Worldwide continued...
5261 |
/0 |
Samenstelling diverse landen in 6 insteekboeken, wo. Duitsland, Groot-Brittannië, USA, Hongarije, zm/m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
5262 |
//0 |
Rusland en Tsjecho-Slowakije, verzameling in klemband album w.o. veel volledige reeksen en blokken, merendeel met roest, zm/m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
5263 |
Diverse landen en periodes, kleine samenstelling in 2 insteekboeken w.o. Scandinavië en Europese landen, zm/m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
5264 |
//0 |
Restanten wereldverzameling in 2 oude albums, ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
5265 |
/0 |
Restanten wereldverzameling in oud Yvert & Tellier album, ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
5266 |
//0 |
Samenstelling met dubbels in 2 insteekboeken w.o. Zwitserland, San Marino, Scandinavië, zm/m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
5267 |
/0 |
Verzameling curiositeiten, diverse landen in 8 speciale albums, zm (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
5268 |
//0 |
Diverse periodes en Europese landen, samenstelling in insteekboek en klemband album w.o. Duitsland, Frankrijk, Nederland en Groot-Brittannië, zm/m/ntz
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
5269 |
Kleine samenstelling blokken, diverse landen, voornamelijk moderne periode, zm (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
5270 |
//0 |
Diverse landen en periodes, samenstelling in insteekboek, wo. Reich, Frankrijk, Griekenland, Groot-Brittannië, Luxemburg, zm/m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
WERELD DOZEN
5271 |
//0 |
Samenstelling Oostenrijk, Frankrijk, Italië, Spanje in 10 insteekboeken, zm/m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
5272 |
//0 |
Betere samenstelling/verzameling, vele landen en thema in 54 insteekboeken, waarbij zeer veel reeksen, blokken o.a. Polen, Japan, Roemenië, Rusland, België, Frankrijk, Commonwealth, Scandinavië, Spanje, Italië, Tsjecho-Slowakije,
Hongarije, Cyprus, Groot- (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
5273 |
//0 |
Wereldsamenstelling landen van A-Z w.o. China, Luxemburg, Portugal, Monaco, Oost-Europa, Azië, Italië, Frankrijk, Franse gebieden, thema, Zuid-Amerika, Scandinavië, Commonwealth, Duitsland, USA, Vaticaan, Groot-Brittannië, Nederland,
enz., in 98 insteekbo (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
5274 |
MIX |
Diverse landen en periodes, samenstelling van 51 insteekboeken w.o. China, Arabië, Roemenië, Spanje, Zwitserland, Nederland, Frankrijk, Duitsland, Polen, Commonwealth, Afrika, veel volledige reeksen, blokken, prachtige
samenstelling/verzameling, zm/m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
5275 |
/0 |
Mooie, goede verzorgde verzameling in 27 Leuchtturm en Schaubekalbums met o.a. Japan, Syrië, Frankrijk, Zwitserland, Rusland, België, Spanje, zm/m
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
5276 |
//0 |
Zeer uitgebreide samenstelling, vele landen in 57 boeken, w.o. thema, Frankrijk, Oostenrijk, Israël, Vaticaan, Luxemburg, Portugal, USA, Franse gebieden, Commonwealth, UNO, CEPT, Nederland, Monaco, Groot-Brittannië, San Marino, Roemenië,
België, zm/m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
5277 |
//0 |
Uitgebreide samenstelling voornamelijk Europese landen in 52 insteekboeken, overwegend gest., w.o. België, Rusland, Roemenië, Polen, Groot-Brittannië, Nederland, Liechtenstein, Oostenrijk, Turkije, Luxemburg, enz., zm/m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
5278 |
MIX |
Diverse landen en periodes, restant van voorraad in 66 insteekboeken w.o. België, Duitsland, Italië, Spanje, Burundi, Rwanda, Congo, Nederland, Polen, Zwitserland, Arabië, India, etc. en ook thema's w.o. vogels, fauna en flora,
ruimtevaart, kerst, CEPT, e (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
5279 |
//0 |
Betere samenstelling vele landen in 28 insteekboeken w.o. Rusland, Nederland, Luxemburg, Israël, Bund, Berlijn, Reich, Frankrijk, Polen, Vaticaan, waarbij veel postfris, zm/m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
5280 |
//0 |
Zeer uitgebreide samenstelling, vele landen in 52 boeken, w.o. Zwitserland, Rusland, USA, België, Scandinavië, Canada, Roemenië, Bulgarije, DDR, CEPT, Zuid-Amerika, thema, Nederland, Groot-Brittannië, enz., overwegend gestempeld,
zm/m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |