Worldwide continued...
GREAT BRITAIN - Postage due
3464 |
N° D18 (S.G.) 1924 - 2/6 purple op geel horizontaal paar, zm (S.G. ++£170) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
GREAT BRITAIN - Postal History
3466 |
1781 Mooie brief uit London naar Bordeaux op 28.06.1781 en blauwe D’Angleterre Bruxelles (cirkel, sier) stempel in gebruik tussen 1778-1782 ten gevolge van de onafhankelijkheids- oorlog in de Verenigde Staten, waardoor ook Engeland en
Frankrijk met e (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3467 |
1830/1887 Mooi lot voorlopers, in totaal 15 stuks + 2 postwaardestukken, mooi lot voor specialist, zm (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3468 |
1838/1950 Enkele honderden brieven en postwaardestukken, meest Victoria w.o. leuke frankeringen en stempels, tevens losse zegels, interessant, zm/m
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3469 |
1851 Brief met inhoud uit Londen op 2.1.1851 naar Brussel, op versozijde Angleterre par Ostende op 3 janv (groen) en aankomst Brussel 5 janvier 1851, mooi!, zm (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3470 |
1869 Very nice cover from London to Portugal bearing (S.G.) 109 in beautiful strip of 3 (Plate 8), pristine condition, vf (Stamp value S.G. +£420)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3471 |
1873 Very nice cover from London to Horta (Azores) bearing pair of S.G. 117, one shilling plate 8, interesting destination, very fine condition, vf
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3472 |
1875 Parcel address label bearing surface printed 3d., 4d. (3x) and 1sh. (2x) from Penzance to Spalding, very scarce and attractive piece, certificate BPSB, zm (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3473 |
1879/1905 Mooie samenstelling Engeland, India, Macau, enz. met diverse betere stukken, zm/m (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3474 |
1914 Lot van 13 mooie Engelse brieven, vooral in binnenlandse dienst in de periode 1914/1918, met diverse censuurstroken en stempels en herkomst aanduidingen, zm/m/ntz (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
GREAT BRITAIN - Collections/Accumulations
3475 |
//0 |
1840/1990 Very comprehensive specialised collection in 3 albums including many good stamps, fine copies of penny black, Embossed, green pounds incl. seahorse, enormous number of line-engraved and surface - printed stamps, mixed condition,
but many us (Image)
Get Market Data for [Great Britain Collection] Visual Pricing Guide Sample Census |
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3476 |
//0 |
1840/2016 Twee LX albums met verzameling vanaf Penny Black met betere zegels en zeer veel modern postfris, zm/m/ntz (Hoog nominaal) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3477 |
//0 |
1840/2003 Verzameling in Davo album w.o. Black Penny (vierrandig), klassiek in gemengde kwaliteit, fosforreeksen (geen Rode Kruis), cartoon smilers, vel, veel modern postfris, zm/m/ntz (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3478 |
//0 |
1840/1989 Verzameling in album Davo, w.o. volledige reeksen, Silver Jubilee **, Kastelen gest., fosfor **, nominaal, regionals, zm/m/ntz
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3479 |
//0 |
1840/1960 Grote hoeveelheid, ook gebieden, vooral klassieke zegels in klemband en insteekboek, vanaf penny black, enorm veel red pennies, betere zegels, kwaliteit zeer gemengd, ntz (Hoge cataloguswaarde) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3480 |
//0 |
1841/2005 Verzameling in album Davo, klassiek in gemengde kwaliteit, plaatnummers, booklets, veel nominaal, zm/m/ntz (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |