Asia (182)   |  Canada (4)   |  Congo (546)   |  France and French Colonies (280)   |  Germany and German Colonies (14)   |  Great Britain and British Commonwealth (134)   |  Portugal and Portuguese Colonies (3)   |  Postcards (644)   |  Topicals (221)   |  United Nations (4)   |  Worldwide (1045)   |  Worldwide Stamps and Covers (2687)   |

Belgium continued...

1261 imageN° 6 Goed gerand en mooie zeldzame 8-balkenstempel P.145-Vertryck, zm (OBP €10 + COBA €75) (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
1262 image"N° 6 ""10c. bruin"" (Plaatnr. II), breed gerand met bladboord en prachtige centrale, ogenvrije afst. P.148-Walcourt, pracht ex., zm (OBP ++€10 + COBA €6)" (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
1263 c image"N° 6 ""10c. bruin"", zeer goed gerand op mooie briefomslag van P.159-Luttre naar Nivelles 26/3/1852, prachtig gest., zm (OBP €17,50 + COBA €10)" (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
Medaillons - wmk. zonder kader 10 cent. Distributie en speciale stempels
1264 c image"Lot van 2 zeer mooie brieven m.b.t. dezelfde transactie tussen handelaren van Aalst en Ninove, beiden gefrankeerd met n° 6, ""10c. bruin"" zeer goed gerand en zeer mooie distributie afst. D.2-Alost, respectievelijk 28/1/1857 en 31/1/1857, zm (OBP €35 + C (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
1265 image"N° 6 ""10c. bruin"" in paar, uitzonderlijk breed gerand (met bladboord en 2 volle geburen), beiden met centrale distributiestempel D.3 Gavere, zm (OBP ++€25 + COBA €60)" (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
1266 image"N° 6 ""10c. bruin"", breed gerand + bladboord, gebuur en prachtige centrale, ogenvrije distributiestempel D.3-Gavere, pracht ex., zm (OBP ++€10 + COBA €30)" (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
1267 image"N° 6 ""10c. bruin"", plaat II, zeer goed gerand en zeer mooie centrale distributiestempel D.4-Aubange, zm (OBP €10 + COBA €35)" (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
1268 image"N° 6 ""10c. bruin"", breed gerand, prachtige centrale, ogenvrije distributiestempel D.4-Aubange, zm (OBP €10 + COBA €35)" (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
1269 image"N° 6A ""10c. bruin"" in paar, linkerzegel licht geraakt aan onderkant links, verder goed gerand en beiden zeer mooie distributiestempel D.4-Aubange, zm/m (OBP €25 + COBA €70)" (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
1270 image"N° 6 ""10c. bruin"", volrandig, met zeer mooie centrale distributiestempel D.7-Blankenberghe, zm (OBP €10 + COBA €30)" (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
1271 c imageN° 6 in paar op mooie brief van D.9-Bree naar Brussel 29.11.1854, onderste zegel beschadigd, bovenste breed gerand met de typische zware beïnkting van de marges van plaat III, zm/m (OBP €70 + COBA €50) (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
1272 image"N° 6 ""10c. bruin"" met bladboord, bovenaan en rechts zeer nipt, maar prachtige centrale distributiestempel D.10-Capelle-au-Bois, zm/m (OBP €10 + COBA €100)" (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
1273 c image"N° 6 ""10c. bruin"", onderaan nipt, maar intact, verder zeer goed gerand, op mooie brief van D.12-Kruishoutem naar Gand 12/7/1854, zm (OBP €17,50 + COBA €20)" (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
1274 image"N° 6 ""10c. bruin"" in paar op briefstukje, beide zegels, zeer goed gerand en zeer mooie centrale distributie afst. D.14-Duffel, zm (OBP €25 + COBA €70)" (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
1275 c image"N° 6 ""10c. bruin"", lichtjes ingesneden op rouwbrief van 's Gravenwezel, via D.18-Brasschaet naar Antwerpen 21/8/1855, zm/m " (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
1276 image"N° 6 (2x) ""10c. bruin"", zeer goed gerand en met mooie centrale distributiestempel D.38-Nandrin en D.22-Herbestahl, zm (OBP €20 + COBA €45)" (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
1277 image"N° 6 ""10c. bruin"", goed gerand, zeer mooie centrale distributiestempel D.22-Herbestahl, zm (OBP €10 + COBA €20)" (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
1278 image"N° 6 ""10c. bruin"", breed gerand en mooie centrale, ogenvrije distributie afstempeling D.27-Isque, zm (OBP €10 + COBA €50)" (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
1279 image"N° 6A-PLIV ""10c. bruin"", zeer breed gerand, prachtige centrale distributiestempel D.36-Anthée, pracht ex., zm (OBP €10 + COB - zie foto kaft.A €25)" (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
1280 image"N° 6 ""10c. bruin"", mooi gerand en zeer mooie centrale, ogenvrije distributiestempel D.38-Nandrin, zm (OBP €10 + COBA €20)" (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM