Belgium continued...
1261 |
N° 6 Goed gerand en mooie zeldzame 8-balkenstempel P.145-Vertryck, zm (OBP €10 + COBA €75) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1262 |
"N° 6 ""10c. bruin"" (Plaatnr. II), breed gerand met bladboord en prachtige centrale, ogenvrije afst. P.148-Walcourt, pracht ex., zm (OBP ++€10 + COBA €6)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1263 |
"N° 6 ""10c. bruin"", zeer goed gerand op mooie briefomslag van P.159-Luttre naar Nivelles 26/3/1852, prachtig gest., zm (OBP €17,50 + COBA €10)"
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
Medaillons - wmk. zonder kader 10 cent. Distributie en speciale stempels
1264 |
"Lot van 2 zeer mooie brieven m.b.t. dezelfde transactie tussen handelaren van Aalst en Ninove, beiden gefrankeerd met n° 6, ""10c. bruin"" zeer goed gerand en zeer mooie distributie afst. D.2-Alost, respectievelijk 28/1/1857 en
31/1/1857, zm (OBP €35 + C (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1265 |
"N° 6 ""10c. bruin"" in paar, uitzonderlijk breed gerand (met bladboord en 2 volle geburen), beiden met centrale distributiestempel D.3 Gavere, zm (OBP ++€25 + COBA €60)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1266 |
"N° 6 ""10c. bruin"", breed gerand + bladboord, gebuur en prachtige centrale, ogenvrije distributiestempel D.3-Gavere, pracht ex., zm (OBP ++€10 + COBA €30)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1267 |
"N° 6 ""10c. bruin"", plaat II, zeer goed gerand en zeer mooie centrale distributiestempel D.4-Aubange, zm (OBP €10 + COBA €35)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1268 |
"N° 6 ""10c. bruin"", breed gerand, prachtige centrale, ogenvrije distributiestempel D.4-Aubange, zm (OBP €10 + COBA €35)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1269 |
"N° 6A ""10c. bruin"" in paar, linkerzegel licht geraakt aan onderkant links, verder goed gerand en beiden zeer mooie distributiestempel D.4-Aubange, zm/m (OBP €25 + COBA €70)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1270 |
"N° 6 ""10c. bruin"", volrandig, met zeer mooie centrale distributiestempel D.7-Blankenberghe, zm (OBP €10 + COBA €30)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1271 |
N° 6 in paar op mooie brief van D.9-Bree naar Brussel 29.11.1854, onderste zegel beschadigd, bovenste breed gerand met de typische zware beïnkting van de marges van plaat III, zm/m (OBP €70 + COBA €50) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1272 |
"N° 6 ""10c. bruin"" met bladboord, bovenaan en rechts zeer nipt, maar prachtige centrale distributiestempel D.10-Capelle-au-Bois, zm/m (OBP €10 + COBA €100)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1273 |
"N° 6 ""10c. bruin"", onderaan nipt, maar intact, verder zeer goed gerand, op mooie brief van D.12-Kruishoutem naar Gand 12/7/1854, zm (OBP €17,50 + COBA €20)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1274 |
"N° 6 ""10c. bruin"" in paar op briefstukje, beide zegels, zeer goed gerand en zeer mooie centrale distributie afst. D.14-Duffel, zm (OBP €25 + COBA €70)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1275 |
"N° 6 ""10c. bruin"", lichtjes ingesneden op rouwbrief van 's Gravenwezel, via D.18-Brasschaet naar Antwerpen 21/8/1855, zm/m " (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1276 |
"N° 6 (2x) ""10c. bruin"", zeer goed gerand en met mooie centrale distributiestempel D.38-Nandrin en D.22-Herbestahl, zm (OBP €20 + COBA €45)"
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1277 |
"N° 6 ""10c. bruin"", goed gerand, zeer mooie centrale distributiestempel D.22-Herbestahl, zm (OBP €10 + COBA €20)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1278 |
"N° 6 ""10c. bruin"", breed gerand en mooie centrale, ogenvrije distributie afstempeling D.27-Isque, zm (OBP €10 + COBA €50)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1279 |
"N° 6A-PLIV ""10c. bruin"", zeer breed gerand, prachtige centrale distributiestempel D.36-Anthée, pracht ex., zm (OBP €10 + COB - zie foto kaft.A €25)"
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1280 |
"N° 6 ""10c. bruin"", mooi gerand en zeer mooie centrale, ogenvrije distributiestempel D.38-Nandrin, zm (OBP €10 + COBA €20)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |