Asia (52)   |  Canada (5)   |  Congo - Belgian Congo (329)   |  France and French Colonies (255)   |  Germany and German Colonies (50)   |  Great Britain and British Commonwealth (130)   |  Portugal and Portuguese Colonies (16)   |  Postcards (388)   |  Topicals (158)   |  Worldwide (833)   |  Worldwide Stamps and Covers (2523)   |

Worldwide continued...

DUITSLAND - Oude Staten Diverse
2981 ng/0 imageBaden 1851/1868, verzameling op insteekblad, met diverse betere zegels, hoge cote, m/ntz. (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
2982 og/0 imageBayern 1849/1920, Mooie voorraad in insteekboek, waarbij beter materiaal overwegend gest. + dienst en tax, loont dus de moeite om goed te bekijken, zm/m (Hoge cataloguswaarde) (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
2983 imageBayern, 1912 LP brief met o.a. halbamtliche Flugpostmarke Mi. n° F1, zm (Mi. €500) (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
2984 PWS imageBayern 1912 Halbamtliche Flugpostkarte Mi. n° SFP 1, zm (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
2985 imageNorddeutscher Postbezirk, flinke voorraad zegels op kaarten, zeer interessant voor stempelverzamelaar, zm/m/ntz (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
2986 MIX imageThurn & Taxis, grote hoeveelheid zegels op kaarten, w.o. zeer veel betere stempels, zm/m/ntz (Hoge cataloguswaarde) (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
2987 imageSachsen 1871 Bauzen met recostrookje en mooie ingekaderde Portopflichtige Dienstsache in blauwe kleur, portcijfer 2, zm (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
2988 ng/0 imageVerzameling op albumbladen, met Mecklenburg- Strelitz, Norddeutcher Postbezirk en Elsass- Lothringen, goed gevuld met betere waarden, in gemengde kwaliteit, hoge cat. waarde, m/ntz. (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
2989 imageDiverse gebieden op albumblad, 50 zegels, w.o. wat betere waarden, m/ntz. (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
DUITSLAND - Kolonies
2990 nh/og/0 imageVan China ... Turkije, interessante samenstelling op kaartjes, hoge cat. waarde, zm/m. (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
DUITSLAND - Danzig
2991 nh/og/ZK image1920/1945 Prachtige verzameling met enkele voorlopers, zegels quasi volledig met extra's met burelage volledig Mi. 181/192 ** met attest 237/39 ** met attest, tevens Port Gdansk, zm (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
DUITSLAND - Saargebied
2992 og imageA 31 (Mi.) 1920 - 2pf. donkerblauwgrijs met opdruk Sarre, keur Liphschutz BPP, schaarse zegel, m/ntz (Mi. €1.100) (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
2993 og imageN° 128/34 Volkshilfe, gesigneerd Hoffman, zm (Mi. €550) (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
2994 nh/og/0 image1920/1959 Ook Memel, uitgebreide verzameling in Lindner album met betere zegels en reeksen, tevens Franse zone en Saarland, zm/m/ntz (Zeer hoge cataloguswaarde) (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
DUITSLAND - Saar
2995 nh imageN° 297/98 Europarat, zm (Mi. €230) (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
2996 MIX image1920/1959 Gespecialiseerde prachtverzameling in 2 albums met variëteiten, veldelen w.o. Mi. 12a * (kopstaande opdruk, keur Brun, cataloguswaarde €600), 1948 Hochwasserhilfe blokken ** (lichte gomplooitjes), diverse kleinbogen, zm/m/ntz (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
DUITSLAND - Abstimmungsgebiete
2997 MIX image1920/1924 Allenstein, Marienwerder en Memel, mooie verzameling in album aangevuld met verwante zegels (w.o. Reich IPOSTA blok niet mooi), tevens voorlopers vanaf 1820, Memel Mi. n° 234II/237II * gesigneerd Brun, lokal Memelland ist frei in stroken va (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
2998 nh/og imageSleswig, Oberschlesien, verzameling in ringband met verwante gebieden zoals Denemarken, Polen, CIHS Mi. n° 1/18, alle met stempel Geprüft M. Haertel, maar twijfelachtig,zm. (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
DUITSLAND - Bezetting tijdens de 1° W.O.
2999 MIX image1914 Verzameling in album met België, incl. Eupen en Malmédy, Oostelijke bezetting w.o. Dorpat, Roemenië Zwangzuschlagsmarken e.a., O.S. opdrukken, Kärten w.o. private uitgiften (waarden t.e.m. 20kr.), zm (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
3000 image1914/1918 Zeer mooi lot met 30 brieven en postkaarten m.b.t. de Duitse bezetting van Polen en Boekarest in 1914/1918, gefrankeerd met Germania postzegels, opdrukken Gen. Gouv., Warschau, Russisch Polen met binnenlandse en buitenlandse bestemmingen, recobr (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM