Worldwide continued...
3481 |
//0 |
1841/1982 Verzameling in 2 albums, waarbij betere waarden en volledige reeksen voor 1970 gest. en *, na 1970 **, waarbij ook fosforreeksen, zm/m
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3482 |
1841/1994 Samenstelling met dubbels in insteekboek, waarbij plaatnummers en reeksen, zm/m/ntz (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3483 |
1844/1883, samenstelling klassiek, hoge cat. waarde, zm/m/ntz. (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3484 |
N° 178 (44 ex.) en 179 (39 ex.) Victoria 1883 2/6 en 5/- (1ex. blue paper, maar licht beschadigd, niet geteld), goedkoopste kleur gerekend, doorsnee in goede kwaliteit, zm/m/ntz (S.G. £7.040 + £9.500 = £16.540) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3485 |
1880/1908, dik insteekboek met interessante samenstelling klassiek, meeste Victoria, tevens Edward VII, zichtkaarten e.a., veel poststukken, w.o. betere stempels, met veel Londen gespecialiseerd, meest square cancels, zm/m. (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3486 |
//0 |
1887/1970 Verzameling in Davo album met o.a. klassiek **/*, GVI **/*, zm (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3487 |
/ |
1902/1940 Edward VII en George V, groot aantal zegels met bladboord en incl. controls, voor specialist, zm (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3488 |
/FDC |
1961/2008, prachtige verzameling FDC's incl Definitives, vellen uit boekjes, Regionale zegels, wat Kanaaleilanden, totaal 660 verschillende, daarnaast jaarboeken 1988/96 postfris, zm. (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3489 |
1970/1984 Mooie verzameling in Lindner album inclusief regionals, tevens automaatzegels, zm (Hoge cataloguswaarde) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3490 |
/0 |
1984/2006 Voorraad in 3 insteekboeken, overwegend gest., zm/m (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3491 |
//0 |
Engeland en gebieden, verzamelingen en voorraadboeken Engeland, India, Pakistan, Cyprus, Gibraltar,Malta, Kanaaleilanden (w.o. Alderney en boekjes), zm/m/ntz. (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3492 |
MIX |
Interessante doos met zeer veel klassiek w.o. honderden red pennies, vele 2d. blues, voor amateurs met geduld, ook wat gebieden, zm/m/ntz
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3493 |
Interessante samenstelling klassiek w.o. perfins op betere waarden, zm/m/ntz (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3494 |
/FDC |
Diverse sets Royal Mint, bijzondere uitgiften, zm (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3495 |
Tienduizenden zegels op fragment, machins, zm/m/ntz (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3496 |
MK |
Honderden maximumkaarten (1980/90) zonder zegel, meest volledige reeksen, zm (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3497 |
Diverse periodes, enorm aantal post(waarde)stukken, w.o. veel Machins enkelfrankeringen met interessante stempels, zm/m. (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3498 |
//0 |
Verzameling in album Davo, alle periodes, waarbij reeksen, zm/m/ntz (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
COMMONWEALTH - Alderney
3500 |
1983/2015 Mooie verzameling in Davo album boordevol thema, alleen nominaal geteld (£330), zm (Hoge cataloguswaarde) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |