w.o. Rhodesië, Zwitserland, Nederland met perfins, zm/m/ntz. (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4275 |
/0 |
Samenstelling diverse landen, waarbij beter materiaal o.a. Frankrijk, USA (precancels), Groot-Brittannië, zm/m/ntz (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4276 |
Oude restantverzameling in Moens album 1878 (in degelijke staat) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4277 |
//0 |
Diverse Europese landen, in 3 ringbanden, w.o. Ierland, Engeland, Vatikaan, Scandinavië, zm/m/ntz. (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4278 |
/FDC |
Diverse landen, postfrisse zegels met wat extra's, w.o. Scandinavië, Engeland, Portugal e.a., zm. (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4279 |
Diverse landen, verzameling in dik insteekboek met Hongarije, Zaïre en Rwanda, zm. (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
4280 |
/0 |
Schaubek 1944 Jugendausgabe, met o.a. België en gebieden, Duitsland, Engeland, Zuid Afrika, zm/m/ntz. (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |