Belgium continued...
1281 |
"N° 6 ""10c. bruin"" op mooie brief van D.39-Nederbrakel naar Audenaerde 5/5/1856, zegel licht ingesneden in linkerbovenhoek, maar verder zeer goed gerand en zeer mooi gest., m/ntz (OBP €17,50 + COBA €35)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1282 |
"N° 6A ""10c. bruin"" in paar, beide zegels zeer goed gerand, prachtig gestempeld D.47-Rance, zm (OBP €25 + COBA €20)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1283 |
"N° 6 ""10c. bruin"", zeer goed gerand, zeer mooie centrale distributiestempel D.54-Vroenhoven, zm (OBP €10 + COBA €20)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1284 |
"N° 6 ""10c. bruin"", zeer goed gerand op briefomslag van D.59-Wellin naar Dinant 29/9/1852, brief wat beschadigd, maar zegel zeer mooi en prachtig gest., zm/m (OBP €17,50 + COBA €15)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1285 |
"N° 6 ""10c. bruin"", mooi gerand, lichte centrale distributie afst. D.60-Wespelaer, zm (OBP €10 + COBA €25)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1286 |
"N° 6 ""10c. bruin"", goed gerand, lichte centrale distributiestempel D.64-Hamme-Mille, zm (OBP €€10 + COBA €40)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1287 |
"N° 6A ""10c. bruin"", goed gerand, zeer lichte, centrale distributiestempel D.65-Warnant-Dreye, zm (OBP €10 + COBA €30)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1288 |
"N° 6 ""10c. bruin"", zeer goed gerand op mooie brief van D.66-Mechelen-Meuse, naar Lanaeken 23.9.1857 via Vroenhoven, mooie centrale distributiestempel op de zegel, zm (OBP €17,50 + COBA €30)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1289 |
"N° 6 ""10c. bruin"" op mooie brief van D.70-Braine-L'Alleud naar Sart-Dames-Avelines 6/2/1858, zegel links wat onregelmatig gerand, zo niet zeer mooi en zeer mooie centrale distributie afst., zm/m (OBP €17,50 + COBA €10)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1290 |
"N° 6 ""10c. bruin"" in verticaal paar op mooie brief van D.79-Wervicq naar Liège 3/10/1856, bovenste zegel licht geraakt aan rechterzijde, maar wel zeer mooie distributie afst., zm/m (OBP €25 + COBA €50)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1291 |
"N° 6 ""10c. bruin"", goed gerand en zeer mooie centrale distributie afst. D.82-Denderleeuw, zm (OBP €10 + COBA €30)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1292 |
"N° 6 ""10c. bruin"", plaat IV-A, zeer goed gerand en prachtige centrale ambulantstempel M.VI-Midi 6, pracht ex., zm (OBP €10 + COBA €30)"
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1293 |
"N° 6 ""10c. bruin"" in paar, linker zegel zeer licht geraakt aan de onderkant, verder zeer goed gerand en mooie ambulant afst. ""M.VII"" Midi 6, verticale balken, zm/m (OBP €25 + COBA €100)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1294 |
"N° 6 ""10c. bruin"", goed gerand met rurale afst. 18 balken, zm/m (OBP €10 + COBA €100)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
Medaillons - wmk. zonder kader 10 cent. Samenstellingen
1295 |
N° 6/7 Stempelverzameling met 39 goed gerande zegels, allen met verschillende perceptiestempels tussen P.2 en P.156, zm (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1296 |
N° 6 (2x) + 10A/11A + 15 Kleine stempelverzameling met 5 volrandige zegels, mooi gest. met P.63-Iseghem, waarbij n° 6 met 8-balkenstempel, zm (OBP €49 + COBA €92) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1297 |
N° 6 (4x) + 7 (4x), 8 breed gerande zegels met bladboord, zm (OBP €80) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1298 |
"N° 6 (6x) ""10c. bruin"", breed gerand + bladboord met betere afst. P.20, P.25, P.43, P.89, P.114 en P.150, pracht ex., zm (OBP €60 + COBA €43)"
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1299 |
"N° 6 (8x) ""10c. bruin"", 8 uitgezochte ex. breed gerand, w.o. 3 met bladboord en diverse zeer mooie afstempelingen, zm (OBP €80 + COBA €21) "
Closing..Feb-18, 06:00 AM |