Postcards continued...
THEMA - Fantasie continued...
621 |
ZK |
Diverse, w.o. dieren, schilders, vliegtuigen, schepen, enz. (+/-320 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
622 |
ZK |
Diverse onderwerpen (616 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
623 |
ZK |
Diverse, w.o. strips, sport, Pasen, militair, reclame in oud album (320 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
624 |
ZK |
Diverse, vnl. fantasie (w.o. betere) + een weinig wereld, enkele chromo's, brieven, enz. (+/- 150 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
625 |
ZK |
Diverse, ook enkele plaatsen in België (+/-100 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
626 |
ZK |
Diverse onderwerpen (212 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
627 |
ZK |
Diverse w.o. enkele militaire (20 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
628 |
ZK |
75 jaar België (4 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
629 |
ZK |
"Diverse, bloemen, vrouwen, ""Gelukkig Nieuwjaar"", religie, enz. (697 stuks)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
630 |
ZK |
Diverse, alle groot formaat (+/-2500 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
THEMA - Communie, devotie en doodsprentjes, enz.
631 |
Imperf. |
Bidprentjes, allen oudere, zeer mooie samenstelling in ringklasseur (402 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
632 |
Imperf. |
Bidprentjes, Kant, voornamelijk in topkwaliteit (116 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
633 |
Imperf. |
Devotieprentjes, alle periodes, vanaf eind 19° eeuw, wo. veel Kant (+500 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
634 |
Imperf. |
Devotieprentjes, altaarstukjes, prachtig (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
635 |
Imperf. |
Doodsprentjes, alle periodes (+/-4000 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
636 |
Imperf. |
Doodsprentjes, allen modernere, w.o. politie en rijkswacht, pausen, enz. (meer dan 2000 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
637 |
Imperf. |
Doodsprentjes, voornamelijk modern (+/-5000 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
638 |
Imperf. |
Doodsprentjes, alle periodes (+/-1000 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
639 |
Imperf. |
Kant, kwaliteit ntz (166 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
640 |
Imperf. |
Kant, meestal goede kwaliteit (+/-110 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |