THEMA - Fantasie continued...
601 |
ZK |
Religie, Pasen, Kerstmis en Nieuwjaar, alle periodes (+300 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
602 |
ZK |
Stereokaarten, allen rond de vorige eeuwwisseling (1875/1910), 70% toeristisch (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
603 |
ZK |
Tentoonstellingen, Charleroi (11 stuks), Luik (50 stuks) + ZK boekje Luik 1930 (Totaal: 61 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
604 |
ZK |
Tentoonstellingen, Expositie Brussel 1910 (211 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
605 |
ZK |
"Veel ""beendermeel"" (112 stuks)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
606 |
ZK |
Verstuurd uit Vorst (Kempen), 1912 en 1913 met zegel n° 108 (2 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
607 |
ZK |
Vrouwen en vrouwenhoofden (180 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
608 |
ZK |
Vuurtorens, overwegend moderne (105 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
609 |
ZK |
Wenskaarten, oude kaarten (+/-1300 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
610 |
ZK |
"Windmolens, ""Ons Molenheem"" (141 stuks)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
611 |
ZK |
Windmolens, alle periodes, voornamelijk modern (+/-220 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
612 |
ZK |
Winkels en ateliers, Gent, patisserie, slotenmaker, wasmachines, enz. (13 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
613 |
ZK |
Diverse in mapje, w.o. 8 kantjes, betere kaarten België, wenskaarten (+/-100 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
614 |
ZK |
Diverse thema's, alle oudere, w.o. veel kinderen (+/-140 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
615 |
ZK |
Diverse, zeer mooie samenstelling, alle oudere (+/-1200 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
616 |
ZK |
Diverse onderwerpen, meer dan prachtige samenstelling (+/-700 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
617 |
ZK |
Diverse wo. veel jaartallen, bloemen, katten, illustrators, enz. (312 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
618 |
ZK |
Diverse onderwerpen, prachtlot, opbouw, geborduurde, mobiel, enz. (150 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
619 |
ZK |
Diverse, w.o. enkele betere, ook enkele W.O. I (212 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
620 |
ZK |
"Diverse, w.o. ""Groeten uit"", April-vissen, religie en klederdrachten, beroepen o.a. dichters en schrijvers (+/-350 stuks)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |