Worldwide continued...
3001 |
1915/1920 Zeer interessante verzameling Duitse bezetting en Abstimmungsgebiet met veel poststukken w.o. mengfrankeringen, Sosnowice zegels + brief, Zawiercie, Oberschlesien, Marienwerder, mooie koop, zm (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
DUITSLAND - Bezetting tijdens de 2° W.O.
3002 |
PWS |
1937/1944 Böhmen und Mähren etc., mooie verzameling postwaardestukken ongebruikt w.o. Mi. K 1, P 9 1940, DP 1, Serbien P 1/5, bijzondere koop, zelden aangeboden, zm (Hoge cataloguswaarde) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3003 |
MIX |
1938/1945 Interessante verzameling in album beginnend met Sudetenland 1938 poststukken, dan Böhmen u, Mähren, Tsjechoslowakije, Slowakije w.o. Mi. n° 1/22 * met keur, zm (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3004 |
MIX |
1939/1946 Verzameling bezetting in Oost-Europa met General Gouvernement incl. kleinbogen, Polen met o.a. regering in ballingschap, Oekraïne Alexanderstadt met keur, Pleskau, zm/m (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3005 |
MIX |
1940/1942 Verzameling in album met Luxemburg, Elzas en Lotharingen met groot aantal postwaardestukken, meest met diverse afbeeldingen, zm
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3006 |
/ |
1940/1945 Denemarken, Noorwegen, Finland en Griekenland, verzameling in album van deze periode, Griekenland met o.a. 1940 Nationale Jeugd * (beide reeksen), tevens beide reeksen van bezetting Noord-Epirus, zm (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3007 |
/ |
Servië 1941/1943, volledig album met gedocumenteerde en zeer mooie verzameling waarin de geschiedenis wordt beschreven met o.a. Regering in ballingschap (1943), Servië 1941/1943, krijgsgevangenen zeer uitgebreid en gespecialiseerd, 1942
Voor de armen zege (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3008 |
Kroatië 1941/1945 Prachtige verzameling in album met o.a. Mi. n° 24/38 ** met keur (Mi. €1.000), veel volledige vellen en kleinbogen, Sturmdivision ** zegels en blok zonder keur, veldpost, tenslotte Kroatië Sibenik n° 1/5 ** met attest,
zm (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3009 |
//0 |
Samenstelling Danzig, Saar Böhmen u. Mähren met betere zegels, zm/m (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
DUITSLAND - Sovjet bezetting
3011 |
West-Sachsen, Mi. BL 5Y 1946 Leipzig, gebruikelijke gomplooitjes, zm (Mi. €250) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3012 |
MIX |
1945/1949 Mooie verzameling in klemband met o.a. Ost-Sachsen n° 1 * (met keur), deze uitgifte gespecialiseerd w.o. Coswig, Grossröhrsdorf, Thüringen met o.a. wat variëteiten, BL 2t **, BL 4 **, Goethe blok *, zm (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3013 |
/0 |
1945/1949 Mooie verzameling in ringband, postfris (hier en daar met scharnier) en gestempeld verzameld met o.a. Mecklenburg-Vorpommern, Ost-Sachsen, Sachsen, Thüringen met BL 1 ** (dubbel gekeurd) en gestempeld, BL gest. (beide
papiersoorten), Allgemeine (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
DUITSLAND - REICH Reeksen
3018 |
N° 17 '3 Pf, 1945 Feldpost opdruk op Hitler', Ruhrkessel keurstempel, schaars, zm (Mi. €80) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3019 |
N° 499A/507A Deutsche Nothilfe - Wagner, tanding 14 x 13, zm (Mi. €3.000) - zie foto kaft. (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3020 |
N° 897I (Mi.) Innsbruck 6 + 4 plaatfout witte vlek op de borst, paar met normale zegel, zm (Mi. +€100) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |